MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ciąża ,a krwawienie w 8 tygodniu

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Postów: 52

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

BiF

Post #1 Ocena: 0

2012-09-14 17:12:10 (12 lat temu)

BiF

Posty: 331

Mężczyzna

Z nami od: 11-04-2007

Skąd: Berkshire

Witam

Moja żona jest w 8 tygodniu ciąży i ma krwawienie od kilku dni.Dziś byliśmy w przychodni lekarz powiedział ,że to normalka u kobiet w ciąży . czytamy na polskich forach ,że jeśli jest taka sytuacja to ,że ciąża jest zagrożona i każda z osób z takim przypadkiem musi brać jakieś leki . Dostaliśmy papiery do wypełnienia midwifes .Leakrz powiedział ,że położna skontaktuje sie z nami w poniedziałek bo od 7-8 tyg. już będzie "opiekować" się przebiegiem ciąży.

Co wy myślicie o tym,czy jechać do polskiego ginekologa czy iśc trybem angielskim?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

_Dida_

Post #2 Ocena: 0

2012-09-14 17:44:05 (12 lat temu)

_Dida_

Posty: 1226

Kobieta

Z nami od: 23-09-2010

Skąd: Harrow

Ja, nie czekajac na nic, udałabym się do ginekologa. Bo jak rozumiem, byliście u GP w przychodni, więc żona nie była zbadana ( a w rentgen w oczach u GP, jakoś nie wierze ;-) ).
Pamiętaj, że każde krwawienie w czasie ciąży może być groźne i tylko lekarz, po odpowiednim przebadaniu, może zdiagnozowac jego przyczynę.
Więc jw - dla pewności i spokoju ducha - pojechałabym do specjalisty. Lepiej dmuchać na zimne. ;-)
Życzę, aby to nie było nic groźnego i wszystko sie dobrze skończyło.
Ludzie bowiem to anioły bez skrzydeł, i to jest właśnie takie piękne, urodzić się bez skrzydeł i wyhodować je sobie...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

12__LP

Post #3 Ocena: 0

2012-09-14 18:33:20 (12 lat temu)

12__LP

Posty: 54

Kobieta

Z nami od: 12-05-2012

Skąd: L

Witam! Krwawienie w 8 tyg. ciąży nie wygląda dobrze. Czasami się ono zdarza i reszta ciąży rozwija się prawidłowo.
Nie chce straszyć ale u mnie tak właśnie zaczęło się poronienie.
Rada: proszę się udać do Womens Hospital - Emergency Room i wyjaśnić w cym problem. Do stwierdzenia co się dzieje niezbędne jest USG. W 8 tyg. Zarodek powinien być zagnieżdżony w macicy i powinno widać i słychać bicie serca.
Czasami taki scan robią od razu , mi zrobili dopiero po kilku dniach(ponieważ zgłosiłam się do szpitala właśnie w weekend).
Tutaj nie podają tabletek na podtrzymanie ciąży , troszkę inne podejście niz w Polsce.
Zycze powodzenia.Jeśli chcecie więcej info proszę napisać pv , chętnie podzile sie swoimi doswiadczeniami. Joanna

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

BiF

Post #4 Ocena: 0

2012-09-14 18:58:40 (12 lat temu)

BiF

Posty: 331

Mężczyzna

Z nami od: 11-04-2007

Skąd: Berkshire

dzięki za szybkie odpowiedzi ,właśnie umówiliśmy wizytę na niedzielę .do pl lekarza

[ Ostatnio edytowany przez: BiF 15-09-2012 18:34 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

12__LP

Post #5 Ocena: 0

2012-09-14 19:08:08 (12 lat temu)

12__LP

Posty: 54

Kobieta

Z nami od: 12-05-2012

Skąd: L

Wysłałam pv

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

BiF

Post #6 Ocena: 0

2012-09-15 17:55:20 (12 lat temu)

BiF

Posty: 331

Mężczyzna

Z nami od: 11-04-2007

Skąd: Berkshire

Właśnie wróciliśmy z emergency ze szpitala . Czekaliśmy nawet nie długo koło godziny. Zgłosiliśmy krwawienie i silny ból brzucha w 8 tyg. ciąży . Żona została zaproszona do pokoju przez panią doktor i :
Ze względu na wekend nie ma kto wykonać usg ,a oddział zagrożeń od ciąży też nie pracuję i dostaliśmy tylko numer telefonu do nich .
Także zero jakiejkolwiek porady żeby leżeć co robić jakieś leki itp aha sory painkiller zapytała się czy nie chcę . Jeszcze dodałą ,żeby się nie martwić bo ona też pierwsze poroniłą ,ale póżniej to już same zdrowe dzieci zaczełą rodzić :)
Także jutro jedziemy do polskiego lekarza koszt usg 60+kosultacja 40funtów ,ale będziemy wiedzieć na czym stoimy bo dzisiaj to Żona cały dzień upłakana :-(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

12__LP

Post #7 Ocena: 0

2012-09-15 19:39:57 (12 lat temu)

12__LP

Posty: 54

Kobieta

Z nami od: 12-05-2012

Skąd: L

Powodzenia ! Spokoju ducha i cierpliwości.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

macadi

Post #8 Ocena: 0

2012-09-15 19:47:46 (12 lat temu)

macadi

Posty: 1008

Kobieta

Z nami od: 02-12-2010

Skąd: Manchester

Oj, przeszlam przez to samo, tylko tyle ze maz uparl sie na USG i zrobili w niedziele. Na pocieszenie tylko powiem to samo, poronienie, choc bolesne to nie koniec swiata, ja po 3 miesiacach zaszlam znowu i mam slicznego synka.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

minnie

Post #9 Ocena: 0

2012-09-15 20:13:22 (12 lat temu)

minnie

Posty: 41

Kobieta

Z nami od: 28-08-2012

Skąd: to tu to tam

Witam.
Ja rowniez krwawilam i mialam mocne bole ok 10 tc. Wszyscy Polacy mowili juz o poronieniu a Anglicy zeby sie nie martwic bo tak sie czasem zdarza a co ma byc to bedzie a stresem tylko moge jeszcze wszystko pogorszyc. Dzis moja corka ma 6 miesiecy. Wam zycze tez zeby wszystko dobrze sie skonczylo :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kociefraszki

Post #10 Ocena: 0

2012-09-15 21:00:47 (12 lat temu)

kociefraszki

Posty: 4551

Kobieta

Z nami od: 24-03-2011

Skąd: Keadby

BiF, sprobuj uspokoic zone - wiem ze sie boicie oboje, ona juz kocha to malenstwo, boi sie je stracic. Jak pisalam, to nie musi byc poronienie. Przyczyn krwawienia we wczesnej ciazy moze byc wiele, niektore kobiety maja nawet krwawienia w terminie okresu, nawet do 3 miesiaca. Ja wiem, ze teraz jest koszmarna hustawka emocji, od nadziei po strach, ale - jesli mozecie, niech malzonka wezmie magnez, Nospe i niech lezy, niech sprobuje wierzyc w to malenstwo. Tu niestety taki system jest - nie podaje sie podtrzymania jesli zagrozona jest wczesna ciaza. Kiedy prosilam o kontrole ciazy przed 12 tygodniem ze wzgl na kilka czynnikow stanowiacych zagrozenie, dowiedzialam sie ze "jak sie ma urodzic to sie urodzi." Malo przyjemne. Trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,