MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ciąża i cukrzyca w UK

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

doris2503

Post #1 Ocena: 0

2011-06-30 13:59:00 (13 lat temu)

doris2503

Posty: 11

Kobieta

Z nami od: 16-06-2008

Skąd: LONDYN

Witam Lady83!!!
Bardzo dziękuję za Twoja odpowiedź, naprawdę bardzo mi pomogłaś i uspokoiłaś. Teraz dzięki Tobie nie boję się już ciąży w UK bo z Twojego opisu "procedura ciążowa z cukrzycą" wygląda bardzo podobnie do tej stosowanej w PL tylko że w PL jak chcesz mieć pewność że prowadzi Ciebie dobry lekarz musisz chodzić prywatnie i płacić za to kupę kasy:(((Jeszcze raz bardzo Tobie dziękuję, pozdrawiam, życzę zdrowia dla córeczki i dobrych cukrów dla Ciebie

[ Ostatnio edytowany przez: doris2503 30-06-2011 14:00 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Knapikowa

Post #2 Ocena: 0

2014-10-10 13:41:20 (10 lat temu)

Knapikowa

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 10-10-2014

Skąd: Manchester

U mnie siostra była w czasie ciąży w Anglii (teraz jest w stanach, dostała tam po tym od razu przepustke i nie czekała tylko poleciała), miala cukrzycę typu 1 a nasza mama cierpi na cukrzycę typu 2 (o ile nic nie pomyliłam bo sugeruje się tym teksem; http://www.cywilizacyjne.objawy.net/Objawy+cukrzycy) nie znam sie dokładnie na tym bo utrzymuje teraz jedynie kontakt telefoniczny z rodziną, takie życie. Wiem na pewno że miała wiele problemów i narzekała na lekarzy, mimo całkiem dobrej znajomości angielskiego lekarze traktowali ją nieco sztywno..bo nie wiem jak to wytłumaczyć a potem leczyła się prywatnie ale to kosztowało kupę kasy... ogólnie rzecz biorąc to było w tamtym roku a sytuacja polaków za granicą w służbie zdrowia nadal nie jest najlepsza ;//
Carpe diem!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,