MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Samotna zalamana przyszla mama w UK

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 6 z 13 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ... 11 | 12 | 13 ] - Skocz do strony

Str 6 z 13

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2014-02-18 00:14:21 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2014-02-18 00:35:06 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

macadi

Post #3 Ocena: 0

2014-02-18 00:41:03 (10 lat temu)

macadi

Posty: 1008

Kobieta

Z nami od: 02-12-2010

Skąd: Manchester

Cytat:

2014-02-17 23:05:48, David40 napisał(a):
Jakiej? Moze wyrazisz sie bardziej precyzyjnie. Ciekawe jakie pojecie o psychologi masz ty, bardzo chcialabym sie dowiedziec.


O psychologii wiem tyle, ze o wartosci rodzica nie decyduja okolicznosci w jakich nim zostal ani to czy sie zabezpieczal czy nie.
Wiem tez, ze nie kopie sie lezacego I gdyby jakikolwiek 'psycholog' z Bozej laski zaczal mnie obwiniac I krytykowac w jakiejkolwiek zreszta sytuacji to uciekalabym jak najdalej. Kazdy w zyciu popelnia bledy a milosc czesto zaslepia wiec nawet nie bedac psychologiem nie odwazylabym sie oceniac nikogo, a zwlaszcza osoby, ktora stala sie tak naprawde ofiara nieuczciwosci. Sama nie wyobrazam sobie zaczynania bliskiej relacji od nieufnosci I sprawdzania partnera na dzien dobry. W kazdym razie mam nadzieje, ze autorka watku zignoruje jadowite komentarze I zostanie lepsza matka dla swojego dziecka niz wszystkie pseudo-psycholozki razem wziete.

[ Ostatnio edytowany przez: macadi 18-02-2014 00:43 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2014-02-18 00:45:55 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2014-02-18 00:56:10 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

David40

Post #6 Ocena: 0

2014-02-18 01:05:45 (10 lat temu)

David40

Posty: 161

Mężczyzna

Z nami od: 14-02-2013

Skąd: Gadu gadu

Macadi wlasnie dlatego zostalam psychologiem dzieciecym bo widzialam jak wielu ludzi jest nie przygotowana do bycia rodzicami i jak latwo mozna zniszczyc psychike dziecka. Nikt nie kopie lezacego tylko do cholery ludzie powinni sie obudzic i zaczac myslec o konsekwencjach swoich czynow. Ale co tam ludzie mysla,ze dzieciom do szczescia wystarcza czyste pieluchy i pelen zoladek. Zal mi tego dziecka bo widac, ze nasza autorka postu ma tendencje to zakochiwania sie w toksycznych facetach i moze najpierw nalezaloby sie z tym problemem uporac w postaci np terapi. To takie romantyczne miec dziecko faceta ktory cie nigdy nie kochal, oklamywal, wykorzystal ale przynajmniej bedzie miala po nim dziecko jako dowod milosci ale czyjej?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2014-02-18 01:14:11 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2014-02-18 01:25:36 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Markywee

Post #9 Ocena: 0

2014-02-18 01:29:39 (10 lat temu)

Markywee

Posty: 3883

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 29-03-2013

Skąd: ul. Wiejska 4/6/8 00-902 Warszawa

Ale fajny temat.

Przegladam i od razu stoje w mleku po kolana.

Ile wy tego tutaj rozlaliscie???


Autorko watku - przekaz wesola nowine zonie kochasia, bedzie weselej...

Co do dziecka... pewnie zrobisz tak jak czujesz.
Ale jezeli sadzisz ze "nie poradzisz sobie" - to jestes w bledzie. W koncu nie masz 15 lat...
Opinie "okolicznego ludu" - rowniez mozesz miec w dupie. Jestes na tyle dorosla zeby sie tym nie przjmowac.
Finansowo bedzie musial wesprzec cie kochas, czy tego bedzie chcial czy nie. Naturalnie, mozesz go nie pociagac do odpowiedzialnosci (bo np nie chcesz mu "psuc rodziny" i sratatata), ale to bedzie ze strata dla ciebie.

Jezeli chcesz tego dziecka to szykuj sie na prawdziwa doroslosc, odpowiedzialnosc i milosc.

Czy warto? Warto.


Powodzenia.


[ Ostatnio edytowany przez: Markywee 18-02-2014 01:46 ]

Jeżeli nie odpowiadam/ignoruje posty skierowane do mnie, oznacza to po prostu, ze żal mi czasu na komentowanie bzdur.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #10 Ocena: 0

2014-02-18 06:03:36 (10 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2014-02-17 23:18:37, ewa28300 napisał(a):
Nie, nie powiedzialas. Powiedzialas, ze ona sie nie zabezpieczyla co sugeruje, ze glowna odpowiedzialnosc spoczywa na niej. Dalej dodajesz, ze kobieta odmawia ladnie jesli facet sie nie zabezpieczyl co sugeruje, ze jemu takie przyziemne mysli wogole nie powinny zaprzatac glowy bo o wszystkim powinna pomyslec ONA i on nie ma prawa grzecznie odmawiac jesli nie ma zabezpieczenia bo i tak wszystkie konsekwencje spoczna na niej. Wlos sie na glowie jezy jak sie takie rzeczy czyta.
Teraz piszesz, ze oboje sa bezmyslni, zawsze to jakis postep bo w twoich wczesniejszych postach bezmyslna byla tylko ona.
Teraz juz mleko sie rozlalo i za pozno na gdybanie "co by bylo gdyby". Teraz Pan X musi poniesc odpowiedzialnosc za to co zrobil, a Pani X nie ma powodu, zeby chowac sie do mysiej dziury.

Z punktu widzenia kobiety widze to tak: nie chce miec dzieci, to zabezpieczam sie przed tym. Nie licze na faceta czy on to zrobi czy nie, bo to ja bede miala problem, nie on.

Dwie osoby przyczyniaja sie do poczecia i obie poniosa konsekwencje, ale matka wieksze. Facet co najwyzej zaplaci w postaci alimentow, ale moze sie wypiac. Matka wypiac sie nie moze.

Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 6 z 13 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ... 11 | 12 | 13 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,