MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 34 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

Str 34 z 35

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

milli777

Post #1 Ocena: 0

2013-10-15 12:36:14 (11 lat temu)

milli777

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 15-10-2013

Skąd: mansfield

a za cc w pl trzeba placic czy rowniez wystarczy tan formularz?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kikidiki

Post #2 Ocena: 0

2013-10-27 07:32:04 (11 lat temu)

kikidiki

Posty: 46

Kobieta

Z nami od: 12-06-2013

Skąd: Blackburn

Ja co prawda nie jestem jeszcze w ciąży, ale nie wykluczam w niedlugim czasie byc, w Polsce rodziłam przez cc ze wskazań medycznych, dziecko ulozone pośladkowo, spadlo mi to na prawde z nieba bo panicznie balam sie porodu naturalnego, zstanawia mnie fakt bo w polsce jest tak ze jak sie rodzilo pierwsze dziecko cc to mozna sobie zdecydowac jak sie chce rodzic drugie dziecko, ja chcialabym oczywiscie cesarke , czy wchodzi to w gre? czy jest wskazaniem w UK? ze pierwszy porod byl cc?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #3 Ocena: 0

2013-10-27 07:39:36 (11 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Cytat:

2013-10-27 07:32:04, kikidiki napisał(a):
Ja co prawda nie jestem jeszcze w ciąży, ale nie wykluczam w niedlugim czasie byc, w Polsce rodziłam przez cc ze wskazań medycznych, dziecko ulozone pośladkowo, spadlo mi to na prawde z nieba bo panicznie balam sie porodu naturalnego, zstanawia mnie fakt bo w polsce jest tak ze jak sie rodzilo pierwsze dziecko cc to mozna sobie zdecydowac jak sie chce rodzic drugie dziecko, ja chcialabym oczywiscie cesarke , czy wchodzi to w gre? czy jest wskazaniem w UK? ze pierwszy porod byl cc?

Tak, mozna sobie wybrac. Beda zachecac do porodu naturalnego, ale opcja jest.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

kikidiki

Post #4 Ocena: 0

2013-10-27 09:40:33 (11 lat temu)

kikidiki

Posty: 46

Kobieta

Z nami od: 12-06-2013

Skąd: Blackburn

uff, dobrze to słyszeć bo ginekolog w PL powiedział ze po cesarce to kiepski pomysł na poród naturalny bo macica jest pocięta i może być tak że peknie. Nie chce ryzykowac a pozatym nie wyobrazam sobie sn.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Capricorn

Post #5 Ocena: 0

2013-10-27 12:17:28 (11 lat temu)

Capricorn

Posty: 1203

Kobieta

Z nami od: 05-02-2012

Skąd: South East

Cytat:

2013-10-27 09:40:33, kikidiki napisał(a):
uff, dobrze to słyszeć bo ginekolog w PL powiedział ze po cesarce to kiepski pomysł na poród naturalny bo macica jest pocięta i może być tak że peknie. Nie chce ryzykowac a pozatym nie wyobrazam sobie sn.


Kolezanka po cesarce w UK, rodzila naturalnie. Ja tez mialam cesarke rok temu i planuje zajsc w ciaze (tzn nie teraz, ale za rok czy dwa). Tez sie zastanawiam czasem jaki porod wybrac. Z jednej strony boje sie, ze bede przechodzic znow przez podobny porod (zakonczony emergency cs) ale z drugiej boje sie, ze bede miec dluzej gojaca sie rane (a i tak dosc dlugo mi sie goila). Tez chcialabym poczytac opinie kobiet rodzacych drugi raz po pierwszej cesarce.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kikidiki

Post #6 Ocena: 0

2013-10-27 19:25:42 (11 lat temu)

kikidiki

Posty: 46

Kobieta

Z nami od: 12-06-2013

Skąd: Blackburn

ja sobie nie wyobrazam porodu naturalnego, i bardzo chcialabym cesarke, mam nadzieje ze bedzie to mozliwe..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #7 Ocena: 0

2013-10-27 19:46:12 (11 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Dlaczego tak wiele kobiet boi sie porodu naturalnego i woli cesarke? Cesarka to operacja a porod naturalny jest... naturalny. Ja sie bardzo balam, ze moglabym miec cesarke. Mialam kleszcze, ciesze sie, ze nie skonczylo sie cc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

hela878

Post #8 Ocena: 0

2013-10-27 20:04:50 (11 lat temu)

hela878

Posty: 64

Kobieta

Z nami od: 08-02-2009

pierwsza ciaze mialam naturalna w Polsce malo nie umarlam, cos tam peklo, nigdy mi nie powiedzieli co sie stalo, moja oplacona polozna powiedziala ze brakowao 1cm aby mnie nie uratowali, w UK uparlam sie na cesarke, odmawiano mi na wszelkie sposoby, bylam uparta, odrzucilam wszystkie propozycje, urodzilam przez cesarke i nastepnego dnia juz chodzilam, najwieksze ryzyko to zastrzyk przy kregoslupie, nie wolno ci sie poruszyc przy zastrzyku grozi to kalectwem na cale zycie!!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kikidiki

Post #9 Ocena: 0

2013-11-11 15:47:58 (10 lat temu)

kikidiki

Posty: 46

Kobieta

Z nami od: 12-06-2013

Skąd: Blackburn

Ja ogólnie jestem panikarą może dlatego tak bardzo bałam się porodu naturalnego, uważam ze poród naturalny jest lepszy dla zdrowia.Choc ja po cesarce czułam się bardzo dobrze po h od zabiegu już chodziłam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KasiaGUK

Post #10 Ocena: 0

2020-08-13 10:58:30 (4 lata temu)

KasiaGUK

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 04-08-2020

Skąd: Littlehampton

Odradzam porownywanie porodu w Polsce a w UK. Przede wszystkim jest zupelnie inne podejscie do rodzacej. w Polsce wciaz sredniowiecze, i polozne i lekarze jakby pracowali na tasmie produkcyjnej, pokazuja swoje fochy a oszczednosci w szpitalach powoduja, ze np. zabraknie ustnikow do gas&air.

Jesli chodzi o UK, to przede wszystkim troszcza sie o Ciebie i to Ty decydujesz co jest dla Ciebie najlepsze, ale zachecaja do porodu naturalnego, bo jest on najzdrowszy dla dziecka i dla Ciebie, jesli przebiega prawidlowo. Dodatkowo, wszystkie udogodnienia sa na wyciagniecie reki. I przede wszytskim traktuja Cie jak czlowieka a nie jak cielaca sie krowe.

Twoj wybor, co do cesarki, ale musisz zdac sobie sprawe, ze to jest bardzo powazna operacja i powinna byc wykonywana w ostatecznosci.

Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 34 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,