MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jak przebiega opieka nad ciążą w Manchester?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Turefu

Post #1 Ocena: 0

2016-01-05 20:11:17 (3 lata temu)

Turefu

Kobieta

Moderator

Z nami od: 26-05-2013

Cytat:

2016-01-05 20:04:47, esme23 napisał(a):
Martwię się, bo do tej pory nie miałam możliwości zrobienia tego i nie wiem jak długo będę musiała czekać na wizytę z GP a później dopiero z położną ( to GP kieruje do położnej, tak? ). A z moich przypuszczeń jestem teraz już w 3 miesiącu i nie wiem czy mam czekać spokojnie na tą wizytę czy lepiej gdzieś prywatnie się zapisać....

Nie. Rejestrujesz sie i mowisz, ze jestes w ciazy I chcesz umowic sie na wizyte u poloznej. Zazwyczaj jest ona dosc szybko. Choc , poniewaz jestes teraz juz pod koniec pierwszego semestru, mozesz sie juz nie zalapac na pierwszy scan, robiony w tym czasie wlasnie.
Zrzutka dla Helenki https://zrzutka.pl/mu7axj

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

esme23

Post #2 Ocena: 0

2016-01-11 11:48:16 (3 lata temu)

esme23

Kobieta

Z nami od: 28-12-2015

Hej Jestem już po pierwszej wizycie u położnej i mam dylemat. Muszę wybrać szpital, w którym będę rodziła i tym samym będę miała wizyty więc muszę zrobić to jak najszybciej. Nie mam pojęcia, który szpital wybrać w Manchesterze...Bardzo proszę o pomoc

Do góry stronyOffline

Wujek_Staszek

Post #3 Ocena: 0

2016-01-11 12:03:44 (3 lata temu)

Wujek_Staszek

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 25-09-2015

Najblizszy, oferuja ten Sam poziom.

... czytał z wyraźnym wysiłkiem na twarzy. Chciał mnie zrozumieć, ale nie rozumiał co jest konkretnie do zrozumienia. Zorientowałem się, że między nami jest otchłań intelektualna, której wcześniej nie bralem pod uwagę... Mow mi Wasaty Marian

Do góry stronyOffline

jotkadakotka

Post #4 Ocena: 0

2016-01-11 12:13:29 (3 lata temu)

jotkadakotka

Kobieta

Z nami od: 05-12-2008

Cytat:

2016-01-11 12:03:44, Wujek_Staszek napisał(a):
Najblizszy, oferuja ten Sam poziom.

Wcale nie!

Do góry stronyOffline

Wujek_Staszek

Post #5 Ocena: 0

2016-01-11 12:27:50 (3 lata temu)

Wujek_Staszek

Mężczyzna

Konto zablokowane

Kobieta sie pyta o Manchester.

Ale moze wytlumacz jakie sa roznice w poziomie I jakosci opieki pomiedzy wybranymi szpitalami?
... czytał z wyraźnym wysiłkiem na twarzy. Chciał mnie zrozumieć, ale nie rozumiał co jest konkretnie do zrozumienia. Zorientowałem się, że między nami jest otchłań intelektualna, której wcześniej nie bralem pod uwagę... Mow mi Wasaty Marian

Do góry stronyOffline

jotkadakotka

Post #6 Ocena: 0

2016-01-11 12:34:23 (3 lata temu)

jotkadakotka

Kobieta

Z nami od: 05-12-2008

Cytat:

2016-01-11 12:27:50, Wujek_Staszek napisał(a):

Ale moze wytlumacz jakie sa roznice w poziomie I jakosci opieki pomiedzy wybranymi szpitalami?

Menchesteru nie znam. Nigdy nie bylam, ale kazdy wie, ze szpital szpitalowi nie rowny. Jesli nie wie, to polecam ogladac brytyjskie wiadomosci.

Co do roznic, pomijajac juz jakos opieki, to przede wszystkim trzeba patrzec sie jakie uslugi oferuje dany oddzial polozniczy.

Specjalnie dla ciebie Wujku, nie wszystkie odzialy maja lekarzy. Tak, dokladnie, na niektorych oddzialach nie ma lekarzy, lecz tylko polozne. Nie oferuja oni silnych znieczulen i w razie komplikacji trzeba przewozic na inny odzial. Oferuja one za to naturalne porody np w wodzie i bardziej domowa atmofwere.

Wystarczy roznic?

[ Ostatnio edytowany przez: jotkadakotka 11-01-2016 12:35 ]

Do góry stronyOffline

Post #7 Ocena: 0

2016-01-11 13:08:58 (3 lata temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Cytat:

2016-01-11 11:48:16, esme23 napisał(a):
Hej Jestem już po pierwszej wizycie u położnej i mam dylemat. Muszę wybrać szpital, w którym będę rodziła i tym samym będę miała wizyty więc muszę zrobić to jak najszybciej. Nie mam pojęcia, który szpital wybrać w Manchesterze...Bardzo proszę o pomoc

Gdzie mieszkasz w Mcr?

Do góry stronyOffline

Wujek_Staszek

Post #8 Ocena: 0

2016-01-11 16:31:56 (3 lata temu)

Wujek_Staszek

Mężczyzna

Konto zablokowane

Cytat:

2016-01-11 12:34:23, jotkadakotka napisał(a):
Cytat:

2016-01-11 12:27:50, Wujek_Staszek napisał(a):

Menchesteru nie znam. Nigdy nie bylam, ale kazdy wie, ze szpital szpitalowi nie rowny. Jesli nie wie, to polecam ogladac brytyjskie wiadomosci.

Co do roznic, pomijajac juz jakos opieki, to przede wszystkim trzeba patrzec sie jakie uslugi oferuje dany oddzial polozniczy.

Specjalnie dla ciebie Wujku, nie wszystkie odzialy maja lekarzy. Tak, dokladnie, na niektorych oddzialach nie ma lekarzy, lecz tylko polozne. Nie oferuja oni silnych znieczulen i w razie komplikacji trzeba przewozic na inny odzial. Oferuja one za to naturalne porody np w wodzie i bardziej domowa atmofwere.

Wystarczy roznic?

Nie wiem co kolezanka tam ma za wspomnienia, ale labour Ward każdy ma lekarza na stanie, choć najlepiej jak się go "nie używa".

Są jeszcze izby położnicze (chyba tak to należy tłumaczyć) i porody domowe, gdzie już nie masz lekarza.

Zakładając że ciąża nie zagrożona, to wiecie koleżanki, ciąża to nie choroba.

www.nhs.uk/conditions/pregnancy-and-baby/pages/where-can-i-give-birth.aspx#Hospital

Tutaj sobie koleżanka sprawdzi, ale dla pierworodki zawsze wychodzi labour Ward.

Czyli pełne zabezpieczenie.

www.nhs.uk/Service-Search/Maternity-services/Manchester/Results/6/-2.248/53.479/1802/13818?distance=25#

[ Ostatnio edytowany przez: Wujek_Staszek 11-01-2016 16:36 ]

Do góry stronyOffline

esme23

Post #9 Ocena: 0

2016-01-11 21:34:13 (3 lata temu)

esme23

Kobieta

Z nami od: 28-12-2015

Salford ale bliżej Cheetham

Do góry stronyOffline

Wujek_Staszek

Post #10 Ocena: 0

2016-01-11 21:37:16 (3 lata temu)

Wujek_Staszek

Mężczyzna

Konto zablokowane

No to masz North Manchester jako pierwszy wybór.

Do góry stronyOffline

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Tylko £16.70 za paczkę UK-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

Tanie promy Anglia- Francja

Najtańsza linia promowa UK-Francja! Kliknij żeby sprawdź ceny...

Ogłoszenia

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,