MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Problem z tradzikiem :(

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 9 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 9 z 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

MamaMyszow

Post #1 Ocena: 0

2014-07-11 09:26:14 (10 lat temu)

MamaMyszow

Posty: n/a

Konto usunięte

Ania, ja nigdy nie mialam problemu... do momentu. Zle dobrana antykoncepcja i wypryski na twarzy byly okropne. Wlasnie jak u Ciebie - ropne bable, bolace okropnie. Nakluwalam je zdezynfekowana igla i wyciskalam, to miejsce smarowalam spirytusem, na patyczku. Jedna strona - jedno dotkniecie. Wszystko ladnie zeszlo po odstawieniu tabletek, cera sie wyczyscila i teraz mam spokoj.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

aisuga

Post #2 Ocena: 0

2014-07-11 13:12:27 (10 lat temu)

aisuga

Posty: 231

Kobieta

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: UK

Ja walcze od 18 lat i podejrzewam, ze nigdy tej walki nie wygram.

Skusilam sie nawet na zabiegi TCA polaczone z mikrodermabrazja, bolalo potwornie i nic lepiej nie bylo. Przez 3 miesiace wygladalam jak potwor a pryszcze ktore wyszly podczas terapii zostawily mega glebokie blizny (po 6 miesiacach dalej mam slady).
Kolejny wynalezek to Brevoxyl, niby dobre komentarze ale wycofany z uzycia (mozna kupic go tylko w Tajlandii przez ebay). Troche pomogl ale masakrycznie wysuszyl skore, mnostwo zmarszczek sie zrobilo pod oczami, itp itd wiec nadaje sie tylko na drobne obszary (nie cala twarz) i nie do codziennego stosowania.


Ostatnio zaczelam uzywac kremu na noc Pharmeceris z kwasem migdalowym 10% i widze duza poprawe. Skora zrobila sie gladka i pryszcze rzadko wychodza. Ale minus, jak zwykle nic nie jest idealne, dostalam przebarwien od slonca na skroniach i wokol oczu mimo, ze uzywam kremu z filtrem 30 i sie nie opalalam. Pewnie bezpieczniej uzywac wiekszych filtrow albo poczekac do jesieni.

Zaczelam tez lykac belissa cera.


Powodzenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ania341

Post #3 Ocena: 0

2014-07-11 14:32:57 (10 lat temu)

ania341

Posty: 182

Kobieta

Z nami od: 11-08-2013

Skąd: thorne

Cytat:

2014-07-11 13:12:27, aisuga napisał(a):
Ja walcze od 18 lat i podejrzewam, ze nigdy tej walki nie wygram.

Ostatnio zaczelam uzywac kremu na noc Pharmeceris z kwasem migdalowym 10% i widze duza poprawe. Skora zrobila sie gladka i pryszcze rzadko wychodza. Ale minus, jak zwykle nic nie jest idealne, dostalam przebarwien od slonca na skroniach i wokol oczu mimo, ze uzywam kremu z filtrem 30 i sie nie opalalam. Pewnie bezpieczniej uzywac wiekszych filtrow albo poczekac do jesieni.

Zaczelam tez lykac belissa cera.
Powodzenia


współczuję, aż takich silnych objawów nie mam, wiem jedno kremów czy innych kosmetyków z kwasami nie wolno używać wiosną i latem!!!
własnie dlatego dostałas przebarwień, ja ten krem znam on rzeczywiście jest dobry poprawia kondycję skóry nie tylko z problemami tradzikowymi, ale nie ta pora roku *NO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kardam

Post #4 Ocena: 0

2014-07-11 14:48:37 (10 lat temu)

kardam

Posty: 2127

Kobieta

Z nami od: 04-07-2013

Skąd: North East

Ja mam cerę trądzikową. Koło 20 roku życia od bardzo mądrego pana dermatologa usłyszałam wyrok 'Twój trądzik da się wyleczyć tylko tak mocną terapią hormonalną, że do końca życia nie będziesz mogła mieć dzieci'. Nie podjęłam się tego, ale za to zmieniałam lekarza na doktor nauk medycznych. Najlepszy wybór życia :-) ona zamiast wysuszać trądzik zaczęła mi nawilżać, zaczęłam chodzić na waponizację celem otwarcia porów w skórze plus leki na skórę, a nie antybiotyki i hormony. Jak już mi oczyściła skórę, to miałam w jedną zimę 10 zabiegów co 3 tygodnie miktodermabrazji i na kolejną 15 zabiegów co 2 tygodnie. Dzięki temu pozbyłam się czerwonej skóry i nierówności. Jasne, ze te ostatnie jeszcze zostały, ale nie tyle, co miałam kilka lat temu.
Teraz czasem mi coś wyskoczy. Na codzień myję twarz Cetaphilem i używam ich kremu. Im mniej kosmetyków tym lepiej - najważniejsza zasada :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #5 Ocena: 0

2014-07-11 17:32:16 (10 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

ja proponuje zaczac od diety, to podstawa. np zero slodyczy i po m-cu dwoch znikaja pryszcze. jednak trzeba pamietac, ze u kazdego moze przyczyna byc inny skladnik. z tych osob co znam, zadzialalo ograniczenie slodyczy,czekolady itp do minimum, a niekotrych produktow wykluczenie calkowite.
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Flama_Agutka

Post #6 Ocena: 0

2015-01-19 12:54:40 (9 lat temu)

Flama_Agutka

Posty: 9

Kobieta

Z nami od: 19-01-2015

Skąd: Slough

ja bym zainwestowała w jakieś witaminy..na trądzik i ogolne oczyszczenie skory to chyba cynk i coś z grupy B najlepsze. no i DIETA.....jak jesz dużo fastów i ogólnie syfu, to od trądziku nie uciekniesz bo to są po prostu toksyny z jedzenia, które wtedy "wychodzą" przez skórę....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lalka22

Post #7 Ocena: 0

2015-07-28 20:36:35 (9 lat temu)

lalka22

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 28-07-2015

Skąd: londyn

spam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2015-07-28 20:42:24 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kajarka

Post #9 Ocena: 0

2015-08-14 10:35:23 (9 lat temu)

Kajarka

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 14-08-2015

Skąd: Londyn

Mnie bardzo pomogło ziele bratka i odstawienie słodyczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

helka33

Post #10 Ocena: 0

2015-08-18 12:19:16 (9 lat temu)

helka33

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 18-08-2015

Skąd: londyn

spam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 9 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,