MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 2 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mesajah

Post #1 Ocena: 0

2012-01-02 13:02:56 (12 lat temu)

mesajah

Posty: 236

Kobieta

Z nami od: 21-10-2011

Skąd: takietam

Z tymi poronieniami w UK niestety nie tak latwo.
Tez poronilam 3 razy w ciagu 6miesiecy za kazdym razem w 5-6 tyg.
Teraz jesten w 10 tyg i mialam tylko jedna wizyte z midewife,nastepna w lutym.Bezsensu.
Polecialam do Polski i lekarz przpisal mi Luteina.Mam nadzieje,ze skoro dotrwalam do 10 tyg ,dotrwamy do konca.
Glowa do gory.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kociefraszki

Post #2 Ocena: 0

2012-01-02 13:31:06 (12 lat temu)

kociefraszki

Posty: 4551

Kobieta

Z nami od: 24-03-2011

Skąd: Keadby

Biscuits, nie sadze zeby bylo za szybko i zebys dlatego tracila ciaze. Wiesz... ja rodzilam gesciutko bo odleglosc miedzy dziecmi byla 18 miesiecy, potem 16 i po 15 miesiacach bliznieta, a wszystko bylo ok, dzieci donoszone i z duza waga urodzeniowa.

Mesajah, wspolczuje strat, ale uszy do gory - jak najbardziej moze byc ok. Serdecznie Ci zycze nudnych miesiecy do samego rozwiazania i malego rozdarciucha we wlasciwym czasie.
Zeby dostapic zaszczytu leczenia, trzeba isc do GP i postarac sie o skierowanie na odpowiednie konsultacje, aczkolwiek potrafia tu z lekka zaskoczyc na plus tez.
O ile z mojego darcia ryja o wczesny scan (2 poronienia na przestrzeni roku, wiek cokolwiek geriatryczny jak na "mloda matke";) nic nie wyszlo, o tyle polozna sama skierowala mnie na konsultacje lekarskie. Przyczyna? No zupelnie inna niz bym myslala. Otoz mialam 2 dodatkowe scany, krzywa cukrowa, dodatkowe kontrole i zapodane od polowy ciazy zastrzyki z heparyny bo... w wywiadzie mam dzieci powyzej 4kg wagi urodzeniowej, jest to moja wiecej niz 3 ciaza i mam spora nadwage. Ja za nimi nie nadazam...:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

mesajah

Post #3 Ocena: 0

2012-01-02 13:38:39 (12 lat temu)

mesajah

Posty: 236

Kobieta

Z nami od: 21-10-2011

Skąd: takietam

kociefraszki,a dziekuje bardzo,uszy mam bardzo do gory i jakies takie mam przeczucie,ze tym razem bedzie git majonez:-)
Ja tez nie nadazam,mnie powiedzieli,ze te poronienia to przez konflikt serologiczny,ktore w sumie nie ma bo po kazdym porodzie,a mam dwojke szkarbow,dostawalam imonuglobuline.
Badan na konflikt mi do tej pory nie zrobili.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kociefraszki

Post #4 Ocena: 0

2012-01-02 14:02:34 (12 lat temu)

kociefraszki

Posty: 4551

Kobieta

Z nami od: 24-03-2011

Skąd: Keadby

Bedzie ok. U nas dwie straty z przyczyn na pewno (sprawdzone) od siebie niezaleznych, w czerwcu 2010 i styczniu 2011, a teraz mlody na wylocie juz, wiec... Da sie. Tyle ze ciaza juz obciazona lekiem w porywach do paniki, jak i u Ciebie pewnie - tym bardziej potrzebna wiara w szczesliwe zakonczenie. Musi byc dobrze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

mesajah

Post #5 Ocena: 0

2012-01-02 19:56:19 (12 lat temu)

mesajah

Posty: 236

Kobieta

Z nami od: 21-10-2011

Skąd: takietam

No dokladnie,ja to chyba uspokoje sie dopiero w jakims 7 miesiacu...
Swietnie kociefraszki,trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie:-)
Tak wiec dziewczyny jak widac moze byc dobrze:-)trzeba wierzyc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

biscuits

Post #6 Ocena: 0

2012-01-02 20:15:15 (12 lat temu)

biscuits

Posty: 634

Kobieta

Z nami od: 18-08-2011

Skąd: Londyn

myslicie, ze moglabym starac sie po 2 poronieniach o jakies badania?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mesajah

Post #7 Ocena: 0

2012-01-02 20:27:03 (12 lat temu)

mesajah

Posty: 236

Kobieta

Z nami od: 21-10-2011

Skąd: takietam

Biscuits probuj,kazda przychodnia jest inna moze akurat w Twojej sie uda.
Mnie po 3 nic nie zrobili,zero badan choc prosilam,teraz zmienilam przychodnie i zobaczymy.
Ja bym probowala do konca wymusic na nich.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dagunia1575

Post #8 Ocena: 0

2012-01-10 16:31:49 (12 lat temu)

Dagunia1575

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 10-01-2012

Skąd: Kirkcaldy

Witam. Jestem tu nowa. Zobaczylam dzisiaj ten watek gdyz sama jestem w takiej sytuacji ze szkoda mówic.. Poroniłam dokładnie póltora miesiaca temu. Gdy dowiedzialam sie że jestem w ciązy, bardzo sie ucieszyłam mimo ze ta ciąza nie była planowana. Moze dziwnie to zabrzmi ale czułam ze jestem w ciąży jeszcze przed zrobieniem testu. Gdy juz wyszłedł pozytywny nie mogąc w to uwierzyc zrobiłam chyba z 6 nastepnych i wszystkie pozytywne. Chodziłam ciągle do pracy. Znajomi powiedzieli mi ze na razie nie ma sensu pojcie do lekarza gdyz oni nie zrobia mi nawet usg wiec to tylko zbednosc. Lecz gdy powiedzialam szefowej o ciązy musiałam isc juz do lekarza po mat B1 czy jakoś tak z tego co pamietam. jeszcze nad ranem zrobiłam test i ucieszona połozylam sie poniewaz delikatnie pobolewał mnie dziwnie brzuch. Nie miałam zadnych krwawien, a tu nagle w toalecie wszystko poszlo. Nie wiedzialam co mam zrobic. Byłam tak w ogromnym szoku ze cała sie trzasłam. mmialam dwie godziny by spotkac sie z lekarzem. Ledwo co doszlam. Ukochanego nie bylo w domu, był w pracy na szczescie mialam bardzo blisko do lekarza bo, zaledwie ulice dalej od domu. W szpitalu stwierdzili wczesne poronienie. Gdy zapytalam z jakiego powodu. Co mogło byc powodem poronienia stwierdził ze tak sie zdarza, ze to normalne na poczatku ciąży. Jak to jest normalne??!! Moja mama miala piecioro dzieci bez poronienia, a ja przy pierwszym juz straciłam! To nie jest normalne :( Najgorsze jest to ze teraz sie boje:( Boje sie zajsc w ciąze chociaz bardzo chce:( Nie chce przechodzic tego samego. Do tej pory płakac mi sie chce gdy widze słysze dzieci :( ogladajac reklame z bobaskami usmiecham sie przy ukochanym, lecz w sercu mam tak ogormny ból ze chce zeby kazdy o tym usłyszał, a jednak nie umiem o tym mowic. ale gorzej juz nie moze byc. Po poronieniu siedzialam w domu prawie dwa tygodnie. Potem musialam isc do pracy bo nawet nie placili mi chorobowego. Niestety to okazalo sie błedem. Z przemeczenia tracilam przytomnosc. Mdlałam wychodzac z wanny. Mdlałam robiac kanapki. mdlałam z zdenerwowania. Nie mogłam chodzic do pracy dzien w dzien bo gdy mdlałam nie mialam siły wstac, tak mnie to osłabiało. Krecilo mi sie w glowie. No masakra. Moj chlopak musiał zostawac czasem ze mna poniewaz bał sie ze bede sama, zemdleje i cos mi sie stanie. i upłyneły prawie dwa miesiace i Raz! Raz po nowym roku nie poszlismy do pracy razem z tego powodu ze zatrulismy sie czyms badz to byla grypa żoładkowa. Na drugi dzien z pracy dostaje smsa ze mam wolne i tak przez tydzien. Pozniej ktos znajomy powiedzial ze chyba nas zwolnili. Teraz juz wiem ze to nie zwolnienie lecz po prostu odwoływanie tak długo az sami zrezygnujemy. Agencja do tej pory nie zapłacila za zwolnienie chorobowe jakiekolwiek holidaye za nic. I zostałam bez pracy. Nie dośc ze mam tyle zmartwien to jeszcze dobili mnie tym ze nie mam pracy, a mam mieszkanie ktore musze oplacac racchunki i inne wydatki:( i co ja mam zrobic?? jak tu nie zamartwiac sie? :( Jak nie płakac?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dagunia1575

Post #9 Ocena: 0

2012-01-10 16:33:21 (12 lat temu)

Dagunia1575

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 10-01-2012

Skąd: Kirkcaldy

Przepraszam ze tak długo opisywałam ale pisałam to co czułam :(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Twinkle

Post #10 Ocena: 0

2012-01-10 17:47:53 (12 lat temu)

Twinkle

Posty: 1021

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Skąd: Somerset

moze pojdz do agencji i porozmawiaj z kims odpowidniem,powiedz o calej sytuacji,przez co przeszlas,jakie mialas nieprzyjemne doswiadczenia,moze to zrozumieja.bardzo przezylas poronienie,mialam prawo do chwilowego zalamania
byc moze twoje czeste nieobecnosci potraktowano jako lenistwo,nie wiem,ale na pewno warto porozmawiac,aby dano ci szanse.
sa jeszcze na swiecie ludzie,ktorzy rozumieja ludzkie cierpienie,problemy itd.
co do poronienia....
ja tez poronilam ciaze...byla to druga ciaza.
bardzo sie ucieszylam poniewaz chcielismy drugiego dziecka,pododbnie jak u ciebie,zaczal pobolewac mnie brzuch...i poronilam.
bardzo to przezylam,panicznie balam sie zajsc w ciaze,ze znowu poronie,jednak tak bardzo chcielismy miec drugie dziecko...
dodam ze poronilam bedac w polsce na urlopie.
zrobili mi usg,bylo ok lekarz polecil odczekanie nie pamietam ale chyba 3 miesiecy przed kolejna ciaza...tez powiedzial ze zdarza sie ze nie ma konkretnego powodu.
zaszla w ciaze i balam sie...szczegolnie wtedy gdy zblizal sie 7 tydzien9wtedy poronilam)ale wszystko bylo dobrze i dzis mam juz rocznego syneczka:)w sumie mam ich 2:)
lake...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,