MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Problem z tradzikiem :(

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 2 z 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kasia_red

Post #1 Ocena: 0

2010-01-29 22:22:54 (14 lat temu)

Kasia_red

Posty: 3813

Kobieta

Z nami od: 10-07-2009

Skąd: Londyn

Witam w klubie doświadczonych w tym temacie.

Benzacne jest maścią silnie wysuszającą. A Diane35... hmmm, dawno temu stosowałam to na trądzik i przytyłam ok. 20 kg w niecały rok, masakra. Twarz była idealna, ale reszta niekoniecznie. A jak przestałam jeść, to po kilku miesiącach wszystko wróciło. Nie wiem, czy to będzie pocieszenie, ale ok. 30 roku życia, nawet bez urodzenia dziecka, problem zniknął.

Błąd jaki się często popełnia, to wysuszanie skóry, które działa doraźnie, ale przy dłuższym czasie powoduje odwrotny efekt - wysuszona skóra produkuje zwiększoną ilość sebum i koło się zamyka.

Na pewno nie rób sobie żadnych peelingów w miejscach dotkniętych trądzikiem i nie przesuszaj tego. Zrób sobie badania hormonalne, bo być może przyczyną są ich zaburzenia...
Nie wchodź w dyskusję z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

krakn

Post #2 Ocena: 0

2010-01-29 22:58:01 (14 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

hm, nie lubisz ostrych...
no i to jest problem
:)
przewrotnie
bo właśnie ostre jedzenie powoduje rozszerzenie naczyń i w efekcie zwiększenie potliwości i wydzielanie tłuszczu.
Skoro nie jadasz ostro,
To przyczyna może zbyt monotonnie, zbyt tłusto, za mało owoców, orzechów ryb.
Za dużo sztucznego jedzenia, słodziki itp

Też miałem ten problem,
wiem że gdy w ciągu dnia jestem zgrzany, czy wręcz spocony, wieczorem skóra tłusta, a jak tłusta to i brudna, zatykają się pory i zbiera się łój, idealne miejsce dla beztlenowców, stan zapalny gotowy.
Wiadomo trudno myć twarz kilka razy dziennie.

A dlaczego mówiłem o kosmetyczce, otóż kiedyś pewna pani z pasji dobrała się do mojej twarzy wygrzebała kupę zaskórniaków które siedząc pod skórą były właśnie powodem stanów zapalnych, potem faktycznie było mniej i łatwiej było zapanować nad skórą, w sumie zawsze miałem to gdzieś bo co ja raz w tygodniu się oglądałem w lustrze?
No ale kurde golenie powinno być przyjemne a tu taka morda psuła przyjemność z reklamy gillette. :)

Leczenie antybiotykami, tetracyklina, paskudztwo silne jak pieron, można, ale trzeba zadbać o bardzo duża ilość witamin, KiWi, sałata, i inne owoce, do tego sztuczne Witaminy są konieczne!
paskudztwo strasznie dewastuje organizm ale faktycznie działa na skórę.

W twoim wypadku może być też zaburzenia hormonalne, po prostu w pewnych okresach w ciągu miesiąca masz tak dużą ilość hormonów że skóra zostaje zalana potem, tłuszczem itd

Nie wiem czy warto zbyt ingerować w prace hormonów, by się nie okazało że trądzik minął ale i inne przyjemności też.
pozostaje wybranie drogi higieny i właśnie likwidowania efektów za pomocą np benzakne.

Generalnie strasznie trudno cokolwiek doradzić bo skóra, włosy i oczy to obraz tego co dzieje się w naszym organizmie, a że nie sa to precyzyjne sygnały... bez badań nie ma szans.
pozostaje domniemanie.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

chinczyk

Post #3 Ocena: 0

2010-01-29 23:01:22 (14 lat temu)

chinczyk

Posty: 2935

Mężczyzna

Z nami od: 09-07-2008

Skąd: najpiekniejsze miasto na wyspach!!!!

Avene Cleanance K

....i dlugo ,dlugo nic.
jak sie posmarujesz tym kremem to poczujesz pieczenie co wypali wszystkie pryszcze :)
naprawde polecam
yyy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

krakn

Post #4 Ocena: 0

2010-01-29 23:03:58 (14 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

kasia dokłądnie to miałem na myśi pisząc ze skóra sucha ale tłusta, niby absurd ale wcale nie, bo skóra sucha pozbawiona wody a nie tłuszczu, powoduje ze robi się podrażniona, sztywna, a jednoczenie wyłazi tłuszcz który nadal robi swoeje, mqało tego sucha skóra zaciska pory które tym bardziej sie zaciskają.

I jeszcze w panice, stosowanie kremów, nawilżających natłuszczających, maskujących itp, to kolejne zatykanie sztucznymi mazidłami które blokują te "mini kratery" w skórze, a jak zatkane ... to się dzieje.
niektórym przechodzi po 30tce innym po 1wszym razie, ale zawsze wari szukać przyczyn a nie usuwać tylko skutki
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

cristal

Post #5 Ocena: 0

2010-01-29 23:08:05 (14 lat temu)

cristal

Posty: 491

Kobieta

Z nami od: 12-01-2010

Skąd: TU

pamietaj ze antybiotyki poagaja tylko na chwiele...
przechodzialm to samo i naparwde z doswiadzenia wiem ze Izotek jest zloty lekie na stale , pocztaj o Izoteku...
nie znam osoby ktorej by nie pomogly te leki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #6 Ocena: 0

2010-01-29 23:12:16 (14 lat temu)

andyopole

Posty: 12798

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

czy jestes pewna ze to tradzik? Moja siostra bez ukcesow, wiele lat walczyla z tradzikiem bedac juz bardzo dorosla kobieta. Wreszcie ktory z madrzejszych lekarzy odkryl ze to zagniezdzil sie jakis gronkowiec wygladajacy >wypisz, wymaluj< jak tradzik. Nie wiem czym ja leczyl ale wyleczyl dosc szybko i skutecznie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

clowni

Post #7 Ocena: 0

2010-01-30 01:51:13 (14 lat temu)

clowni

Posty: 474

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2008

Skąd: Tam gdzie Hindus mowi dobranoc

Mnie pomagalo Erytromecinum w plynie na twarz.

Jadlem jeszcze Davercin, kosmetyki OXY sa tez dobre do nabycia w UK.

A z metod natualnych pilem drozdze z mlekiem, i kladlem czasem siemie lniane na twarz. Twarz sie wygladzala i problem znikal na kilka dni.

W zasadzie bedziesz miala super skore jak pojdziesz na solarium, solarium lekko wysusza, otwiera pory i zabija bakterie powodujace ropienie.
"Kto pyta, jest głupcem pięć minut; kto nie pyta, pozostaje nim na całe życie."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer SkypeNumer gadu-gadu

Post #8 Ocena: 0

2010-01-30 09:39:34 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2010-01-30 09:50:21 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2010-01-30 09:52:48 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,