MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy jesteś szczęśliwa?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 16 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 14 | 15 | 16 ] - Skocz do strony

Str 5 z 16

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2014-03-26 15:57:56 (10 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2014-03-26 15:48:09, rubycranberry napisał(a):
Co do Twojego pogladu na Polske - nikt mi tam nosa nie wkladal w moje sprawy, juz bardziej tutaj tak jest.. czuje jakas rywalizacje? tzn wsrod polakow:) kazdy sie chwali co ma, kim jest.. ile zarabia, komentuje co jem, czego nie jem.. ze wlosy mi wypadaja :-o co kogo to obchodzi *DONT_KNOW*

a co do min owszem w Polsce kazdy ma zle miny, ale tutaj tez tak jest.. anglicy maja ciagle hmm wkurzony wyraz twarzy? Jakby ktos im cos nie ladnie pachnacego podstawil pod nos :D
I wydaje mi sie, ze sa nieco zarozumiali, o dwulicowosci nie wspomne - ale to i tak sprawa indywidualna, bo polacy tez sa dwulicowi :D

Czyli masz jedna rzecz do zrobienia, wyrwanie sie z polskiego srodowiska. Poznac nowych ludzi, nowe kultury, itp. Na razie nie podoba Ci sie przebywanie z Polonia.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rubycranberry

Post #2 Ocena: 0

2014-03-26 15:59:02 (10 lat temu)

rubycranberry

Posty: 87

Kobieta

Z nami od: 26-03-2014

Skąd: trowbridge

Cytat:

2014-03-26 15:57:56, Richmond napisał(a):
Cytat:

2014-03-26 15:48:09, rubycranberry napisał(a):
Co do Twojego pogladu na Polske - nikt mi tam nosa nie wkladal w moje sprawy, juz bardziej tutaj tak jest.. czuje jakas rywalizacje? tzn wsrod polakow:) kazdy sie chwali co ma, kim jest.. ile zarabia, komentuje co jem, czego nie jem.. ze wlosy mi wypadaja :-o co kogo to obchodzi *DONT_KNOW*

a co do min owszem w Polsce kazdy ma zle miny, ale tutaj tez tak jest.. anglicy maja ciagle hmm wkurzony wyraz twarzy? Jakby ktos im cos nie ladnie pachnacego podstawil pod nos :D
I wydaje mi sie, ze sa nieco zarozumiali, o dwulicowosci nie wspomne - ale to i tak sprawa indywidualna, bo polacy tez sa dwulicowi :D

Czyli masz jedna rzecz do zrobienia, wyrwanie sie z polskiego srodowiska. Poznac nowych ludzi, nowe kultury, itp. Na razie nie podoba Ci sie przebywanie z Polonia.


tak, to na pewno.
Strasznie sie przechwalaja, zupelnie tego nie rozumiem :) czym tu sie chwalic :-o

[ Ostatnio edytowany przez: rubycranberry 26-03-2014 16:00 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2014-03-26 17:50:29 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #4 Ocena: 0

2014-03-26 18:14:05 (10 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

A ja mieszkałem w Polsce niewiele lat,
I tęsknie, od dziecka chciałem mieszkać w Polsce.

Tęsknie, choć znienawidziłem :/
gdyby nie ta pie@ polityka to bym chciał tam mieszkać.
Ale życie za któtkie jest.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

InvisibleShoote

Post #5 Ocena: 0

2014-03-26 20:08:47 (10 lat temu)

InvisibleShooter

Posty: 59

Mężczyzna

Z nami od: 26-03-2014

Skąd: Leeds

Wtrącę się :) Ja jestem tu tylko 1,5 roku. Od ponad roku pracuję i do Polski wracam co niedziela. Zawsze na wieczór w niedziele muszę się załamać i myśleć o powrocie. W poniedziałek rano już wszystko wraca do normy. Mam dopiero 22 lata, dlatego uważam, że znajdę jeszcze czas na życie w pełni w Polsce. Na tą chwilę przeraża mnie sytuacja, przerażają mnie nawet codzienne wiadomości. Dzwoniąc do kogokolwiek z rodziny, zawszę słyszę to samo narzekanie. I to wszystko jakoś mnie hamuje. A może przyjdzie moment, że rzucę tutaj wszystko z dnia na dzień i spontaniczny powrót okaże się strzałem w 10? Aaaa tam. Też męczy mnie życie tutaj, ale dzięki Bogu, mam kogoś kto zawsze mnie wspiera. Podejrzewam, że autor stworzył wątek tylko dla kobiet, skoro jesteśmy w kategorii Damskie Sprawy, ale musiałem przekazać Wam coś, co siedzi akurat we mnie. Dziękuję.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rubycranberry

Post #6 Ocena: 0

2014-03-26 20:21:39 (10 lat temu)

rubycranberry

Posty: 87

Kobieta

Z nami od: 26-03-2014

Skąd: trowbridge

Bo polacy lubia narzekac...

ten watek jest dla wszystkich, w zlym dziale go w sumie stworzylam..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

inka144

Post #7 Ocena: 0

2014-03-26 21:12:29 (10 lat temu)

inka144

Posty: 768

Kobieta

Z nami od: 09-02-2011

Skąd: Melksham

Dopoki nie odpowiesz sobie na pytanie,gdzie chcesz byc,co wlasciwie chcesz osiagnac-trudno bedzie mowic o jakimkolwiek zadowoleniu.Dopoki nie poczujesz sie zakorzeniony-choc to za duze moze slowo,nie poczujesz klimatu tego swojego miasta,miasteczka zawsze bedziesz sie czul/a obco.Ja przez pietwsze 3lata chcialam wracac,nic mnie tu nie trzymalo-ot,myslalam,zarobie kase i wroce.A jednoczesnie bedac w Pl-czulam,ze to tez nie to-bedac tu chcialam byc tam i vice versa,jak ktos wczesniej napisal-ja tez bedac na lotnisku juz chcialam tu wracac! Ot takie przypomnienia,przemyslenia.W koncu stwierdzilam,ze albo woz albo przewoz!
I tak zrobilam kurs,poznalam nowych ludzi,zmienilam prace-i to nie raz i tak jakos poszlo...Juz nie chce stad wyjezdzac,czuje sie tu zadomowiona,zzyta ze spolecznoscia-mnie tego brakowalo-tego poczucia przynaleznosci,czulam sie zle,gdy bylam taka anonimowa-w koncu kazdy z nas wrosl w to swoje srodowisko w Pl,a tu- ot dodatkowy pionek...
Do Invisible-mysle,ze czeste pobyty w Pl nie sprzyjaja polepszeniu Twego samopoczucia-i stad takie rozdarcie..tu zle,tam nie za dobrze...
Ruby-postaraj sie poznac nowych ludzi-moze zapisz sie na jakis kurs w college,wyjdz do pubu-niekoniecznie,gdzie przebywaja Polacy,a moze rozwaz mozliwosc przeprowadzki?trzymaj sie pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stalowa-magnoli

Post #8 Ocena: 0

2014-03-26 21:16:52 (10 lat temu)

stalowa-magnolia

Posty: 111

Kobieta

Z nami od: 23-01-2012

Skąd: manchester

jestem szczęśliwa

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #9 Ocena: 0

2014-03-26 22:08:32 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

forumuser

Post #10 Ocena: 0

2014-03-26 22:40:46 (10 lat temu)

forumuser

Posty: 2767

Mężczyzna

Z nami od: 31-12-2008

„Szczęścia w domu nie znalazł, bo go nie było w ojczyźnie”

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 16 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 14 | 15 | 16 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,