MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Starania o ciaze !

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 24 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 22 | 23 | 24 ] - Skocz do strony

Str 2 z 24

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Dwunasty

Post #1 Ocena: 0

2011-05-14 14:33:27 (13 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2011-05-14 14:03:18, kociefraszki napisał(a):
Dwunasty - nie ma to jak kobiete probowka postraszyc!:-]


A faceta to nie?

:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

forumuser

Post #2 Ocena: 0

2011-05-14 14:37:40 (13 lat temu)

forumuser

Posty: 2767

Mężczyzna

Z nami od: 31-12-2008

no właśnie
przecież to jest niemożliwe zmieścić interes do probówki :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kociefraszki

Post #3 Ocena: 0

2011-05-14 14:37:44 (13 lat temu)

kociefraszki

Posty: 4551

Kobieta

Z nami od: 24-03-2011

Skąd: Keadby

Lakeforest, dzieki. Staram sie wierzyc - gdyby nie to, nie podjelibysmy przeciez kolejnej proby. Wiem, ze moge bo mam dzieci, ale juz duze. Moj partner dzieci nie ma - dla niego to byc lub nie byc ojcem bo moje bajtle traktuja go jak kumpla. Za duze zeby "kupic wujka", o tatusiu nie wspominajac. Zdaje sobie sprawe, ze w tych planach czas gra do naszej bramki. Pogiete, ale poki co nie zamierzamy sie poddawac. I chyba to podstawa, procz tego jeszcze luz. Z doswiadczenia wiem, ze im wieksze parcie, tym trudniej zajsc. Zaszlam raz, kiedy wiedzialam, ze jesli nie teraz, to za dwa miesiace on bedzie na urlopie w kraju. Drugi, po przyjezdzie tutaj, kiedy zdawalam sobie sprawe ze jak nie teraz to za miesiac. Tyle ze im dluzej nie wychodzi, tym silniej odczuwamy presje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #4 Ocena: 0

2011-05-14 14:42:32 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

biniusia

Post #5 Ocena: 0

2011-05-14 15:38:34 (13 lat temu)

biniusia

Posty: 1738

Kobieta

Z nami od: 07-05-2009

Skąd: manchester

Cytat:

2011-05-14 14:37:44, kociefraszki napisał(a):
Wiem, ze moge bo mam dzieci, ale juz duze.


radzilabym sie tym nie sugerowac, ze skoro masz juz dzieci to mozesz miec wiecej,ja tak wlasnie myslalam ze skoro z mezem mamy dziecko to czas zrobic sobie kolejne i tak robimy od 2 lat i nic dlatego poszlismy do lekarza .
Ja wlasnie takie slowa uslyszalam od lekarza,u kobiety w pewnym wieku zanika owulacja i mimo ze misiaczka wystepuje regularnie to do zaplodnienia nie dojdzie bo pecherzyki sa puste.
wiec czas na leczenie czekamy do konca kuracji i potem wizyta czy sa jakies efekty :)
Kobieta jest jak wino ......im starsza tym lepsza.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

justin1976

Post #6 Ocena: 0

2011-05-14 15:43:06 (13 lat temu)

justin1976

Posty: 734

Kobieta

Z nami od: 05-06-2007

Skąd: Londyn/Croydon

No nie... ja o nie mogę takich wątków czytać, bo mi się oczy pocą. Pamiętam jak byłam w ciąży z moją starszą córą i byłam prawie cały czas na podtrzymaniu. Pierwsza wizyta u lekarza i radosne "tak, jest Pani w ciąży". No ale potem od razu zostało dodane "ale". Lęk przez całą ciąże, a od 23 groził mi poród przedwczesny, więc walka lekarza o każdy następny dzień. Udało się. Dzisiaj moja pannica ma skończone 11 lat i czasami mam dosyć jej pyskówek, ale jak sobie przypomnę, że mogłoby jej nie być....
A tak z innej beczki, to moja siostra starała się prawie dwa lata o swojego maluszka.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

sikorka23

Post #7 Ocena: 0

2011-05-14 15:44:57 (13 lat temu)

sikorka23

Posty: 2993

Kobieta

Z nami od: 25-06-2010

Skąd: Londyn

ja wlasnie uslyszalam od lekarza w wieku 35 lat, ze juz moze byc za pozno na dziecko.
Strasznie to przezylam, myslalam ze juz nie bede miec dzieci.
Ale po dwoch latach rozpoczelam nowy zwiazek i w wieku 37 lat zaszlam w ciaze, udalo sie za pierwszym razem. Teraz mam 39 lat i jestem w ciazy z drugim dzieckiem (tez udalo sie od razu), za miesiac mam termin.
Takze w zyciu niczego nie da sie przewidziec, ja zycze powodzenia i cierpliwosci.

[ Ostatnio edytowany przez: sikorka23 14-05-2011 15:46 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kociefraszki

Post #8 Ocena: 0

2011-05-14 15:58:45 (13 lat temu)

kociefraszki

Posty: 4551

Kobieta

Z nami od: 24-03-2011

Skąd: Keadby

Biniusia, to nie do konca tak. Z wiekiem czesciej moga wystepowac... Hmm... Jakby to okreslic... Jaja "pustaki"? Komorki jajowe genetycznie "uposledzone". Czyli nie to ze nie moze dojsc do zaplodnienia bo - o ironio - moze, tylko wowczas tworzy sie zasniad pusty, zwany tez ciaza bezzarodkowa. (Ang. empty pregnancy sack) Taka ciaza daje normalne objawy, ale zwykle trwa kilka tygodni i konczy sie poronieniem. Niemniej jednak jest tez teza, ze zasniad pusty (nie mylic z groniastym) to po prostu blad przekazu informacji na poziomie bialek, niezalezny od wieku, o niewyjasnionej genezie. Nie zmiania to faktu, ze z wiekiem rodzicow zwieksza sie ryzyko wystapienia wad genetycznych potomstwa. Niektore wady moga powodowac obumarcie plodu we wczesnej ciazy, a za tym idzie poronienie.

[ Ostatnio edytowany przez: kociefraszki 14-05-2011 17:26 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Lenusia

Post #9 Ocena: 0

2011-05-14 17:14:36 (13 lat temu)

Lenusia

Posty: 1222

Kobieta

Z nami od: 23-03-2011

Skąd: Gloucestershire

To ja zaliczam się do tych co mają wyjątkowe szczęście. Mam troje dzieci i o każde staraliśmy się miesiąc :-) Moja mama się śmiała i pamiętam jak powiedziała ,,Tobie to wystarczy jak M zostawi swoje majtki,, :) Jestem chłonna albo mój M ma plemiory zamiast plemniczków :)
Ale tak serio to trzymam kciuki za wszystkich starających. Dobra rada,która już padła to nie myśleć czy się zajdzie czy nie,ważne aby czerpać samą przyjemność z tego a owoc tego przyjdzie po 9 miesiącach :)))
Nie jestem idealna,ale idealnie sobie z tym radzę :)))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #10 Ocena: 0

2011-05-14 17:23:13 (13 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

No tak, nie wspomniałem o wieku. Pierwszego synka żona urodziła w wieku 35 lat:))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 24 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 22 | 23 | 24 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,