MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy w UK mogę mieć u ginekologa ze sobą męża cały czas?

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

abd_ul

Post #1 Ocena: 0

2015-03-17 08:58:46 (9 lat temu)

abd_ul

Posty: 363

Mężczyzna

Z nami od: 04-06-2013

Skąd: Londyn

A nie przyszlo wam do glowy, ze facet to zwyczajny control freak i dziewczyna moze nie chce po milion razy go przekonywac, ze to tylko badanie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2015-03-17 09:02:30 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NoNickname

Post #3 Ocena: +1

2015-03-17 09:41:03 (9 lat temu)

NoNickname

Posty: 1997

Kobieta

Z nami od: 10-02-2011

Skąd: *



Ja naprawdę kocham męża,i kiedy prosi mnie o to żebym towarzyszyła mu przy badaniach, to jakiekolwiek by one nie były i bez względu na to "co by z niego nie wypływało", to przy nim jestem.

W takich momentach martwię się o niego, a nie patrzę jak wygląda i nie zastanawiam się co stracił w moich oczach przez to, że byłam przy badaniu.

Poza tym, mój mąż bardziej emocjonalnie podchodzi do swojego stanu zdrowia niż ja, i zawsze zapomina o coś tam zapytać, i od tego ma mnie - to ja trzymam rękę na pulsie :-)

I odwrotnie, bo małżeństwo to związek nie polegający wyłącznie na urozmaicaniu sobie wieczorów,sprawianiu przyjemności, ale polegający głównie na wspólnym pokonywaniu przeszkód i dzieleniu się troskami.
A miłość i przywiązanie zawsze umacnia się, jak mamy świadomość, że w każdej sytuacji możemy na siebie liczyć.

Dlatego doskonale rozumiem partnerów, którzy chcą uczestniczyć przy wszystkim co ich wzajemnie dotyczy, bo znaczy to tylko tyle, że bardzo im na sobie zależy, a to co widzą nie ma kompletnie żadnego negatywnego wpływu na ich relację, a wręcz odwrotnie...

Hmmm... chyba bym poważnie zastanowiła się nad swoim małżeństwem, gdyby mąż powiedział mi - kochanie, nie pójdę z tobą na to badanie, bo faceci są wzrokowcami, i potem nie będę mógł na ciebie patrzeć, albo będąc z tobą w łóżku, będę miał jakieś niezbyt miłe omamy wzrokowe.

Wspieramy się z mężem w każdej sytuacji, i każda powoduje, że nasz związek umacnia się, a nie rozwala.

onaEmigrantka - gratuluję udanego związku, bo o takie, a widać to po co jakiś czas pojawiających się, chociażby na tym forum postach, jest coraz trudniej *THUMBS UP*



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #4 Ocena: 0

2015-03-17 10:12:58 (9 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Tyle, ze to przede wszystkim kobiety sa na nie w przypadku tak specyficznych badan.
Mozna sie wspierac, tworzyc dobry zwiazek bez koniecznosci bycia partnerow zawsze i wszedzie razem.
A jesli komus do tego dobrego zwiazku potrzebna jest obecnosc partnera, to jego sprawa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2015-03-17 10:41:42 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

effimd

Post #6 Ocena: 0

2015-03-17 13:21:07 (9 lat temu)

effimd

Posty: 562

Kobieta

Z nami od: 10-02-2010

Skąd: londyn

Jesli nie masz wielkich problemow zdrowotnych to ginekologa i tak tu nie zobaczysz.Nawet bedac w ciazy.Jedynie dwa razy w czasie ciazy ktos od usg.Problem wiec tego pytania masz z glowy.Co innego jak bedziesz korzystac z prywatnych usg a tam wiadomo mozesz ze soba wziac kogo chcesz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2015-03-18 06:39:00 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

effimd

Post #8 Ocena: 0

2015-03-18 07:33:14 (9 lat temu)

effimd

Posty: 562

Kobieta

Z nami od: 10-02-2010

Skąd: londyn

Cytologie Ci zrobia,ale tak jak pisano tutaj wczesniej,robi to pielegniarka.Zaleznie od wyniku pewnie zdecyduja co dalej.Sami czasem wola zlecac badania niz opierac sie na wynikach z Polski.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2015-03-18 08:50:07 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

pepe123

Post #10 Ocena: 0

2016-04-08 08:47:57 (8 lat temu)

pepe123

Posty: 5

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-04-2016

Skąd: Londyn

Ja osobiście nie spotkałam się z żadnym problemem, żeby Twój partner nie mógł wejść do gabinetu. Standard usług jest dużo wyższy niż w Polsce ;) nie ma co się obawiać.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,