MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ciąża ,a krwawienie w 8 tygodniu

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 2 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

jollqa

Post #1 Ocena: 0

2012-09-16 09:00:53 (12 lat temu)

jollqa

Posty: 328

Kobieta

Z nami od: 13-08-2008

Skąd: .........:)

Ja mam trojke dzieci.Przy pierwszym(6lat) i ostatnim (4mc) tez krwawilam. Ostatnio to nawet przez tydzien chyba. Jak zadzwonilam do lekarza to umowili mi usg dopiero po paru dniach.
Czasami a nawet czesto wystepuje krwawienie na poczatku ciazy. Zalezy tez jak wyglada-jesli jest to bardziej plamienie i krew nie jest krwisto czerwona to nie ma sie co przejmowac.
Wiem,wiem latwo sie mowi nie przejmowac-sama ryczalam kilka dni. Ale jak mowie-z wlasnego doswiadczenia- takie krwawienia sie zdarzaja i wcale nie musza oznaczac najgorszego.
Powodzenia

[ Ostatnio edytowany przez: jollqa 16-09-2012 09:02 ]

[url=][img][/img][/url]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

BiF

Post #2 Ocena: 0

2012-09-16 19:03:05 (12 lat temu)

BiF

Posty: 331

Mężczyzna

Z nami od: 11-04-2007

Skąd: Berkshire

lekarz powiedział ,że on nie widzi żadnej ciąży ,żona znowu upłakana wyszła ja pier... Nie wiem może jakiś sprzęt miał trefny bo coś narzekał na monitor ,ale 100funa wzioł :)
Jutro jedziemy do szpitala na emergency ponownie lub prosto do Early Pregnancy Assessment Units (EPAU) co nas pokierowała w szpitalu w niedziele.

P.s dziś nie ma kwawienia wogóle i brzuch nie boli ,od wczoraj bierze nospe i magnez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2012-09-16 19:44:30 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kociefraszki

Post #4 Ocena: 0

2012-09-16 19:50:23 (12 lat temu)

kociefraszki

Posty: 4551

Kobieta

Z nami od: 24-03-2011

Skąd: Keadby

Cholera... BiF, zrobilabym test - do kupienia w kazdym markecie z calodobowymi wlacznie. Zwyklego sikanca. Jesli doszlo do poronienia, test powinien juz wyjsc negatywnie. Kilka pytan... Jak dlugo malzonka krwawila? "Kilka dni" czyli ile? Czy krwawienie bylo silne (porownujac do normalnej miesiaczki)? Kurcze, 8 tydzien to juz powinno byc widoczne bicie serduszka, nie tylko pecherzyk. Lekarz wzial 100 funtow bo za konsultacje mu sie nalezalo - wynik konsultacji od niego nie zalezy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

macadi

Post #5 Ocena: 0

2012-09-16 20:18:32 (12 lat temu)

macadi

Posty: 1008

Kobieta

Z nami od: 02-12-2010

Skąd: Manchester

Dobrze jest zrobic usg dopochwowe zeby wykluczyc ciaze pozamaciczna. A test zaraz po poronieniu moze wyjsc dodatni bo w organizmie jeszcze moze byc podwyzszony poziom hormonu ciazy. Wspolczuje :(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kociefraszki

Post #6 Ocena: 0

2012-09-16 20:24:40 (12 lat temu)

kociefraszki

Posty: 4551

Kobieta

Z nami od: 24-03-2011

Skąd: Keadby

No, nie tak zaraz - krwawienie od kilku dni, teraz dziewczyna nie krwawi... wyjscia sa dwa. kurcze, trzymam kciuki dalej - niech sie im uda.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

macadi

Post #7 Ocena: 0

2012-09-16 21:13:54 (12 lat temu)

macadi

Posty: 1008

Kobieta

Z nami od: 02-12-2010

Skąd: Manchester

Swoja droga dziwne to. Poronienia w 8 tyg nie da sie nie zauwazyc (tzn nie da sie pomylic ze zwyklym krwawieniem) wiec albo musialo nastapic o wiele wczesniej, albo dziewczyna nie byla wcale w ciazy albo ten lekarz rzeczywiscie mial kiepski sprzet. Mam nadzieje, ze to to ostatnie i ze wszystko sie dobrze skonczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Twinkle

Post #8 Ocena: 0

2012-09-16 21:15:54 (12 lat temu)

Twinkle

Posty: 1021

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Skąd: Somerset

Cytat:

2012-09-16 19:03:05, BiF napisał(a):
lekarz powiedział ,że on nie widzi żadnej ciąży ,żona znowu upłakana wyszła ja pier... Nie wiem może jakiś sprzęt miał trefny bo coś narzekał na monitor ,ale 100funa wzioł :)
Jutro jedziemy do szpitala na emergency ponownie lub prosto do Early Pregnancy Assessment Units (EPAU) co nas pokierowała w szpitalu w niedziele.

P.s dziś nie ma kwawienia wogóle i brzuch nie boli ,od wczoraj bierze nospe i magnez

ja przeszlam podobnie.
wyszedl mi test dodatni,7 tydzien,zaczelam krwawic.pojechalam do ginekologa on mnie najpierw zbadal i powiedzial ze szyjka jest zamknieta i wyglada na ciaze,potem zrobil usg i tak samo jak twojej zonie...powiedzial ze nie widac ciazy:(
plakalam,przezywalam,bolalo:(
lekarz mi wytlumaczyl,ze czasem plod nie jest zdolny do zycia,ze czasem sa komplikacje i po prostu samoistnie sie usuwa,ze czesto kobiety ,ktore nie sa swiadome ciazy maja spoznina miesiaczke i nawet nie zdaja sobie sprawy ze byly w ciazy i ta ciaza usunela sie samoistnie.
dodam ze odczekalismy chyba 3 miesiace i ponownie zaczlam w ciaze i moj drugi synek ma prawie 2 latka:)
lake...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

BiF

Post #9 Ocena: 0

2012-09-17 17:08:34 (12 lat temu)

BiF

Posty: 331

Mężczyzna

Z nami od: 11-04-2007

Skąd: Berkshire

byliśmy dziś w szpitalu ponownie zrobiony test ciążowy i okazało się ,że ciąży nie ma . Wyszło na to ,że krwawienie to była zwykłą miesiączka.
Głupio mi tu trochę teraz bo zamieszania narobiłem.
To był jakiś dziwny zbieg okoliczności gdyż właśnie zaczeliśmy w tym czasie starać się o dziecko żonie okres spóżnił się o 3tyg + test ciążowy dał wynik pozytywny ,a miesiączka nigdy się nie opóżniłą aż o 3tyg to co mogliśmy myśleć tylko jedno dziecko. Jeszcze okres jakiś taki delikatny na początku ,a zawsze pierwsze dni to powódż potem za dwa dni okresu nie ma i znowu się pojawił ,no nic to tyle w ramach sprostowania.Nam ulżyło bo sami nie wiedzieliśmy na czym stoimy.
Wszytskim bardzo dziękuję za dobre słowa i pomoc i pozdrawaim.

p.s trzeba ładować naboje i do roboty :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kociefraszki

Post #10 Ocena: 0

2012-09-17 17:53:06 (12 lat temu)

kociefraszki

Posty: 4551

Kobieta

Z nami od: 24-03-2011

Skąd: Keadby

BiF, jesli test dal wynik pozytywny, a okres sie spoznil, to prawdopodobnie ciaza byla, tylko tzw. biochemiczna. Czasem dochodzi do zaplodnienia, ale zarodek nie zagniezdza sie w macicy. W tym momencie obrywamy osiagnieciami techniki - nasze babcie nie majac testow, uznawaly ze sie cykl pozajaczkowal i juz, my wiemy ze byla ciaza bo pokazuje ja test, wczesny scan itd. Ciaze biochemiczne czasem nawet nie powoduja przesuniecia okresu w czasie - po prostu nie zagniezdza sie i schodzi wraz z okresem i kobieta nawet nie wie ze cos sie dzialo. Wspolczuje przezyc - widmo poronienia, kiedy oczekuje sie dzieciatka, jest koszmarem. Zycze powodzenia w staraniach i... mam nadzieje ze niedlugo powitamy Twoja malzonke na watku Bede Mama Jestem Mama. :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,