MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Corka meza,prosze o porade!

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 12

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mala24

Post #1 Ocena: 0

2010-11-19 19:08:50 (13 lat temu)

mala24

Posty: 1415

Kobieta

Z nami od: 12-01-2009

Skąd: uk

Jako ze wiele razy otrzymalam od Was porady i tym razem prosze o jedna.Niedlugo poznam corke meza ktora ma 11 lat.Odbedzie sie to chyba przy calej jego rodzinie wiec bede obserwowana:)na bank!rodzina taka ze juz pewnie sie zastanawiaja jak to bedzie:)I zupelnie nie wiem jak mam sie zachowac, jak sie przywitac,co powiedziec...czy w ogole cos mowic?boje sie bo nie wiem jak ona do tego podejdzie.mieliscie kiedys podobne doswidczenie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2010-11-19 19:11:25 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mala24

Post #3 Ocena: 0

2010-11-19 19:15:27 (13 lat temu)

mala24

Posty: 1415

Kobieta

Z nami od: 12-01-2009

Skąd: uk

wlasnie chyba nie ma :( bo ja juz u nich bede i to ona przyjedzie tylko na 1 dzien.przeciez przed blok nie wyjde i nie bede czekac na nia:)))i rodzinka bedzie bo to chrzciny beda wiec...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

drucianka

Post #4 Ocena: 0

2010-11-19 19:27:55 (13 lat temu)

drucianka

Posty: 414

Kobieta

Z nami od: 13-10-2007

Bądź sobą.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: +1

2010-11-19 19:32:25 (13 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Czy corka meza ma dwie glowy, oczy z inenj strony, czy sluch zakodowany i trzeba specjalnych tajemniczych zdolnosci, zeby dotarlo co chcesz powiedziec? Hmmm to ostatnie jest domena wiekszosci nastolatkow, wiec nic nowego...;-)

Jak rozmawialabys z inna 11-latka poznana na spotkaniu rodzinnym? Rozmawiaj jak z czlowiekiem. Normalnie, przywitasz sie, mozesz to zrobic sama, mozesz nawet powiedziec, ze od dawna czekalas na to spotkanie (jak to prawda), nic sie nie stanie jak nawet przyznasz, ze sie denerwowalas przez spotkaniem z nia, bo ona jest jedna z najwazniejszycvh osob w zyciu twojego meza.

Nie bedziesz jej przeciez wyjasniac dlaczego teraz ty jestes u boku jej ojca, bo to powinien z nia twoj maz juz dawno wyjasnic, troche dziwne, ze do tej pory jej nie poznalas.

Zapytasz czym sie interesuje, mozesz powiedziec co ty lubisz etc etc.

Postaraj sie byc jak najbardziej bezposrednia, bez narzucania, bez patrzenia z gory, bo to tylko dziecko.

Jak nie bedzie miala ochoty rozmawiac, to pwoiesz, ze macie mnostwo czasu w przyszlosci. Jak nie bedzie miala ochoty rozmawiac, to napewno jeszcze bedzie okazja.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2010-11-19 20:09:46 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mala24

Post #7 Ocena: 0

2010-11-19 20:12:16 (13 lat temu)

mala24

Posty: 1415

Kobieta

Z nami od: 12-01-2009

Skąd: uk

dzieki Ada,troszke panikuje.dlaczego jej wczesniej nie poznalam?my jestesmy tu a ona w polsce.maz ma dobry kontakt z nia jak i z byla,problem taki ze jego byla przebywala rowniez w uk a corka zajmowali sie dziadkowie w pl.I nie bardzo chcieli ja dawac ojcu.wiec gdy przujezdzal to jezdzil tam na jeden dzien.wstyd przyznac ale maz ograniczal sie do alimentow i telefonow.sama jestem z rodziny gdzie rodzice sa po rozwodzie wiec wiem ze to nie wystarcza.sama go namawialam do czestszych telefonow,sama kupowalam jej prezenty ze niby od niego.nawet kupilam wycieczke do disneylandu zebysmy mogly sie poznac i zeby ona z tata pobyla.pojechalismy po nia do polski specjalnie,niestety byli tescie jej nie puscili...pojechalismy sami:(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2010-11-19 20:35:35 (13 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Wszystko do nadrobienia, nie musicie sie od pierwszego spotkania polubic jak papuzki nierozlaczki, chociaz nigdy niewiadomo....Jak juz sie poznacie, mozesz sama podtrzymywac delikatnie kontakt, dzieci lubia okazywanie im zainteresowania, ale zeby nie czula sie ze musi sie czyms zobowiazac, (strony barykady etc etc), czasem wystarczy sms z "co slychac", albo drobna niespodzianka (uwaga, zeby nie przeistoczylo sie to w norme i oczekiwanie, ze kontakt to znaczy prezent).

Niezaleznie od tego co bylo w przeszlosci, postaraj sie nie przedstawic z pozycji, ze musisz cos nadrobic, wynagrodzic, bo jestes w zwiazku z jej ojcem.

A, i jeszcze jedna rada, nie daj sie wciagnac w rozmowy typu "a moja mama (babcia/dziadek/ciocia- wybierz odpowiednie) powiedziala, ze ty to jestes.....(dowolnie)". dzieci maja dziwne poczucie ze musza pozostac lojalne wg kogos. Takie pytania, albo lekko skomentuj: "hmm, naprawde?", albo jeszcze lepiej "a co ty sadzisz?", albo, ze masz nadzieje, ze ciekawa jestes jaka bedzie jej wlasna opinia jak cie lepiej poza. Jak sa krete stosunki w rodzinie, to zaloze sie, ze poziej bedzie odpytywanie, jaka byla reakcja, co powiedzialas etc, najlepiej oszczednie z komentarzami, ktore moglyby zostac nieobacznie zle zrozumiane (nawet jakby byly odbiciem twoich prawdziwych uczuc).
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #9 Ocena: 0

2010-11-19 20:47:42 (13 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

I nie na;ezy stawac na pozycji zastapienia/ bycia lepsza niz matka, bez nadmiernych czulosci, uzalania sie nad dzieckiem z rozbitej rodziny, wyszukanych prezentow itp. Bo dziewczynka moze byc zamknieta, unikac kontaktu, a prezenty moga isc do kosza.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

magda-lena

Post #10 Ocena: 0

2010-11-19 20:59:17 (13 lat temu)

magda-lena

Posty: 838

Kobieta

Z nami od: 01-08-2010

Skąd: York

ada ma racje ja dodam ze moze jakis drobiazg daj jej od siebie :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,