MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 4 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ewelinka819

Post #1 Ocena: 0

2013-05-10 00:56:27 (11 lat temu)

ewelinka819

Posty: 64

Kobieta

Z nami od: 23-10-2011

Skąd: Leeds

Miałam 2 poronienia chciałabym zajsc w kolejną ciążę, mial ktoś może jakakolwiek pomoc od gp w takim przypadku?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kociefraszki

Post #2 Ocena: 0

2013-05-10 09:29:52 (11 lat temu)

kociefraszki

Posty: 4551

Kobieta

Z nami od: 24-03-2011

Skąd: Keadby

Po 3 poronieniu dopiero, podobnie jak w Pl - wtedy zaczynaja monitorowac ciaze wczesniej, wczesniej mozna liczyc na jakies badania. W naszym przypadku to byl scan narzadow (moich), krew na hormony (moja) i podstawowa genetyka. Z tym ze my mamy jedno dziecko (na 5 ciaz) - byc moze w przypadku par bezdzietnych badania sa rozszerzone.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Smerfetka82

Post #3 Ocena: 0

2013-05-14 16:21:02 (11 lat temu)

Smerfetka82

Posty: 53

Kobieta

Z nami od: 11-03-2013

Skąd: London

Cytat:

2013-05-10 00:56:27, ewelinka819 napisał(a):
Miałam 2 poronienia chciałabym zajsc w kolejną ciążę, mial ktoś może jakakolwiek pomoc od gp w takim przypadku?
ewelinka819 Ja mialam 3 poronienia. I dopiero kiedy zaczelam przyjmowac Duphaston 3 razy dziennie do piatego miesiaca ciazy. Skonczylo sie sukcesem ,dodam ze moj doktor przykazal mi jeszcze przed zajsciem w ciaze przyjmowac kwas foliowy.Radze Ci abys zrobila wszystkie badania ,a powinien cie skierowac wlasnie twoj Lekarz,popros sama jesli on sam z wlasnej woli tego nie robi,pytaj o wszystko co cie trapi w koncu chodzi o twoje dziecko,ja przelerzalam prawie cala ciaze ale oplacilo sie. Czego i Tobie zycze z calego serca !Domyslam sie przez co przechodza w takich sytuacjach ale glowa do gory musi byc ok,podstawa to pozytywne nastawienie,wiem ze to latwo powiedziec ale mi nie pomagalo ciagle lametowanie i strach ze strace kolejna ciaze.Powodzenia.....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ciotkaluta

Post #4 Ocena: 0

2013-06-20 15:43:21 (11 lat temu)

ciotkaluta

Posty: 208

Kobieta

Z nami od: 19-06-2013

Skąd: matlock

Witam,jestem tu nowa i pierwszy raz piszę na forum,mam nadzieje że ktoś mi odpisze pomimo że temat urwał się w zeszłym miesiącu.
Mam taki problem: prawdopodobnie jestem w ciąży bo od 2 tyg. nie mam okresu,robiłam sobie juz 3 testy i wszystkie sa negatywne ale i tak czuję że jednak jestem bo nie widzę powodu żeby to było coś innego i poza tym objawy mi się zgadzają.Ponadto czytałam że niektóre testy działają od 6 tyg.ciąży więc powtórzę sobie test za tydzień lub dwa o ile nie dostanę okresu:(( A problem jest taki że każdą poprzednia ciążę miałam zagrożoną od 6 tyg.ciąży i musiałam brać tabletki na podtrzymanie lub leżałam w szpitalu.Pierwsze dziecko poroniłam w 7 tyg. z drugim od 7 tyg. leżałam w szpitalu, trzecią ciążę od 6 tyg. na tabletkach ale to wszystko było w Polsce.Tam pomagają takim jak ja. Teraz jestem w uk i boję się że jestem w ciązy i problem się zacznie w 6 tyg.czyli w pierw plamienie a potem juz pójdzie ze mnie)naczytałam się tutaj że dopiero od 12 tyg. ciąży udzielają pomocy i tu moje pytanie czy jeśli zacznie się plamienie a potem już normalna krew jak przy okresie to i tak muszę isć do szpitala na czyszczenie czy moge po prostu zostać w domu a do szpitala jechać tylko wrazie dużego krwotoku? Jak to było u was?? Nie wiem co robić jesli zacznie się krwawienie.Prosze o jakąś odpowiedz.
marlena

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

ewelinka819

Post #5 Ocena: 0

2013-06-20 16:17:37 (11 lat temu)

ewelinka819

Posty: 64

Kobieta

Z nami od: 23-10-2011

Skąd: Leeds

przy obu poronieniach jak zaczelam plamic bylam w szpitalu,przy pierwszym nie zrobili nic poza badaniem krwi ,poziom hcg mialam niski ale juz przy drugim (6 tydz)dostalam skierowanie na scana.Ale pomimo ze hcg mialam bardzo wysoki,scan wyszedl ok,stwierdzili ze najprawdopodobniej nastapi poronienie:(Jedynie co, to z moich wyliczen byl to 6 tydz a z ich pomiarow 5 tydz.Potem przez 5 tyg chodzilam co tydz na badanie poziomu hcg,dopiero jak calkowicie spadl powiedzieli ze juz wszystko w pozadku ,ze ciazy juz nie ma:(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Krycha-Mycha

Post #6 Ocena: 0

2013-06-20 16:18:19 (11 lat temu)

Krycha-Mycha

Posty: 372

Kobieta

Z nami od: 10-06-2013

Skąd: Okolice Notts

Ciotkaluta
W wywiadzie masz 3poronienia więc myślę,że powinni Ci pomoc,szybciej kontrolować I robić badania.Jak wyjdà dwie krechy idź *THUMBS UP*do GP i wszystko mu wyjašnij.Powinien coś zadziałać.
Jeśli nie daj Boże pojawiłyby się plamienia lub krew od razu jedź do lekarza lub szpitala.Nie daj się zbyć!Narobić hałasu i wymagać pomocy.Jeśli nie chcà badać niech dadzà to na piśmie,że nie udzielà Ci pomocy.
Ja poroniłam w UK i nie czekałam na przekroczenie magicznych 12tc aby mi coś wyjaśnili czy pomogli.Trzeba walczyć o siebie I dziecko.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewelinka819

Post #7 Ocena: 0

2013-06-20 16:18:46 (11 lat temu)

ewelinka819

Posty: 64

Kobieta

Z nami od: 23-10-2011

Skąd: Leeds

Dodam jeszcze ze ja mam swoje MALUTKIE WIELKIE SZCZESCIE:),ktore niedlugo konczy 3 latka:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

katarzyna85

Post #8 Ocena: 0

2013-06-20 17:12:50 (11 lat temu)

katarzyna85

Posty: 1696

Kobieta

Z nami od: 21-05-2009

Skąd: manchester

Ja jestem w 25tyg ciazy,co prawda nigdy nie poronilam i mam syna juz,teraz czekam na corke,ale do 24ty ciazy bylam w strachu o mała,czytalam ze do 24 nie pomagaja w podtrzymaniu ciazy,co dla mnie jest nie normalne.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

perfekcja

Post #9 Ocena: 0

2013-06-20 17:23:38 (11 lat temu)

perfekcja

Posty: 1260

Kobieta

Z nami od: 17-05-2008

Skąd: UK

W czerwcu ub.r. poronilam w 11 tyg, nie miałam czyszczenia, krwawilam 8 dni. Jeśli krwawienie objetosciowo nie jest wiele większe niz miesiaczka to szkoda sobie rozwalac sluzowke macicy, to moze ( nie musi ) utrudniać kolejne ewentualne zagniezdzenia. Zaczęłam plamic i położna powiedziała, ze tak ma byc, widać zarodek obciążony wadami. Wtedy dałam sie przekonać, bo rzeczywiście brałam bardzo toksyczne dla płodu leki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ciotkaluta

Post #10 Ocena: 0

2013-06-20 17:35:01 (11 lat temu)

ciotkaluta

Posty: 208

Kobieta

Z nami od: 19-06-2013

Skąd: matlock

Dziewczyny dziękuję za szybka odpowiedz i pomoc.
Może zle się wyraziłam więc uściśnię to:
to sie działo w polsce-
pierwsza ciąża poronienie w 7 tyg.
druga ciąża plamienie od 6 tyg.wiedziałam co będzie dalej więc pojechałam do szpitala i przyjeli mnie na oddział,tam spędziłam 3 tygodnie stan się unormował dali tabletki,które brałam do 4 miesiąca ciąży i pomogło bo mam wspaniałą 15 letnią pyskatą nastolatkę w domu :))
trzecia ciąża plamienie od 6 tyg. więc od razu do lekarza,dostałam tabletki,szpitala nie było-tabl. do 4 miesiąca i teraz mam drugą cudowną zaczynającą pyskować 11-stolatkę w domu
czwarta ciąża poszła w 6 tyg.
i teraz piąta ale już w uk.
Nikomu nic nie mówiłam że moge być w ciąży bo się boję że zapesze ale boję się jak diabli bo od kilku lat chcę mieć dziecko ale nic z tego nie wychodzi a to juz praktycznie ostatni dzwonek (za rok 40-stka stuknie) czasami myślę że to menopauza ale jak się ostatnio pytałam gp to mi powiedział że stanowczo za wcześnie. oby to było maleństwo (dla odmiany mógłby być chłop co by się stary ucieszył:)) i żeby wszystko było dobrze. Za miesiąc jadę na 3-tygodniowe wakacje do Polski to jeśli do tego czasu będzie oki to zaraz w Polsce uderzam do ginekologa po tabletki i usg tylko że to tyle czasu jeszcze...
marlena

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Strona 4 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,