MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Samotna zalamana przyszla mama w UK

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 13 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 11 | 12 | 13 ] - Skocz do strony

Postów: 123

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Miracle11

Post #1 Ocena: 0

2014-02-17 09:47:52 (10 lat temu)

Miracle11

Posty: 9

Kobieta

Z nami od: 17-02-2014

Skąd: Dartford

Witam serdecznie.Pisze do kobiet ktore rowniez byly lub sa samotnymi mamami w Anglii.MOja sytuacja wyglada bardzo zle.Poznalam kilka miesiecy temu chlopaka bylismy razem kilka dni temu doweidzialam sie ,ze ma zone i dzieci w Anglii mieszka z nia prowadzi normalne zycie(ona do mnie zadzwonila) od razu zerwalam ta znajomosc) wczoraj sie doweidxzialam ,ze jestem w ciazy.NIe chce byc z tym czlowiekiem oszustem ale jest dziecko..................to dopiero ok 4 tyg.to okropne co napisze ale pomyslalam o najgorszej rzeczy ..aborcja:(:(:( chcialabym wiedziec jak to wyglada w Anglii ale z drugiej stron serce mi peka,ze jak ja moe ja moje wlasne dziecko pozbawic zycie.Jesli decyduje sie urodzic musze uciekac z miasta gdzie mieszkam jest to malutkie miasteczko pelno polakow ktorzy zniszcza mi zycie.Mam prace na kontrakcie dobrze platna mysle o przenisieniu.Prosze pomozcie mi nie chce stracic tego dziecka to czesc mnie i z mojej strony powstalo z ogromnej szczerej milosci.Jesdnak nie moge tutaj zostac dla tego chlopaka zostawilam swojego poprzedniego i teraz wszyscy tutaj szydzili by ze mnie a i moje dziecko nie mialo by latwo.Prosze powiedzcie jesli ktos mial podobna sytuacje zostal sam w ciazy jak to wyglada co ja mam zrobic.Pomozcie mi jestem zalamana sama w UK chce wlacyc o to dziecko ale nie wiem jak:(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosiaczek7801

Post #2 Ocena: 0

2014-02-17 11:36:35 (10 lat temu)

gosiaczek7801

Posty: 32

Z nami od: 08-08-2013

Bycie samotną mamą to nie koniec świata. Póki możesz zmień miejsce zamieszkania żebyś nie czuła się zagrożona. Państwo brytyjskie bardzo pomaga samotnym mamom. Masz prace i napewno znajomych którzy będą Cię wspierac może nie jestem odpowiednią osobą do udzielania rad ale kiedyś byłam w podobnej sytuacji .mój syn ma dziś 20 lat i ma trzech braci. Aborcja to jest najgorsza rzecz. Głowa do góry wszystko się ułoży

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

buszko

Post #3 Ocena: 0

2014-02-17 11:43:30 (10 lat temu)

buszko

Posty: 764

Kobieta

Z nami od: 22-12-2012

Skąd: Wonderland

O rany, masz zagrychę. Ale napiszę tak, będziesz mieć ale dziecko, będziesz odpowiedzialna za jego byt i wszystko inne, będą ci potrzebne na to finanse, głupotą byłoby zostawić pracę na kontrakcie, później może być różnie. Druga sprawa, to to, że z twojego postu wynika jakobyś miała się wstydzić sytuacji w której się znalazłaś bo co ludzie powiedzą. Zrób porządek ze sobą, bo to jest ostatnia rzecz którą powinnaś się przejmować, mianowicie opinia innych ludzi. Teraz liczysz sie ty i twoje maleństwo. Nie zostawiaj tak tej sprawy, facet spieprzył ci życie, pociągnij go do odpowiedzialności. Za swoje czyny powinno sie ponosić konsekwencje. Dlaczego odpowiedzialność za malenstwo ma spaść tylko na twoje barki???? Samej bedzie ci ciezko, wiec nie obarczaj sie tym tylko bierz frajera za dooope i niech chociaz płaci na dziecko. To czy mu sie rozwali malzenstwo czy nie, tym sie zupelnie nie przejmuj, jest dorosły, wiedzial co robi i czym to smierdzi. Nie wyprowadzaj sie, niech inni, ktorym opini sie obawiasz widzą, że nie ucieklas tylko sobie swietnie radzisz, to nie ty jestes winna sytuacji, ty poprostu nie wiedzialas ze ten facet to szuja. A byly chłopak? no cóż, takie jest życie, ślubu z nim nie wzielas, nie jestes mu niczego winna, przez tą decyzje też bedziesz ponosic konsekwnecje. Co do aborcji sie nie wypowiem, indywidualna sprawa kazdej kobiety, ale rzucac błotem nie będę. Powodzenia życze, i przed urodzeniem malenstwa, odłóż trochę kasy, moze sie przydać na czarną godzine, moze dac ci poczucie bezpieczenstwa, a moze kupisz pozniej cos dla dziecka. zabezpiecz sie z każdej ożliwej strony

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2014-02-17 12:10:34 (10 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2014-02-17 11:43:30, buszko napisał(a):
Nie zostawiaj tak tej sprawy, facet spieprzył ci życie, pociągnij go do odpowiedzialności. Za swoje czyny powinno sie ponosić konsekwencje. Dlaczego odpowiedzialność za malenstwo ma spaść tylko na twoje barki????

Do poczecia potrzeba dwojga, wiec skad ta opinia, ze facet sp... jej zycie? Jesli nie uzgodnili wczesniej, ze staraja sie o dziecko, to zwykla wpadka i oboje za nia odpowiadaja.

Czy pan juz o tym wie, ze zostanie ojcem?

Jesli autorka watku chce rodzic dziecko, to musi przygotowac sie do tego na spokojnie. Co nagle, to po diable. Co powiedza ludzie, to w ogole nie ma znaczenia.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

angela89223

Post #5 Ocena: 0

2014-02-17 12:11:24 (10 lat temu)

angela89223

Posty: 750

Kobieta

Z nami od: 29-05-2013

Skąd: Mk

Ja bym nie uciekala i nie usunela, ojca dziecka pociagnelabym do odpowiedzialnosc min, placenie na dziecko. Tak jak mowi buszko nie przejmuj sie ludzmi, znajdz sobie studio flat albo one bedroom i wynajmij jesli pracujesz i odejdziesz na maciezynski napewno bedzie Ci sie nalezala jakas doplata do mieszkania i po urodzeniu otrzymasz chb i tax credit. ludzmi bym sie nie przejmowala. Tylko odrazu zaczela odkladac pieniadze na mieszkanie i wyprawke, i zadzwonilabym do ojca dziecka i poinformowala go o sytuacji.
Jesli chcesz usunac to musisz isc do gp, ale pamietaj, ze moze Cie to gnebic do konca zycia, nie kazdy umie z tym zyc... Ale to juz twoja decyzja...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2014-02-17 12:16:53 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2014-02-17 12:39:52 (10 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

a ja Ci wcale nie wspolczuje, zostawilas chlopaka dla innego to teraz, byc moze poprzedni bardzo Cie kochal, planowal z Toba przyszlosc a Ty rzucilas go jak szmate to teraz maSZ...
Podejrzewam, ze skoro piszesz,ze Polacy nie dadza Ci zyc, wiec pewnie zostawilas go dla czarnego, wcale sie nie dziwie, ze teraz z Ciebie beda szydzic

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

buszko

Post #8 Ocena: 0

2014-02-17 12:50:44 (10 lat temu)

buszko

Posty: 764

Kobieta

Z nami od: 22-12-2012

Skąd: Wonderland

wielim s^&**&&laj, bo teraz gdybasz a nie wiesz jak było, weż ty się je#$@$j z rozpędu. Prymitywny polaczek!

Cytat:

2014-02-17 12:10:34, Richmond napisał(a):
Cytat:

2014-02-17 11:43:30, buszko napisał(a):
Nie zostawiaj tak tej sprawy, facet spieprzył ci życie, pociągnij go do odpowiedzialności. Za swoje czyny powinno sie ponosić konsekwencje. Dlaczego odpowiedzialność za malenstwo ma spaść tylko na twoje barki????

Do poczecia potrzeba dwojga, wiec skad ta opinia, ze facet sp... jej zycie? Jesli nie uzgodnili wczesniej, ze staraja sie o dziecko, to zwykla wpadka i oboje za nia odpowiadaja.

Czy pan juz o tym wie, ze zostanie ojcem?

Jesli autorka watku chce rodzic dziecko, to musi przygotowac sie do tego na spokojnie. Co nagle, to po diable. Co powiedza ludzie, to w ogole nie ma znaczenia.


Miałam tu na myśli że oszukał ją nie wspominając o żonie i dzieciach.

Uwaga moderatora: Prosze nie obrazac innych uzytkownikow. Kolejny post w takim tonie zakonczy sie przymusowym odpoczynkiem od forum. W.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

clockwork_orang

Post #9 Ocena: 0

2014-02-17 13:01:08 (10 lat temu)

clockwork_orange

Posty: 10572

Z nami od: 28-06-2007

Cytat:

2014-02-17 12:50:44, buszko napisał(a):
wielim s^&**&&laj, bo teraz gdybasz a nie wiesz jak było, weż ty się je#$@$j z rozpędu. Prymitywny polaczek!

Miałam tu na myśli że oszukał ją nie wspominając o żonie i dzieciach.

to, ze jedna strona nazywa druga oszustem, nie oznacza iz tak jest...

Cytat:

2014-02-17 09:47:52, Miracle11 napisał(a):
Poznalam kilka miesiecy temu chlopaka bylismy razem kilka dni temu doweidzialam sie ,ze ma zone i dzieci w Anglii mieszka z nia prowadzi normalne zycie(ona do mnie zadzwonila) od razu zerwalam ta znajomosc) wczoraj sie doweidxzialam ,ze jestem w ciazy.NIe chce byc z tym czlowiekiem oszustem


to byli razem, czy on mieszkal z zona? ja bym powiedzial, ze to zona dowiedziala sie kilka dnie temu o zdradzie meza i postanowila dzialac, a kochanka wpadla w panike, bo myslala ze dziecko przekona kolesia do porzucenia slubnej... 8-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darmund

Post #10 Ocena: 0

2014-02-17 13:04:36 (10 lat temu)

darmund

Posty: 1147

Mężczyzna

Z nami od: 02-01-2012

Skąd: Dartford

Cytat:

2014-02-17 09:47:52, Miracle11 napisał(a):
Witam serdecznie.Pisze do kobiet ktore rowniez byly lub sa samotnymi mamami w Anglii.MOja sytuacja wyglada bardzo zle.Poznalam kilka miesiecy temu chlopaka bylismy razem kilka dni temu doweidzialam sie ,ze ma zone i dzieci w Anglii mieszka z nia prowadzi normalne zycie(ona do mnie zadzwonila) od razu zerwalam ta znajomosc) wczoraj sie doweidxzialam ,ze jestem w ciazy.NIe chce byc z tym czlowiekiem oszustem ale jest dziecko..................to dopiero ok 4 tyg.to okropne co napisze ale pomyslalam o najgorszej rzeczy ..aborcja:(:(:( chcialabym wiedziec jak to wyglada w Anglii ale z drugiej stron serce mi peka,ze jak ja moe ja moje wlasne dziecko pozbawic zycie.Jesli decyduje sie urodzic musze uciekac z miasta gdzie mieszkam jest to malutkie miasteczko pelno polakow ktorzy zniszcza mi zycie.Mam prace na kontrakcie dobrze platna mysle o przenisieniu.Prosze pomozcie mi nie chce stracic tego dziecka to czesc mnie i z mojej strony powstalo z ogromnej szczerej milosci.Jesdnak nie moge tutaj zostac dla tego chlopaka zostawilam swojego poprzedniego i teraz wszyscy tutaj szydzili by ze mnie a i moje dziecko nie mialo by latwo.Prosze powiedzcie jesli ktos mial podobna sytuacje zostal sam w ciazy jak to wyglada co ja mam zrobic.Pomozcie mi jestem zalamana sama w UK chce wlacyc o to dziecko ale nie wiem jak:(


Sorry ze nie na temat ale nie mierz wszystkich Polakiw z Dartford ta sama miarka.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 13 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 11 | 12 | 13 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,