MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

Str 5 z 35

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

frelcia

Post #1 Ocena: 0

2009-10-21 21:23:42 (15 lat temu)

frelcia

Posty: 9482

Kobieta

Z nami od: 01-05-2007

Skąd: ~Skelmersdale~

Ja pierwsza corcie rodzilam prawie 3 lata temu w Anglii naturalnie. Byla duza, wazyla 4300 i musieli mnie naciac. Z racji, ze jestem szczupla osoba to i tak mnie troszke jeszcze porozrywaly. Po porodzie niestety nie bylo mowy o poszyciu mnie na sali porodowej tylko na sali operacyjnej z uzyciem znieczulenia w kregoslup. Lekarz powiedzial, ze bedzie potrzeba wiekszej ilosci szwow i on tego bez znieczulenia nie zrobi. Oczywiscie sie zgodzila. Corcie urodzilam w niedziele rano a wieczorem szlam bez problemu do ubikacji. Pol roku temu urodzilam syna. Na spotkaniu z lekarzem w szpitalu pytal mnie jak chce rodzic bo czytal, ze bylam szyta operacyjnie i rodze duzeeee dzieci. Porozmawialismy i doradzil, ze lepsza bedzie cesarka bo jesli syn okaze sie duzyyy to znowu mnie porozrywa a wtedy juz sie nie bedzie tak ladnie goilo jak popekaja szwy po corce. No i wybralam cesarke. Rodzilam w 38 tygodniu i moj syn juz wazyl prawie 3900. Jesli zdecydowala bym sie go rodzic naturalnie to lekarz powiedzial, ze tez by wazyl ponad 4 kilo. Cale szczescie ze wybralam cesarke. A wiec chce powiedziec, ze ja mialam mozliwosc wybrania porodu. Lekarz zapewnil, ze jesli upre sie przy porodzie naturalnym to oni mi pomoga. Ale wybralam jednak cesarke. Co do dochodzenia do siebie po cesarce to zalezy wszystko od kobiety. Kazda z nas jest inna. Ja mialam cesarke w poniedzialek rano a w srode po poludniu bylam w domu. Nie zazylam ani jednego srodka przeciwbolowego bo nie bylo takiej potrzeby. Jedne co to jak we wtorek rano kazali wstac to bylo ciezko, ale po prysznicu bylam juz ze tak powiem soba.Ufff, alem sie rozpisala.
:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mako123

Post #2 Ocena: 0

2009-10-21 21:46:38 (15 lat temu)

mako123

Posty: 3932

Kobieta

Z nami od: 23-02-2008

Skąd: Preston

Ja również miałam cesarkę w uk dzień po pani która napisała powyżej :-] Frelcia Ty moja :-]

Z racji że dziecko było do góry główką w 36tyg próbowali mi ją odwrócić. Nie polecam takiego zabiegu !! to jest nie ludzkie moim zdaniem co oni próbują zrobić..jeśli już im się uda odwrócić dziecko, to dziecko może się owinąć wokół szyji pępowiną a chyba nikt by nie chciał tak. Więc mi wyznaczyli termin cesarki tydzień przed terminem porodu.

Wszystko przebiegło fantastycznie! 18godzin po cięciu wstałam na nogi i poszłam pod prysznic i wkońcu mogłam się zająć moją upartą córką :-]
pozdrawiam
Rodzisz się oryginalny nie umieraj jako czyjaś kopia, bądz sobą.... "Temple of Love"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ebabzi

Post #3 Ocena: 0

2009-10-22 15:50:23 (15 lat temu)

ebabzi

Posty: 99

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 14-06-2009

Skąd: northampton

hmm a ja sie boje okropnie porodu
chcemy sie starac o druga dzidzie, wyjelam wczoraj implant ale straaaasznie sie boje porodu naturalnego,
mam mnostwo problemow po porodzie sn, nie zszyli mnie , nie dali znieczulenia, tzn gaz i zastrzyk co i tak nie pomogl. 16h darcia sie jak na rzezni. strasznie sie bojeee. ale chce drugie dziecko.
aha no i problemy... duzo ich troche, nie chce wypisywac co by nie zgorszyc dziewczyn
ale kurcze no nie chce tego drugi raz przezywac....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sheepek

Post #4 Ocena: 0

2009-12-15 11:39:38 (14 lat temu)

sheepek

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 14-12-2009

Skąd: manchester

NO NIESTETY NIE MOZNA WYBIERAC SOBIE PORODU SAMA MIALAM CESARKE ALE TO JUZ W OSTATECZNOSCI A TAK TO ZWIJAJ SIE BABO Z BOLU I RODZ NATURALNIE TAK TU JEST DOPIERO JAK JEST JUZ ZAGROZENIE DLA MATKI I DZIECKA TO ROBIA CESARKE :-[

Uwaga moderatora: Prosze nie pisac z wlaczonym Caps Lockiem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

ktosktos

Post #5 Ocena: 0

2009-12-15 11:41:35 (14 lat temu)

ktosktos

Posty: 289

Kobieta

Z nami od: 04-04-2008

sheepek, wylacz CapsLock jak piszesz bo to oznaka, ze krzyczysz do Nas :)
" teraz serca mam dwa, smutki dwa i miłość po kres, i radość do łez"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hela878

Post #6 Ocena: 0

2009-12-15 13:06:34 (14 lat temu)

hela878

Posty: 64

Kobieta

Z nami od: 08-02-2009

zle mowicie, ja rowniez mialam cesarke w UK. Namawiali mnie, straszyli, a nawet grozili, rozne cuda mowili i co to sie mialao nie stac po porodzie - typu slabe dziecko. Wprawdzie bujalam sie z nimi ladne kilka miesiecy. Ale sie nie poddalam, podpisalam w koncu papiery tylko i wylacznie na cesarskie. Ciaza byla jak najbardziej prawidlowa, drugie dziecko. I mialam cesarke. Trzeba bylo tylko uporu przy swoim a do wspanialej opieki w szpitalu to polecam szpital w Londynie na Harrow. I mam piekne zdrowe, silne dziecko.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2009-12-15 14:58:52 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zezosc

Post #8 Ocena: 0

2009-12-15 15:49:11 (14 lat temu)

zezosc

Posty: 105

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 23-12-2008

Skąd: cheltenham

ja jestem teraz 2 raz w ciazy i mialam rozmowe z pania doktor na temat porodu-mowilam ze sie panicznie boje,ze mialam depresje po pierwszym porodzie itp lekarka odpowiedziala ze w 39 tyg podpisze cesarke ale moze byc tak ze zaczne rodzic wczesniej itp i wtedy moze byc roznie-qrwa-teraz mam tylko nadzieje ze dotrwam do tego 39 tyg i jednak bede miec ta cesarke,nie chce rodzic naturalnie -ja sie do tego normalnie nie nadaje-20 godzin bolu-parszywego cierpienia przy usmieszkach poloznych w polsce-fuj nigdy wiecej!!!!!!
taniec z rydzykami wygrala loda

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: -1

2009-12-15 16:41:04 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mieszko

Post #10 Ocena: +1

2009-12-15 17:00:21 (14 lat temu)

Mieszko

Posty: 1536

Kobieta

Z nami od: 16-07-2009

Skąd: Hastings

Cytat:

2009-12-15 16:41:04, Isskaa napisał(a):
Ludzie,czemu chcecie same na sile dac sie ciac??? To jest normalna operacja.
Ja mialam cesarke,ale z musu,chcialam rodzic naturalnie,ale maly zle sie obrocil juz na mecie i cesarka byla konieczna.
I wcale sie z tego powodu nie cieszylam,bo nie dosc,ze i tak juz jedna dobe mialam wywolywany porod ,to i tak zakonczylo sie cesarka.
Bol niemilosierny,pozniej okazalo sie,ze za duzo krwi stracilam przy operacji,zjechalam.
Jedna noga juz bylam na tamtym swiecie,nie mialam tetna.
Jak sie "obudzilam" bylo nade mna 4 lekarzy,ja z maskami na twarzy i podpiete kroplowki, krew itd.I zaplakany maz.
Po dwoch dniach okazalo sie,ze mam chyba zakazenie czy cos i lekarz zarzadzil ponowne ciecie.....ale juz nie bede Was wiecej straszyc.
Nigdy w zyciu nie zgodzilabym sie na takie przezycia z wlasnej,nie przymuszonej woli.


No to nie strasz. Nie każda cesarka kończy się byciem jedną nogą na tamtym świecie, brakiem tętna, zakażeniem itd.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,