MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Rozstepy na posladkach

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 4 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kasiachery

Post #1 Ocena: 0

2015-04-13 18:52:48 (9 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Cytat:

2015-04-13 17:15:58, Embit83 napisał(a):
Cytat:

2015-04-13 17:02:20, kasiachery napisał(a):
Cytat:

2015-04-13 14:51:47, jotkadakotka napisał(a):
Cytat:

2015-04-13 14:38:46, kasiachery napisał(a):
Cytat:

2015-04-13 13:15:57, nikala napisał(a):
Najlepszy jest laser - daje rewelacyjne efekty, ale ! jeśli będziesz karmiła piersią, to niestety nie możesz się poddać zabiegowi. Najważniejsze jest pierwsze pół roku, od kiedy pojawiły się rozstępy. Wtedy jeszcze można ich się pozbyć i uzyskać najlepsze rezultaty. Przy karmieniu piersią pozostają maści. Najlepiej lecznicze, komercję daruj sobie - to nic nie daje. Niech Ci dermatolog coś przepisze.


zawsze zastanawialam sie dlaczego kobiety tak panicznie boja sie rozstepow?? *DONT_KNOW* ja mam 2 dzieci i mam rozstepy ale nie uwazam zeby to byl jakis wstyd, nigdy z nimi nic nie robilam, jestem szczupla, zakladam 2 czesciowe bikini, a gdybym nie pokazala je mezowi to nie zwrocilby na to uwagi. Mezczyzni nie widza czegos takiego. To chyba rywalizacja kobiet po porodzie napedza rywalizacje miedzy nimi bo ja waze mniej niz przed ciaza, bla bla....

Droga Kasiu, samam piszesz, ze twoje sa prawie niezauwazalne. Niektore kobiety maja bardzo widoczne i rzucajace sie w oczy, wiec sie przejmuja.


niezauwazalne bo sie nie przygladam, mam popekana skore na boczkach i udach, ale odnosze wrazenie ze kobiety za bardzo dbaja o siebie i konkuruja ktora to lepeij po ciazy wyglada. Takie moje przemyslenia :-]


Jako facet stwierdzę, że ciekawe te Twoje przemyślenia :-]. Czyli kobieta po ślubie i urodzeniu dziecka/dzieci nie musi już dbać o siebie, przejmować się rozstępami, "upaść" sobie tyłek na styl Angielek czyli szerokości 3 drzwiowej szafy :-o? Bo przecież facet już nie ucieknie. Dobrze rozumuję? Ciekawe to podejście :-]


o pardone :-] waze 61 kg przy wzroscie 164 cm, to chyba nie jest tak zle, no i nie pale fajek, alkohol moze kilka razy w roku, ogolnie ludzie daja mi 7 lat mniej niz mam :-8 zawsze o dowod prosza gdy mezowi fajki kupuje. Moze po prostu maz nie widzi tego ze mam rozstepy, wiec ja tez o to nie dbam skoro jemu nie *THUMBS UP*przeszkadza

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Embit83

Post #2 Ocena: 0

2015-04-13 20:13:39 (9 lat temu)

Embit83

Posty: 497

Mężczyzna

Z nami od: 26-01-2012

Skąd: Londyn

Cytat:

2015-04-13 18:52:48, kasiachery napisał(a):
Cytat:

2015-04-13 17:15:58, Embit83 napisał(a):
Cytat:

2015-04-13 17:02:20, kasiachery napisał(a):
Cytat:

2015-04-13 14:51:47, jotkadakotka napisał(a):
Cytat:

2015-04-13 14:38:46, kasiachery napisał(a):
Cytat:

2015-04-13 13:15:57, nikala napisał(a):
Najlepszy jest laser - daje rewelacyjne efekty, ale ! jeśli będziesz karmiła piersią, to niestety nie możesz się poddać zabiegowi. Najważniejsze jest pierwsze pół roku, od kiedy pojawiły się rozstępy. Wtedy jeszcze można ich się pozbyć i uzyskać najlepsze rezultaty. Przy karmieniu piersią pozostają maści. Najlepiej lecznicze, komercję daruj sobie - to nic nie daje. Niech Ci dermatolog coś przepisze.


zawsze zastanawialam sie dlaczego kobiety tak panicznie boja sie rozstepow?? *DONT_KNOW* ja mam 2 dzieci i mam rozstepy ale nie uwazam zeby to byl jakis wstyd, nigdy z nimi nic nie robilam, jestem szczupla, zakladam 2 czesciowe bikini, a gdybym nie pokazala je mezowi to nie zwrocilby na to uwagi. Mezczyzni nie widza czegos takiego. To chyba rywalizacja kobiet po porodzie napedza rywalizacje miedzy nimi bo ja waze mniej niz przed ciaza, bla bla....

Droga Kasiu, samam piszesz, ze twoje sa prawie niezauwazalne. Niektore kobiety maja bardzo widoczne i rzucajace sie w oczy, wiec sie przejmuja.


niezauwazalne bo sie nie przygladam, mam popekana skore na boczkach i udach, ale odnosze wrazenie ze kobiety za bardzo dbaja o siebie i konkuruja ktora to lepeij po ciazy wyglada. Takie moje przemyslenia :-]


Jako facet stwierdzę, że ciekawe te Twoje przemyślenia :-]. Czyli kobieta po ślubie i urodzeniu dziecka/dzieci nie musi już dbać o siebie, przejmować się rozstępami, "upaść" sobie tyłek na styl Angielek czyli szerokości 3 drzwiowej szafy :-o? Bo przecież facet już nie ucieknie. Dobrze rozumuję? Ciekawe to podejście :-]


o pardone :-] waze 61 kg przy wzroscie 164 cm, to chyba nie jest tak zle, no i nie pale fajek, alkohol moze kilka razy w roku, ogolnie ludzie daja mi 7 lat mniej niz mam :-8 zawsze o dowod prosza gdy mezowi fajki kupuje. Moze po prostu maz nie widzi tego ze mam rozstepy, wiec ja tez o to nie dbam skoro jemu nie *THUMBS UP*przeszkadza


Fachowcem nie jestem ale przy takich wymiarach jak Twoje (waga/wzrost) to cieżko chyba mowić o rozstępach. Z tego co wiem to im większa "tusza" tym rozstępy większe. Ciebie to nie dotyczy :-].
Oczywiście tekst o szafie 3 drzwiowej nie był do Ciebie. To tylko przykład.
Mam znajomą która kiedyśpowiedziała: Nie zależy mi na tym by schudnąć bo wiem że mąż i tak mnie kocha :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #3 Ocena: 0

2015-04-14 09:33:41 (9 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Tak, masz rację. No... chyba że same biodra, to tak z 50 kg.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #4 Ocena: 0

2015-04-14 11:14:01 (9 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Cytat:

2015-04-13 20:13:39, Embit83 napisał(a):
Cytat:

2015-04-13 18:52:48, kasiachery napisał(a):
Cytat:

2015-04-13 17:15:58, Embit83 napisał(a):
Cytat:

2015-04-13 17:02:20, kasiachery napisał(a):
Cytat:

2015-04-13 14:51:47, jotkadakotka napisał(a):
Cytat:

2015-04-13 14:38:46, kasiachery napisał(a):
Cytat:

2015-04-13 13:15:57, nikala napisał(a):
Najlepszy jest laser - daje rewelacyjne efekty, ale ! jeśli będziesz karmiła piersią, to niestety nie możesz się poddać zabiegowi. Najważniejsze jest pierwsze pół roku, od kiedy pojawiły się rozstępy. Wtedy jeszcze można ich się pozbyć i uzyskać najlepsze rezultaty. Przy karmieniu piersią pozostają maści. Najlepiej lecznicze, komercję daruj sobie - to nic nie daje. Niech Ci dermatolog coś przepisze.


zawsze zastanawialam sie dlaczego kobiety tak panicznie boja sie rozstepow?? *DONT_KNOW* ja mam 2 dzieci i mam rozstepy ale nie uwazam zeby to byl jakis wstyd, nigdy z nimi nic nie robilam, jestem szczupla, zakladam 2 czesciowe bikini, a gdybym nie pokazala je mezowi to nie zwrocilby na to uwagi. Mezczyzni nie widza czegos takiego. To chyba rywalizacja kobiet po porodzie napedza rywalizacje miedzy nimi bo ja waze mniej niz przed ciaza, bla bla....

Droga Kasiu, samam piszesz, ze twoje sa prawie niezauwazalne. Niektore kobiety maja bardzo widoczne i rzucajace sie w oczy, wiec sie przejmuja.


niezauwazalne bo sie nie przygladam, mam popekana skore na boczkach i udach, ale odnosze wrazenie ze kobiety za bardzo dbaja o siebie i konkuruja ktora to lepeij po ciazy wyglada. Takie moje przemyslenia :-]


Jako facet stwierdzę, że ciekawe te Twoje przemyślenia :-]. Czyli kobieta po ślubie i urodzeniu dziecka/dzieci nie musi już dbać o siebie, przejmować się rozstępami, "upaść" sobie tyłek na styl Angielek czyli szerokości 3 drzwiowej szafy :-o? Bo przecież facet już nie ucieknie. Dobrze rozumuję? Ciekawe to podejście :-]


o pardone :-] waze 61 kg przy wzroscie 164 cm, to chyba nie jest tak zle, no i nie pale fajek, alkohol moze kilka razy w roku, ogolnie ludzie daja mi 7 lat mniej niz mam :-8 zawsze o dowod prosza gdy mezowi fajki kupuje. Moze po prostu maz nie widzi tego ze mam rozstepy, wiec ja tez o to nie dbam skoro jemu nie *THUMBS UP*przeszkadza


Fachowcem nie jestem ale przy takich wymiarach jak Twoje (waga/wzrost) to cieżko chyba mowić o rozstępach. Z tego co wiem to im większa "tusza" tym rozstępy większe. Ciebie to nie dotyczy :-].
Oczywiście tekst o szafie 3 drzwiowej nie był do Ciebie. To tylko przykład.
Mam znajomą która kiedyśpowiedziała: Nie zależy mi na tym by schudnąć bo wiem że mąż i tak mnie kocha :-)


no wiesz, bylam 2 razy w ciazy i za kazdym razem moja waga przed porodem dobijala 90kg :-] ale zawsze schudlam wiecej niz przytylam *THUMBS UP* rozstepy mam ale na prawde malo widoczne, mam wazniejsze zmartwienia na glowie niz kilanasnie pekniec na tylku i boczkach :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jotkadakotka

Post #5 Ocena: 0

2015-04-15 12:34:40 (9 lat temu)

jotkadakotka

Posty: 1703

Kobieta

Z nami od: 05-12-2008

Skąd: Poole

Kasiu, to, ze tobie nie przeszkadzaja twoje rozstepy, nie znaczy, ze inne osoby maja myslec i zachowywac sie tak jak ty. Nie ma nic zlego w dbaniu o siebie (oczywiscie nie popadajac w skrajnosc).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

majka_ka

Post #6 Ocena: 0

2016-07-07 12:52:15 (8 lat temu)

majka_ka

Posty: 9

Kobieta

Z nami od: 06-07-2016

Skąd: Blackpool

Spam

Uwaga moderatora: 11+1

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

eni741

Post #7 Ocena: 0

2016-10-17 13:20:18 (8 lat temu)

eni741

Posty: 17

Kobieta

Z nami od: 26-09-2016

Skąd: Cardif

rozstepy były są i będą, też je mam. To że się je ma nie znaczy że można przestać dbać o siebie :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

YasminMc

Post #8 Ocena: 0

2017-05-03 18:37:09 (7 lat temu)

YasminMc

Posty: 31

Kobieta

Z nami od: 03-05-2017

Skąd: Harrogate

Mi pomógł krem na rozstępy stosowany od 3 miesiąca ciąży. Nie wiem czy warto kupować markowe kremy czy wystarczy zwykły który nawilży skórę

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2017-05-04 09:15:52 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

YasminMc

Post #10 Ocena: 0

2017-05-08 15:25:25 (7 lat temu)

YasminMc

Posty: 31

Kobieta

Z nami od: 03-05-2017

Skąd: Harrogate

Jakimi koktajlami? Warzywno- owocowymi? Masz na mySli koktajle do picia?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,