MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

Str 2 z 35

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Hogata

Post #1 Ocena: -1

2006-10-23 20:11 (18 lat temu)

Hogata

Posty: 99

Z nami od: 24-01-2006

Dziewczyno, po co ci to? kto ci naopowiadal legend na temat uroku cesarki? Koszmar!!! Ok, porod bez problemu, ale potem... Ratunku. Mam za soba dwie, nie polecam. Na sama mysl robi mi sie slabo. To jest calkiem niezla powazna operacja. ok, na zewnatrz mam niewielka blizne, ale w srodku pociachane. i robil mi swietny fachowiec, a mimo to kupe czasu do siebie dochodzilam. no i nie moge miec wiecej dzieci, bo za duze ryzyko. przemysl dokladnie, czy napewno wiesz, ze tego chcesz. pierwsza doba jest koszmarna. potem niewiele lepiej. ja za pierwszym razem to sie cieszylam, ze esarka, ale za drugim wiedzialam juz, co to jest.
hogat

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2006-10-24 09:01 (18 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mikiii

Post #3 Ocena: 0

2006-10-24 10:35 (18 lat temu)

Mikiii

Posty: 28

Z nami od: 15-10-2006

Można mieć problemy po cesarce, ale i po porodzie naturalnym też. Ja rodziłam w Polsce naturalnie, bo lekarz uważał że dam sobie rade (w końcu każda przez to przechodzi...). Owszem dałam rade. Rodziłam 14 godzin, dziecko miało 4700g !!! DZięki temu lekarzowi nie mogę już rodzić naturalnie (tylko cesarka). Niech mi nikt nie mówi, że cesarka jest gorsza. Wolę dłużej dochodzić do siebie niż przechodzić poród naturalny jeszcze raz. :-Y

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mary

Post #4 Ocena: 0

2006-10-25 12:49 (18 lat temu)

Mary

Posty: 4

Z nami od: 18-10-2006

Ok, jeśli to nie będzie możliwe, to hm...wrocę do Polski. To dopiero 5 miesiąc. Boję się rodzić naturalnie, bo po pierwszym porodzie zostało mi całe łozysko w środku. Później narkoza, usuwanie łozyska, straszne osłabienie organizmu (z powodu utraty dużej ilosci krwi). Takie sytuacje powtarzają się z łozyskiem jak już raz coś takiego było, także wolałabym mieć "wyjęte" wszystko od razu jak po tak wielkim wysiłku mieć jeszcze narkozę i zabieg. Później jest straszne osłabienie. Wiem, że w UK nie ma problemu ze znieczuleniem zewnątrzoponowm w trakcie porodu naturalnego i wiem, że mogę się na nie zdecydować, bo to przynosi ulgę, ale moze też spowolnić poród. Cóż...są różne opinie na ten temat.
Pozdrawiam.


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

majunia87

Post #5 Ocena: 0

2007-06-03 01:52 (17 lat temu)

majunia87

Posty: 1

Z nami od: 03-06-2007

Witam
Ja jestem obecnie w 37 tyg i prawda jest tak ze mozesz wybrac (poprosic) sobie cesarke i ja dostaniesz!! moja ciaza jest w 100 procentach prawidlowa , ulozenie dziecka perfekcyjne itp ale powiedzialam lekarzowi ze nie bede rodzic naturalnie i ze chce cesarke! pytali sie o powody to powiedzialam ze sie boje, ze czytalam o naturalnyh porodach ile moga trwac, ze nie dam rady rodzic naturalnie bo znam swoje sily. I prawda jest taka ze to nie sa zadne konkretne powody ani zalecenia medyczne a bez problemu mi dali juz mam nawet termin na 21 czerwca!! Wiec to ze nie mozesz miec cesarki na zyczenie to bujda no chyba ze trafiles na jakis dziwny szpital badz lekarza...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

agata80

Post #6 Ocena: 0

2007-06-03 09:20 (17 lat temu)

agata80

Posty: 20

Z nami od: 23-01-2007

Czesc dziewczyny . W uk nie mozna sobie wybierac porodu, cesarka jest tylko wskazana jesli lekarz zadecyduj. Ja rodzilam 2 razy a moje 2 dziecko urodzilam w lutym. Chyba ze bedziesz rodzila prywatnym szpitala ale slono zaplacisz.
agata niemeska

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2007-06-04 08:28 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

frelcia

Post #8 Ocena: 0

2007-06-04 08:40 (17 lat temu)

frelcia

Posty: 9482

Kobieta

Z nami od: 01-05-2007

Skąd: ~Skelmersdale~

Czesc Mary. Ja rodzilam w listopadzie w Angielskim szpitalu i bylam tak jak ty bardzo tym wystraszone. Poprosilam o cesarke ale polozna powiedziala ze wszystko jest dobrze i bede rodzila naturalnie. Takze wydaje mi sie ze cesarka w anglii jest rowniez tylko wtedy gdy jest konieczna. Ale nie boj sie naturalnego porodu bo ja go wspominam bardzo dobrze. Nie czulam zadnego bolu,na zyczenie dostaniesz znieczulenie jesli bedziesz chciala. To naprawde nic strasznego. Tego jak dziecko wychodzi nie czuje sie bo dostaje sie znieczulenie w noge. Jesli bedziesz miala jalkies pytania to napisz na e-maila a ja postaram sie ci odpoweidziec. Moj e-mail to frelcia@interia.pl Pozdrawam
:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

maadzia

Post #9 Ocena: 0

2007-06-04 11:19 (17 lat temu)

maadzia

Posty: 5

Z nami od: 18-05-2007

Przeciez narodziny dziecka to najpiekniejsza chwila w zyciu a przewaznie kazdy mysli tylko o bolu.Kiedy jechalam rodzic swoja coreczke to powiedzialam ze wszystko zniose, byleby tylko wszystko z nami bylo w porzadku.Rodzialam w polsce,bez znieczulenia,byla przy mnie mama, korzystalam z wanny,moglam wybrac pozycje i za nic nie placilam.Nigdy nie zapomne narodzin mojej niuni bo byla to najpekniejsza chwila w moim zycia. Kazdy porod jest inny,kazdy szpital jest inny,i kazdy lekarz ma inne podejscie dlatego trudno cokolwiek komus doradzic.Pozdrawiam i zycze wam dziewczyny szybkich i latwych porodow:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mirabelka77

Post #10 Ocena: 0

2007-06-04 13:25 (17 lat temu)

mirabelka77

Posty: 621

Kobieta

Z nami od: 25-04-2007

Skąd: londyn

czesc dziewczyny,ja swoje corcie urodzilam 2 latka temu w UK, bardzo balam sie porodu naturalnego i poprosilam o cesarke,lekarz zapytal o powod,powiedzial ze to normalne i ze sa takie kobiety o w trosce o moje dobro psychiczne poszedl i zabookowal mi termin na cesarskie ciecie,byl to normalny szpital,jeszcze wtedy nie mialam nawet NIN i nikt nie robil zadnych problemow,pozdrawiam mamusie:-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,