MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Maluszek a nocnik

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 24

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kingazkl1

Post #1 Ocena: 0

2009-09-21 10:58:02 (15 lat temu)

kingazkl1

Posty: 3144

Kobieta

Z nami od: 02-02-2009

Skąd: Manchester

Witam serdecznie właśnie jestem w trakcie nauki synka (2,5 roku) siusiania na nocniczek ....no nie jest łatwo bo on po prostu nie chce wołać jak go wysadzę to zrobi chociaż nie zawsze, ale sam to mi nie powie. Czy macie jakieś sposoby żeby to zmienić i jak uczyliście własne pociechy. pozdr
K,A,F,A...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2009-09-21 11:17:09 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anneczka

Post #3 Ocena: 0

2009-09-21 11:19:55 (15 lat temu)

anneczka

Posty: 1505

Kobieta

Z nami od: 20-09-2007

Skąd: Staffordshire

zapraszam TUTAJ choc przyznam z własnego doswiadczenia, że kazde dziecko uczy sie inaczej, mój synek jak konczył 2 latka nie sikał wogule do piluchy ani w dzien ani w nocy, wymagalo to sporo nauki ale spodziewalam sie ze bedzie gorzej natomiast moja 22 miesieczna córcia jest w trakcie nauki na nocnik i powiem szczerze, że myslalam ze bedzie latwiej a ta zlosnica caly czas ucieka od nocnika i sika pod nogi albo jak zaloze jej pieluche...tragedia. na kazde dziecko potrzeba róznych metod wiem jedno, najwazniejsza jest konsekwencja która wiele ułatwi i pomoze
W czym Ja kuleje TY możesz być ASEM.....i na odwrót:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

kingazkl1

Post #4 Ocena: 0

2009-09-21 11:26:45 (15 lat temu)

kingazkl1

Posty: 3144

Kobieta

Z nami od: 02-02-2009

Skąd: Manchester

Dziękuję serdecznie bo juz powoli nie mam siły, naukę prowadzę juz od lipca ale przebierać go 5 , 6 razy dziennie to juz chyba przesada, staram się być konsekwentna i cierpliwa, czasami mam już dość........... teraz czekam na drugie dziecko i już chociaż nocnik chciałabym mieć za sobą pozdr
K,A,F,A...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

madziara81

Post #5 Ocena: 0

2009-09-26 08:14:33 (15 lat temu)

madziara81

Posty: 205

Kobieta

Z nami od: 18-06-2007

Skąd: Manchester

Och, u mnie to samo z tym ze moj syn konczy 3 lata w styczniu, ale za nic nie chce wolac siku. Nawet nie posiedzi dluzej na nocniku. To samo tyczy toalety. Jak kupilam mu nakladke na sedes to troche posiedzial, bo mu sie nowosc podobala, ale teraz to juz calkiem nie chce . Powoli zaczynam sie zalamywac, bo ile jeszce bedzie chodzil w pampersach? Do piatego roku zycia?:-(
*17/01/2007* *11/01/2010*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

marcheweczka

Post #6 Ocena: 0

2009-09-26 09:07:23 (15 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

moja Julia ma 3 latka i od roku siada na kibelek a to dlatego,ze kiedy ja szlam do lazienki,to zostawialam otwarte drzwi i mala mogla widziec co ja robie,podawala papier a ja sie pytalam,czy tez tak bedzie robic....no i nadszedl moment kiedy zmykala do ubikacji a ja nie wiedzialam po co a ona nauczyla sie siadac i bylo po problemie.....Olaf ma 2 lata i pomalu zalapuje ,ze trzeba na nocnik....ja siadalam na nocnik i pokazywalam mu,ze tu sie zalatwia swoja potrzebe....usiadl raz i zrobil,wiec byly wielkie brawa,zachwyty,caluski i wiedzial,ze chyba warto i teraz sam przybiega i kaze sobie po nocce zdjac pamperucha i szybko pedzi na nocnik(dodatkowo kupilam mu majteczki z thomasa a Julka miala z Fifi i radosci wiele z ulubionych bohaterow i tlumacze,ze nie mozna zmoczyc znajomych na majteczkach)....powodzenia dziewczyny....nawet jak maluch nic nei zrobi a siedzi na nocniku,to wezcie nocnik i mowcie-slicznie,brawo i udawajcie,ze wylewacie....maluch bedzie z siebie dumny :)
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

frelcia

Post #7 Ocena: 0

2009-09-26 09:15:07 (15 lat temu)

frelcia

Posty: 9482

Kobieta

Z nami od: 01-05-2007

Skąd: ~Skelmersdale~

Moja corcia ma 2 latka i dokladnie dzis 10 miesiecy. Bez pampersa biega moze z 4 miesiace. Podobnie jak :marchewa: zabieralam ja ze soba do ubikacji, pokazywalam co robie. Moja corcia sama pewnego dnia wstala i powiedziala zebym jej nie zakladala pampersa bo ona bedzie wolala. No i wolala. Na poczatku zdarzalo sie ze popuscila ale teraz juz ok. W sumie to bardziej jej spasowala toaleta niz nocnik i bedac w ciazy z synkiem troszke sie nalatalam po swoich schodach. Moja rada: nic na sile, dziecko samo da znac kiedy przyjdzie pora.
:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcheweczka

Post #8 Ocena: 0

2009-09-26 09:53:33 (15 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

hahah my z frelcia wiemy co piszemy .....nawzajem probujemy tych samych metod...jedna drugiej cos podpowie i zawsze sie udaje....trzymam kciuki za wasze maluchy....pamietajcie o tych oklaskach i pochwalach by maluch czul sie wyrozniony :)
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

kingazkl1

Post #9 Ocena: 0

2009-09-28 11:08:30 (15 lat temu)

kingazkl1

Posty: 3144

Kobieta

Z nami od: 02-02-2009

Skąd: Manchester

drogie panie mój synek robi postępy wprawdzie nadal nie woła że chce siusiu ale sam ściąga spodnie i siusia ....nocnik mam ciągle w zasięgu jego wzroku ...czasem nawet idzie sam do toalety i siusia na kibelek nawet raz na stojąco hihihhi .......no z siusianiem u niego nie jest łatwo, ale nie poddam się prawie codziennie mam pranie juz nawet jego spodenek nie prasuje bo szkoda czasu........pozdr
K,A,F,A...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #10 Ocena: 0

2009-09-28 15:49:38 (15 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

z tego co wiem, najlepiej uczyć dzieci siadać na nocnik gdy dziecko nauczy się sztywno siedzieć, u mnie w rodzinie zawsze tak się praktykowało i praktykuje i to działa
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,