MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pytanie dla kobiet w ciazy!

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 7 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 7 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kolezanka_szkla

Post #1 Ocena: 0

2011-04-18 15:09:24 (13 lat temu)

kolezanka_szkla

Posty: 6388

Kobieta

Z nami od: 17-12-2010

Skąd: L5

Lily a jakie badania mialas zrobione do tej pory?
"Chuda krowa, to jeszcze nie sarenka"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2011-04-18 15:22:47 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2011-04-18 15:45:46 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kolezanka_szkla

Post #4 Ocena: 0

2011-04-18 16:23:12 (13 lat temu)

kolezanka_szkla

Posty: 6388

Kobieta

Z nami od: 17-12-2010

Skąd: L5

Lily badania ogolne, czyli co? Sprawdzili poziom hormonow? Jakis scan by sie przydal PRZYNAJMNIEJ, ze nie wspomne o sprawdzeniu Twojego partnera.
"Chuda krowa, to jeszcze nie sarenka"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Natalka87

Post #5 Ocena: 0

2011-05-19 16:41:28 (13 lat temu)

Natalka87

Posty: 614

Kobieta

Z nami od: 18-05-2011

Skąd: Eastcote / Londyn

Witam wszystkie przyszle, jak i obecne mamusie ;) Dziewczynymam pytanie odonosnie tlumaczenia badan i karty ciazy. Obecnie jestem w Pl i w 6 miesiacu ciazy, natomiast za 2 tygodnie szykuje mi sie lot do Londynu - na stale. Nie wiem czy mam tlumaczyc wszystkie badania odbyte w ciazy czy wystarczy wynik ostatniego usg, krwi, moczu i cala karte ciazy. Jesli macie jakies pojecie to prosze pomozcie mi ;) Pozdrawiam serdecznie ;)
... Więc teraz serca mam dwa ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

mala24

Post #6 Ocena: 0

2011-05-19 19:07:46 (13 lat temu)

mala24

Posty: 1415

Kobieta

Z nami od: 12-01-2009

Skąd: uk

wiesz co,ja w sumie mieszkam w uk ale bylam na usg w polsce w czasie urlopu,lekarz switny i nawet nie proszac dal mi cala karte i wyniki usg po polsku i po angielsku.gdy wrocilam w uk moj lekarz nawet na to nie spojrzal tylko zrobil swoje.jak pojdziesz do gp w uk to porobia ci wszystkie badania bo zakladam ze nie bylas w uk wczesniej i nie masz gp w londynie.druga sprawa niektorzy lekarze wymagaja min 6 miesiecy pobuty w uk zeby cie zapisac ale jak to z ciaza jest to ja niestety nie wiem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kociefraszki

Post #7 Ocena: 0

2011-05-19 19:13:16 (13 lat temu)

kociefraszki

Posty: 4551

Kobieta

Z nami od: 24-03-2011

Skąd: Keadby

Mala, spokojnie. Przyjechalam do UK 13.10.ub.r., do GP rejestrowalam sie miesiac pozniej. Z reszta wlasnie dlatego ze zaszlam w ciaze. Nie bylo problemu z rejestracja. Owszem, badania ktore robilam w Polsce (w czerwcu ub.r. poronilam i robilam potem sporo badan) nic a nic ich nie interesowaly, z wyjatkiem tych na wirusy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Natalka87

Post #8 Ocena: 0

2011-05-20 07:43:20 (13 lat temu)

Natalka87

Posty: 614

Kobieta

Z nami od: 18-05-2011

Skąd: Eastcote / Londyn

Witajcie dziewczyny ;) dziekuje za informacje. Moj partner zadzwoni dzis do GP i sie dowie - tak chyba bedzie najlepiej, zeby rozwiac wszystkie watki co do tlumaczenia karty ciazy. Ja tez swoja pierwsza ciaze poronilam w UK, tyle ze ja chodzilam wtedy prywatnie do polskiego ginekologa, nie zdazylam jeszcze pojsc do GP. DLatego tez teraz postanowilam, ze bede w Pl prowadzic, ale.. ta rozlaka bardziej nas meczy :( z noworodkiem tez nie przylece za szybko, wiec lepiej teraz. Poza tym wiece jak to jest z facetami :0 powinny byc przy nas w takim momencie :))
... Więc teraz serca mam dwa ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

dunia29

Post #9 Ocena: 0

2011-05-20 11:16:14 (13 lat temu)

dunia29

Posty: 328

Kobieta

Z nami od: 14-11-2007

Skąd: Manchester

Witam
To temat dla cięzarnych więc i ja zapytam.
Jestem w 15 tygodniu ciązy i już lekarz mi powiedział ze będę miała cesarke bo kolejne dwie ciąze zakonczyły się cesarkami.
Mam pytanie bo wiem że tu mozna wybrać sposób zniezulenia a chciałabym żeby nie było kolejnego kłucia w kręgosłup bo daje mi się to już odczuc ze dwa razy miałam tam kłute.
Czy dają tu inne jakies znieczulenia do cesarki niż to?Powiedzieli mi ze nie będę uspiana.Druga sprawa to proszę napiszcie cos więcej o tych szpitalach w Manchester -który polecacie a który odradzacie.Jestem zapisana do Santa Mary czy jakos tak ale byłam tam raz i jakos zraziłam się bo miał byc tłumacz a nie było a druga sprawa to mieli mi pobrac krew a spróbowała raz i nie chciała jej leciec to zostawiła to ,tylko sprawdziła cisnienie.Jak do tej pory czyli do 15 tygodni to miałam tylko 2 razy sprawdzone cisnienie i w tym tygodniu usg(całe szczęscie że pokazało na nim że wszystko ok z dzidziusiem)Jestem tutaj w szoku co do zajmowania sie kobietami w ciązy.
W lipcu jade do Polski na wakacje to sobie wszystko tam posprawdzam,no ale to smieszne ze do tej pory same tylko pomiary cisnienia...
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer AIMNumer SkypeNumer gadu-gadu

frelcia

Post #10 Ocena: 0

2011-05-20 13:01:44 (13 lat temu)

frelcia

Posty: 9482

Kobieta

Z nami od: 01-05-2007

Skąd: ~Skelmersdale~

Dunia29 co do znieczulenia to z tego co mi mowiono przed moja cesarka to mozna albo w kregoslup albo uspanie. Innych chyba tutaj nie ma i nie stosuja.

Co do szpitali to niestety nie pomoge bo mieszkam obok Liverpoolu.
:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 7 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,