MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jak sie zabrac do rozwodu i zaczac od nowa?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

takajedna

Post #1 Ocena: 0

2010-05-22 20:58:11 (14 lat temu)

takajedna

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 22-05-2010

Skąd: Londyn

sniper00 milosc by nie wygasla gdyby facet interesowal sie zona i rodzina. Chyba nie czytales ze zrozumieniem ... on ignoruje mnie i dzieci ... czuje sie jakbysmy mu poprostu przeszkadzali w tym co robi (cokolwiek on tam sobie robi). Nie chodzi o pieniadze, chociaz nie ukrywam, ze wolalabym nie miec dlugu. Dlug jest jednak wazny przy rozstaniu, bo chcialabym wiedziec czy dostane taki 'prezent' i bede z duzym minusem na starcie czy jest moze szansa zaczac od zera.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2010-05-22 21:28:28 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2010-05-22 21:41:32 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anthrax

Post #4 Ocena: 0

2010-05-22 21:47:31 (14 lat temu)

Anthrax

Posty: 1594

Z nami od: 31-01-2009

Cytat:

2010-05-22 20:58:11, takajedna napisał(a):
sniper00 milosc by nie wygasla gdyby facet interesowal sie zona i rodzina. Chyba nie czytales ze zrozumieniem ... on ignoruje mnie i dzieci ... czuje sie jakbysmy mu poprostu przeszkadzali w tym co robi (cokolwiek on tam sobie robi). Nie chodzi o pieniadze, chociaz nie ukrywam, ze wolalabym nie miec dlugu. Dlug jest jednak wazny przy rozstaniu, bo chcialabym wiedziec czy dostane taki 'prezent' i bede z duzym minusem na starcie czy jest moze szansa zaczac od zera.


:-o:-o:-o 'cokolwiek on tam sobie robi'??????????

to ty nawet nie wiesz co on robi???? no na pewno nie cieszy sie tym ze mu binzes padl, wiesz ten biznes ktory do tej pory was utrzymywal i pozwolil wziasc hipoteke na dom, i ten sam biznes, ktory jak przestal was utrzymywac to go nazywasz zas**any

gratuluje pomyslu zeby mezowi jeszcze bardziej uprzyjemnic zywot sprawa rozwodowa. Zamiast sie rozwodzic od razu kup mu powroz zeby sie mogl powiesic - biznes splajtowal, zona w potrzebie zostawila, dzieci ze soba zabrala. Nic tylko zyc, he?
-----------.Bee alive!!..: w w w. s a v e o u r b e e s. o r g. u k --------------------- Support Bacteria - It's The Only Culture Some People Have

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

tom8104

Post #5 Ocena: 0

2010-05-22 21:48:34 (14 lat temu)

tom8104

Posty: 1434

Z nami od: 08-10-2007

Sniper ma racje powinnas pogadac z mezem bo to ze ciebie ignoruje to wlasnie moze z powodu tych dlugow. Roznie ludzie reaguja na takie rzeczy. Niektorzy sie strasznie przejmuja co czesto doprowadza do depresji a inni spia spokojnie jakby nigdy nic.
Skoro macie te dlugi w UK to nie jest tak zle. Jest kilka mozliwosci wyjscia z tego np ogloszenie bankructwa ale najpierw trzeba przeanalizowac cala sytuacje zeby cos doradzic. Pogadaj z mezem jakie on ma plany.
Pamietaj to tylko pieniadze nie ma sie co przejmowac a bank ci glowy nie urwie.....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

takajedna

Post #6 Ocena: 0

2010-05-22 23:14:40 (14 lat temu)

takajedna

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 22-05-2010

Skąd: Londyn

Tez chcialabym oglosic bankructwo i tak nawet radzili z CCCS, bo nie daje sobie rady ze wszytkim, a z £30 tygodniowo przeznaczonych na zakupy jest mi naprawde ciezko wykarmic dzieci ... ale on przeciez madrzejszy i wie lepiej od nich wszystkich. Dom kupilismy jeszcze przed tym super pomyslem na biznes ... wiec jedno z drugim nie ma nic wspolnego i jak juz wspomnialam hipoteka jest teraz taka duza jak wartosc domu ... pewnie dlatego kredytodawcy nie lasza sie na zlozenie podania o uplynnienie nieruchomosci i polozenie lapy na pieniadze ze sprzedazy ... a i szkoda. I z tego biznesu nie bylo nic kompletnie od samego poczatku ... sprawia mu to poprostu przyjemnosc, ale nie przynosi kompletnie zadnych zyskow. Interesowalam sie tym co robi ale po 5 latach robienia tego samego bez zadnych finansowych rezultatow (oprocz dlugu) mam juz dosc i nie chce o tym slyszec.
Chce poprostu lepszego zycia dla siebie i swoich dzieci ... gdzie nie bede musiala sie zastanawiac czy stac mnie kupic worek jablek na przecenie za 50p w Tesco, i nie bede musiala sie zastanwiac w co ubiore dzieci gdy ich ubrania bede juz przykrotkawe. Ja rozumie ze kazdy moze miec swoje pasje ... i niech sobie ma, ale nie takim kosztem, bo dzieci powinny czuc sie bezpieczne i za cos zyc trzeba.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Malahai1983

Post #7 Ocena: 0

2010-05-22 23:43:35 (14 lat temu)

Malahai1983

Posty: 1342

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2009

Skąd: Manchester

Wygląda na to, że ja jednak należę do tej mniej optymistycznej części czytających ten post...

Nie rozumiem do końca skąd w ludziach to przekonanie, że 'wszystko da się' załatwić, że wystarczy pogadać o tym i gościa nagle olśni. Przez tyle lat mu nic w głowie nie zaświtało to teraz nagle coś się odmieni? Nie wydaje mi się...

A już tak z bardziej biznesowego punktu widzenia - kto przez 5 lat pakuję kasę w pomysł, który wyraźnie nie działa? On na jakiś cud czeka? On nie jest samotnym facetem, który sobie może pozwolić na takie zabawy, on ma rodzinę i jest za nią odpowiedzialny, a przynajmniej powinien być... Jak dla mnie to on stracił kontakt nie tylko z rodziną ale i z rzeczywistością.

tom8104 Racja, bank głowy nie urwie - najwyżej dom zlicytuje...
'Boze chron mnie przed przyjaciolmi, bo z wrogami sam sobie poradze'

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

cristal

Post #8 Ocena: 0

2010-05-23 00:01:42 (14 lat temu)

cristal

Posty: 491

Kobieta

Z nami od: 12-01-2010

Skąd: TU

Dzialaj kobieto i nie patrz na komentarze tylu ratuj to co masz ...
Czasem trzeba wybrac inna droga .

Trzyma za Ciebie kciuki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tom8104

Post #9 Ocena: 0

2010-05-23 00:13:47 (14 lat temu)

tom8104

Posty: 1434

Z nami od: 08-10-2007

Cytat:

2010-05-22 23:43:35, Malahai1983 napisał(a):
Wygląda na to, że ja jednak należę do tej mniej optymistycznej części czytających ten post...

Nie rozumiem do końca skąd w ludziach to przekonanie, że 'wszystko da się' załatwić, że wystarczy pogadać o tym i gościa nagle olśni. Przez tyle lat mu nic w głowie nie zaświtało to teraz nagle coś się odmieni? Nie wydaje mi się...

A już tak z bardziej biznesowego punktu widzenia - kto przez 5 lat pakuję kasę w pomysł, który wyraźnie nie działa? On na jakiś cud czeka? On nie jest samotnym facetem, który sobie może pozwolić na takie zabawy, on ma rodzinę i jest za nią odpowiedzialny, a przynajmniej powinien być... Jak dla mnie to on stracił kontakt nie tylko z rodziną ale i z rzeczywistością.

tom8104 Racja, bank głowy nie urwie - najwyżej dom zlicytuje...


Bank zlicytuje to przeprowadzi sie do councilowskiego na ulicy jej w UK nie zostawia. To sa tylko pieniadze a za bledne decyzje niestety trzeba troche pocierpiec....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2010-05-23 00:36:26 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,