MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 5 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

perfekcja

Post #1 Ocena: 0

2013-06-20 17:58:51 (11 lat temu)

perfekcja

Posty: 1260

Kobieta

Z nami od: 17-05-2008

Skąd: UK

Marlena nie chce Ci psuć nastroju, ale jeśli 2 tygodnie po terminie miesiaczki testy pokazują wynik negatywny...
Moze warto by było zbadać bete?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

katarzyna85

Post #2 Ocena: 0

2013-06-20 18:13:33 (11 lat temu)

katarzyna85

Posty: 1696

Kobieta

Z nami od: 21-05-2009

Skąd: manchester

Mozna tez zaniesc mocz do przychodni i powiedziec ze na test ciazowy,wyniki sa po kilku godzinach

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

agarudii

Post #3 Ocena: 0

2013-06-20 18:18:32 (11 lat temu)

agarudii

Posty: 4781

Kobieta

Z nami od: 30-08-2011

Skąd: trolford ;-)

Cytat:

2013-06-20 17:58:51, perfekcja napisał(a):
Marlena nie chce Ci psuć nastroju, ale jeśli 2 tygodnie po terminie miesiaczki testy pokazują wynik negatywny...
Moze warto by było zbadać bete?


mi po pieciu tygodniach dalej pokazywaly wynik negatywny :-8
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ciotkaluta

Post #4 Ocena: 0

2013-06-20 18:36:57 (11 lat temu)

ciotkaluta

Posty: 208

Kobieta

Z nami od: 19-06-2013

Skąd: matlock

no właśnie tak myslałam żeby zbadać bete ale po pierwsze czy musze się wpierw umówić z gp i ona da forme do piguły czy umówic się z pigułą i ona zrobi na miejscu bez żadnej formy czy normalnie walic bez kolejki do piguły i prosić o badanie???
kurde nawet jak jutro podejde się umówić do gp to dostane termin wizyty na środe albo i dalej bo przeciez nie umieram a do piguły nie lepiej więc juz nie wiem co robić.mocz to chyba tez jeszcze za wcześnie skoro mój domowy test jest z moczu i był negat. jeszcze 3 dni temu.nigdy tez nie miałam chyba tego badania beta(nie pamiętam) to chyba coś hcg? i jeszcze jedno pytanie często czytam o jakiejś ciązy biochemicznej-czytałam o niej na wikipedia ale chyba jakiś niedorozwój jestem bo nie rozumiem tego że jest ciąża ale bez zarodka??? co to jest??? to jest to samo co ciąża urojona czy co,chyba za stara już jestem bo nie rozumiem jak można być w ciązy ale nie z dzieckiem w środku.może mi któras to wytłumaczy tak na chłopski rozum bo juz myślałam że ja to mam ale pisze jak wół że ciąża biochemiczna jest gdy test ciązowy pozytywny a na usg wychodzi że zarodka nie ma.jak go niema to gdzie jest...jeszcze w jajkach:))
marlena

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

perfekcja

Post #5 Ocena: 0

2013-06-20 19:13:37 (11 lat temu)

perfekcja

Posty: 1260

Kobieta

Z nami od: 17-05-2008

Skąd: UK

No Aga to jestes niezły wyjątek, moze Marlena tez tak ma. Jeszcze w sumie nie znałam, nawet wirtualnie takiego "wyjatku od reguły"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

agarudii

Post #6 Ocena: 0

2013-06-20 19:57:04 (11 lat temu)

agarudii

Posty: 4781

Kobieta

Z nami od: 30-08-2011

Skąd: trolford ;-)

robilam angielskie testy , wyszedl dopiero polski w pl 24 grudnia zrobilam :-] wszyscy beczeli :-o zamiast sie cieszyc :-] tzn podobno beczeli ze szczescia *ROFL*
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #7 Ocena: 0

2013-06-20 19:58:56 (11 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

E tam, nie zwalaj na polski test, po prostu cud na Gwiazdke sie zdarzy. Mialo byc niepokalane, wyszlo (prawie) niezauwazone :]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ciotkaluta

Post #8 Ocena: 0

2013-06-20 20:33:45 (11 lat temu)

ciotkaluta

Posty: 208

Kobieta

Z nami od: 19-06-2013

Skąd: matlock

super tak na gwiazdke dowiedziec się że jest ciąża.
u mnie też było smiesznie.pierwsza donoszona ciąża zaszłam w swoje urodziny,druga donoszona zaszłam w urodziny córki:)) a teraz jeśli zaszłam to w niczyje urodziny ale termin przypadłby w moje... pozatym w mojej rodzinie zachodzi się hurtowo. razem z moją siostrą nasza kuzynka 4 lata pózniej razem ze mną ta sama kuzynka, teraz moja najmłodsza siostra jest w ciąży i z nią chyba ja...kuzynka już za stara jest hehe
marlena

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

ciotkaluta

Post #9 Ocena: 0

2013-06-25 14:20:17 (11 lat temu)

ciotkaluta

Posty: 208

Kobieta

Z nami od: 19-06-2013

Skąd: matlock

hey dziewczyny,byłam wczoraj w przychodni poprosić o badanie krwi na bete i oczywiście miła pani przy okienku poinformowała mnie że wpierw to ja muszę zachaczyć o gp i on mi da forme o ile zajdzie potrzeba?? wizyta oczywiście w piątek bo umierająca nie jestem( wczoraj był poniedziałek!) no więc wróciłam do domu wk...na i wyciągnęłam ostatni test jaki mi został i se go zrobiłam...wyszedł pozytywny:) tylko cos mi sie w nim nie zgadza bo to był ten co pokazuje w którym tyg. jestes i wyszło ze 1-2 tydz. a pod spodem że lekarz okresli jako 3-4 tyg. od ostatniego okresu ale ja jestem 6 tyg.po ostatnim okresie i teraz sie boje że ciąża sie nie rozwija prawidłowo jak tu nie które dziewczyny pisały że była za mała i poroniły.ja lekarzowi nie powiem co mi wyszło niech sam namacalnie sprawdzi w którym mniej-więcej jestem no i sie troche boję bo wieczorem miałam kropke krwi na majtkach ale dziś od rana nic tylko taki żółty sluz.obym idąc w piątek do lekarza nie szła z okresem:(
marlena

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Twinkle

Post #10 Ocena: 0

2013-06-25 21:12:26 (11 lat temu)

Twinkle

Posty: 1021

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Skąd: Somerset

Cytat:

2013-06-25 14:20:17, ciotkaluta napisał(a):
hey dziewczyny,byłam wczoraj w przychodni poprosić o badanie krwi na bete i oczywiście miła pani przy okienku poinformowała mnie że wpierw to ja muszę zachaczyć o gp i on mi da forme o ile zajdzie potrzeba?? wizyta oczywiście w piątek bo umierająca nie jestem( wczoraj był poniedziałek!) no więc wróciłam do domu wk...na i wyciągnęłam ostatni test jaki mi został i se go zrobiłam...wyszedł pozytywny:) tylko cos mi sie w nim nie zgadza bo to był ten co pokazuje w którym tyg. jestes i wyszło ze 1-2 tydz. a pod spodem że lekarz okresli jako 3-4 tyg. od ostatniego okresu ale ja jestem 6 tyg.po ostatnim okresie i teraz sie boje że ciąża sie nie rozwija prawidłowo jak tu nie które dziewczyny pisały że była za mała i poroniły.ja lekarzowi nie powiem co mi wyszło niech sam namacalnie sprawdzi w którym mniej-więcej jestem no i sie troche boję bo wieczorem miałam kropke krwi na majtkach ale dziś od rana nic tylko taki żółty sluz.obym idąc w piątek do lekarza nie szła z okresem:(

ta jedna kropka krwi sie nie przejmoj jezeli nic sie nie pogorszylo.
Ja jestem teraz w 16 tygodniu i wlasnie okolo 6 chyba tygodnia tez mialam kropke i balam sie ze poronie i taka sytuacja wiecej sie nie powtorzyla,mialam robione usg w 12 tygodniu i bylo wszystko ok.powodzenia
lake...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,