MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 6 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 6 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ciotkaluta

Post #1 Ocena: 0

2013-06-26 09:43:39 (11 lat temu)

ciotkaluta

Posty: 208

Kobieta

Z nami od: 19-06-2013

Skąd: matlock

dziekuje za odpowiedz,cały dzień czekałam na nią :) jak narazie nic nie leci oprócz tego sluzu zółtego ale i tak się boję bo jak pisałam moje problemy zaczynały się zawsze od 6-7 tyg. ciąży oby po tylu latach wszystko się unormowało i ciążę donoszę. w piatek jak pójde do lekarza a wciąż będzie ok. i nie będę plamić to mu się zapytam czy jest możliwość otrzymania tabletek na podtrzymanie a jak mi powie że nie przed 12 tyg. to mu się zapytam: dlaczego jak prosi się o skrobankę to udzielaja pomocy a jak o ratowanie ciąży to nie?za 4 tyg. lece do polski i mam nadzieję że do tego czasu wszystko będzie dobrze a w polsce to od razu uderzam do ginekologa na usg i po tabletki na wrazie co. i tak juz myslałam że jak te ciążę też poronię to te tabletki wezmę od lekarza i będę miała na następny raz bo bardzo chce mieć maluszka i będę się dalej o niego starać.
marlena

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

katarzyna85

Post #2 Ocena: 0

2013-06-26 12:28:32 (11 lat temu)

katarzyna85

Posty: 1696

Kobieta

Z nami od: 21-05-2009

Skąd: manchester

Ciotkaluta nie martw sie na zapas,wszystko bedzie dobrze:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewelinka819

Post #3 Ocena: 0

2013-08-14 18:54:28 (11 lat temu)

ewelinka819

Posty: 64

Kobieta

Z nami od: 23-10-2011

Skąd: Leeds

Ciotkalutka i jak??

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasia9010

Post #4 Ocena: 0

2013-10-18 18:58:32 (11 lat temu)

kasia9010

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 18-10-2013

Skąd: londyn

Hej wszystkim, jestem na tym forum pierwszy raz i potrzebuje waszej rady i pomocy..moze mialyscie podobny problem..otorz w 2010 zaszłam w ciążę niestety. Poronilam, i teraz we wrześniu okazało się ze byłam w 5 tyg ciąży i niestety nie wiedziałam jakby nie przykra sytuacja która mnie spotkała... Siedziałam sobie dzień jak co dzień sprzątanie,gotowanie i nagle ogromny bol po prawej stronie brzucha jakby paraliż nie mogłam się podnieść ruszyć,jak chciałam wstać to nagle trafiłam słuch i słabo mi się robili...maz z pracy wrócił i chciał mnie podnieść i zawieźć do lekarza ale zaczęłam mdlec mu na rękach wiec zadzwonił na pogotowie a oni stwierdzili ze to jakieś osłabienie dodam ze w tym dniu dostałam miesiączkę... Ale mój maz się uparł i wkoncu po kilku omdleniach zabrali mnie do szpitala i okazało się ze jeśli poczekalabym jeszcze kilka godz to bym umarła... Do brzucha wylało mi się ponad dwa litry krwi ponieważ pękł jajowód natychmiat wzieli mnie na sale operacyjna przy czym operacja trwała ponad 4 godz i straciłam jeszcze kolejny litr usunęli mi jajowód...... Ale prawy jest ok... Teraz 6 października dostałam miesiączkę ale od paru dni bardzo słabo się czuje mam duszności,bole brzucha i krzyza ciągle spać mi się chce i mam straszna zgagę. Do tego przebarwienia na twarzy i brązowe plamki w okolicach brodawek...czy typ moze być ciąża?? Nie wiem dzisiaj robiłam test. Ale wyszedł negatywny w pin idę na betę... Pomóżcie mi bo po nocach nie spie..sorki ze tak się rozpisalam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nie_z_tej_bajki

Post #5 Ocena: 0

2013-10-18 19:07:29 (11 lat temu)

Nie_z_tej_bajki

Posty: 7186

Kobieta

Z nami od: 23-08-2010

Skąd: Tam, gdzie pachnie kawą ;-)

Strasznie współczuję ( sama w lutym straciłam ciążę ), ale takie rzeczy powinien usłyszeć Twój lekarz, a nie ludzie na forum, którzy lekarzami nie są...
Nie myśl o szczęściu. Nie przyj­dzie - nie zro­bi Ci za­wodu.... Przyj­dzie - zro­bi niespodziankę :D. W życiu niczego nie żałuj! Po prostu Carpe Diem!!! :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

ciotkaluta

Post #6 Ocena: 0

2013-10-18 19:07:56 (11 lat temu)

ciotkaluta

Posty: 208

Kobieta

Z nami od: 19-06-2013

Skąd: matlock

może być ciąża- ja robiłam 4 testy i każdy negatywny,dopiero 6 tyg. po ostatniej miesiączce wyszło pozytywnie. ale ty uważaj na siebie bo miałaś już problemy z jednym jajowodem i mam nadzieję że teraz będzie ok. a dlaczego ci pękł tamten jajowód czy to była ciąża pozamaciczna?
marlena

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

effimd

Post #7 Ocena: 0

2013-10-18 19:09:20 (11 lat temu)

effimd

Posty: 562

Kobieta

Z nami od: 10-02-2010

Skąd: londyn

Cytat:

2013-10-18 18:58:32, kasia9010 napisał(a):
Hej wszystkim, jestem na tym forum pierwszy raz i potrzebuje waszej rady i pomocy..moze mialyscie podobny problem..otorz w 2010 zaszłam w ciążę niestety. Poronilam, i teraz we wrześniu okazało się ze byłam w 5 tyg ciąży i niestety nie wiedziałam jakby nie przykra sytuacja która mnie spotkała... Siedziałam sobie dzień jak co dzień sprzątanie,gotowanie i nagle ogromny bol po prawej stronie brzucha jakby paraliż nie mogłam się podnieść ruszyć,jak chciałam wstać to nagle trafiłam słuch i słabo mi się robili...maz z pracy wrócił i chciał mnie podnieść i zawieźć do lekarza ale zaczęłam mdlec mu na rękach wiec zadzwonił na pogotowie a oni stwierdzili ze to jakieś osłabienie dodam ze w tym dniu dostałam miesiączkę... Ale mój maz się uparł i wkoncu po kilku omdleniach zabrali mnie do szpitala i okazało się ze jeśli poczekalabym jeszcze kilka godz to bym umarła... Do brzucha wylało mi się ponad dwa litry krwi ponieważ pękł jajowód natychmiat wzieli mnie na sale operacyjna przy czym operacja trwała ponad 4 godz i straciłam jeszcze kolejny litr usunęli mi jajowód...... Ale prawy jest ok... Teraz 6 października dostałam miesiączkę ale od paru dni bardzo słabo się czuje mam duszności,bole brzucha i krzyza ciągle spać mi się chce i mam straszna zgagę. Do tego przebarwienia na twarzy i brązowe plamki w okolicach brodawek...czy typ moze być ciąża?? Nie wiem dzisiaj robiłam test. Ale wyszedł negatywny w pin idę na betę... Pomóżcie mi bo po nocach nie spie..sorki ze tak się rozpisalam


Ja bym na twoim miejscu poszla na usg do ginekologa chocby prywatnie.
Mialas niedawno operacje,teraz tez nie jestes pewna co sie dzieje.
Na przebarwienia na tym etapie ewentualnej wczesnej ciazy to raczej jeszcze czss,zgaga to raczej tez w pozniejszym etapie ciazy wystepuje.Powinnien Cie przebadac ginekolog.

[ Ostatnio edytowany przez: effimd 18-10-2013 19:13 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasia9010

Post #8 Ocena: 0

2013-10-18 20:37:00 (11 lat temu)

kasia9010

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 18-10-2013

Skąd: londyn

Tak była to ciąża pozamaciczna, w pon ide na bete:-P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasia9010

Post #9 Ocena: 0

2013-10-18 20:39:27 (11 lat temu)

kasia9010

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 18-10-2013

Skąd: londyn

W poniedziałek idę do gina chodzę tylko prywatnie wszystko będę wiedziala

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ciotkaluta

Post #10 Ocena: 0

2013-10-18 20:48:42 (11 lat temu)

ciotkaluta

Posty: 208

Kobieta

Z nami od: 19-06-2013

Skąd: matlock

życzę powodzenia:) trzymaj się kasia,bedzie dobrze
marlena

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Strona 6 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,