MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pytanie dla kobiet w ciazy!

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 8 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 8 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

macadi

Post #1 Ocena: 0

2011-05-20 14:03:34 (13 lat temu)

macadi

Posty: 1008

Kobieta

Z nami od: 02-12-2010

Skąd: Manchester

Dziwne. Ja bylam bardzo zadowolona z opieki w ciazy i podzczas porodu. W materialach dla ciezarnych jest wszystko opisane - jakie badania powinny byc robione i w którym tygodniu. Zreszta, skoro to Twoja trzecia ciaza to pewnie sama wiesz. Ja bym po prostu za kazdym razem prosila jesli sami nie robia. Mi na przyklad zrobili dodatkowo toksoplazmoze na zyczenie i bylo zadnego problemu. Za kazdym razem jak umawiasz sie na wizyte u poloznej pros w recepcji o tlumacza - to, ze raz nie dojechal to nie znaczy ze zawsze. Co do szpitali to najlepsze opinie slyszalam o St. Mary's wlasnie i Hope Hospital - sama tam rodzilam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Natalka87

Post #2 Ocena: 0

2011-05-20 14:08:10 (13 lat temu)

Natalka87

Posty: 614

Kobieta

Z nami od: 18-05-2011

Skąd: Eastcote / Londyn

Jejku to wszystko przede mna, a zaczynam sie bac :( mam nadzieje, ze trafie na dobry szpital :( dziewczyny.. a to znieczulenie w kregoslup bardzo boli? Panikara jestem co? :( ja musze wszystko wiedziec hehe
... Więc teraz serca mam dwa ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #3 Ocena: 0

2011-05-20 14:11:58 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wielbicielka

Post #4 Ocena: 0

2011-05-20 14:15:03 (13 lat temu)

wielbicielka

Posty: 12625

Kobieta

Z nami od: 29-04-2011

Skąd: Londyn

Natalka nie boli :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Natalka87

Post #5 Ocena: 0

2011-05-20 14:20:28 (13 lat temu)

Natalka87

Posty: 614

Kobieta

Z nami od: 18-05-2011

Skąd: Eastcote / Londyn

Zniose kazdy bol, zeby tylko malenstwo bylo zdrowe. Ale sie tylko upewniam ;) same wiecie, ze z kims razniej ;)
... Więc teraz serca mam dwa ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

wielbicielka

Post #6 Ocena: 0

2011-05-20 14:29:44 (13 lat temu)

wielbicielka

Posty: 12625

Kobieta

Z nami od: 29-04-2011

Skąd: Londyn

Wszystko bedzie dobrze :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Natalka87

Post #7 Ocena: 0

2011-05-20 14:33:43 (13 lat temu)

Natalka87

Posty: 614

Kobieta

Z nami od: 18-05-2011

Skąd: Eastcote / Londyn

Tak, juz teraz musi byc ;) w ogole mam takie ciezkie dni ostatnio :(
... Więc teraz serca mam dwa ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

wielbicielka

Post #8 Ocena: 0

2011-05-20 14:44:48 (13 lat temu)

wielbicielka

Posty: 12625

Kobieta

Z nami od: 29-04-2011

Skąd: Londyn

Dlaczego?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dunia29

Post #9 Ocena: 0

2011-05-20 14:55:37 (13 lat temu)

dunia29

Posty: 328

Kobieta

Z nami od: 14-11-2007

Skąd: Manchester

Dwie ciąze miałam w Polsce i wizyte u ginekologa co 3 tygodnie.Tutaj tez miałam miec badania na dauna,toxoplazmoze i jeszcze jakies tam ale nie pobrali krwi bo nie chciała im poleciec a drugi raz nie próbowała.Co do zastrzyku w kręgosłup to nie boli ale odczuwam Go czasami.W Polsce po cesarce jest się w szpitalu 7 dni i przez ten cały okres mozna prosic cos przeciwbólowego a tu na drugi dzien wypuszczają.Wiem że ludzie chwalą tu cesarki i wiem że tu można wybrac poród,ale już mi powiedzieli że będzie cesarka i bez usypiania.
Wczoraj będąc w pracy(sprzątam biuro)zabolało mnie własnie tam gdzie miałam te znieczulenia do cesarek i ten ból trzyma do teraz,ale moze przejdzie.W poniedziałek mam do szpitala i też się dziwie że wezwanie mam do innego szpitala a nie tam gdzie mam rodzić,no ale pójde i zobaczymy.Zastanawiam się czy jesli ten ból dalej będzie trzymał w kręgosłupie to czy mogę poprosić o jakies krótkie zwolnienie,bo z tego co wiem to nie chcą tu tak dawać zwolnien jak w PL.aj wszystko przede mną-chociaz rodząc drugą córcie ratowali mi życie przez to że ginekolog był uparty i wywoływal poród naturalny.I tak nic nie wskórał bo zakonczyło się cesarką.Niunie wyciągneli a mnie ratowali bo dostałam krwotoku wsrodku.Całą macice niby miałam poszarpaną przez to że wywoływali poród i niby tak skurcze na macice podziałały.Jakos mnie wyratowali ale lekarz mi powiedział żebym nie zachodzila więcej w ciązy bo ryzykuje swoje zdrowie albo mogę ciązy nie donosic.Mineły 4 lata od tego zdazenia.Ja chce teraz synka bo mam urocze dwie dziewczynki i mam nadzieję że teraz wszystko dobrze się zakonczy,ale juz czuje ból w brzuchu i teraz doszło w kręgosłupie a to dopiero 15 miesiąc....ah.....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer AIMNumer SkypeNumer gadu-gadu

Natalka87

Post #10 Ocena: 0

2011-05-20 15:04:39 (13 lat temu)

Natalka87

Posty: 614

Kobieta

Z nami od: 18-05-2011

Skąd: Eastcote / Londyn

A no mam takie ciezkie dni :( wszystko generalnie jest na nie :( w chwili obecnej moj partner jest w Londynie, ja mam lot za 2 tyg. Brakuje mi jego wsparcia, rozmowy, glaskania brzuszka.. No, ale juz niedlugo.. do tego wszystkiego dochodzi zmiana wygladu.. do 5 miesiaca nic sie nie zmienialam, zgrabny brzuszek, kazdy mowil, ze ladnie wygladam, ze sie nic nie zmieniam, niby na syna.. ;) a teraz widac zmiany, coraz wiecej przybieram na wadze.. czasem jak patrze w lustro to chce mi sie plakac.. Nigdy sie mocno nie malowalam, zawsze tak delikatnie..a teraz zeby wygladac jakos musze nalozyc tapete :( do tego wygladam na 16 lat i ludzie patrza na mnie dziwnie ;/ ja wiem ze narzekam ;p ale kazda z nas, nawet nie bedac w ciazy ma takie dni kiedy sporzy w lustro i powie sobie : jestem ladna.. lub kiedy spojrzy w lustro i nie bedzie chciala juz w nie zagladac.. taka mamy nature ;) nie obwiniam w ogole o te zmiany mojego skarba, bo jestem szczesliwa, zebyscie mnie zle nie zrozumialy.. ale to naturalne, ze chcialabym, aby moj partner widzial we mnie zawsze atrakcyjna kobiete ;)
... Więc teraz serca mam dwa ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 8 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,