MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Postów: 87

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mala24

Post #1 Ocena: 0

2009-02-11 10:17:41 (15 lat temu)

mala24

Posty: 1415

Kobieta

Z nami od: 12-01-2009

Skąd: uk

no i mam co chcialam!slub tuz tuz plany ze ho ho ale jednak kobieca dociekliwosc zwyciezyla.podszylam sie za kogos innego i zaczelam pisac z nim na gg wyslalam zdjecia itp.cel?skoro tak kocha co zrobi?wiem,jestem wredna...ale chce sie spotkac wiecie?rozmowa byla z podtekstami o seksie.teraz tylko zastanawiam sie czy gdybym sama go nie wepchala w to czy sam by szukal na necie innej.dodam ze ja go zaczepilam na gg.i w polowie ja sprowadzilam temat na goretszy.juz nie wiem co mam myslec...kobietki pomozcie!mezczyzni rowniez:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

chinczyk

Post #2 Ocena: 0

2009-02-11 10:20:03 (15 lat temu)

chinczyk

Posty: 2935

Mężczyzna

Z nami od: 09-07-2008

Skąd: najpiekniejsze miasto na wyspach!!!!

ja bym taka babe jak ty pogonil :)
yyy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

Green75

Post #3 Ocena: 0

2009-02-11 10:22:57 (15 lat temu)

Green75

Posty: 81

Kobieta

Z nami od: 25-09-2007

Skąd: Portsmouth

Lepiej nie robić takich prowokacji. A jak będzie chciał zdradzić to i tak zdradzi. Na pewno to Kopernik nie żyje. :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malke

Post #4 Ocena: 0

2009-02-11 10:31:10 (15 lat temu)

malke

Posty: 1371

Kobieta

Z nami od: 26-06-2007

Skąd: Mansfield

Skoro zrobiłaś coś takiego to jedno jest pewne.Nie miałaś i nie masz do niego zpełnego zaufania,więc nie rozumię skąd ten pomysł i Twoja zgoda na ślub.Zaufanie to podstawa bo bez tego nie ma dobrych związków a jedynie niepokój w sercu.
Nie będę komętować Twojego pomysłu na sprawdzenie narzeczonego bo dwojako można by na to patrzeć ale skoro juz sie na to zdobyłas to wniosek jest jeden.
On jest w stanie Cię zdradzić!Nie mówiłabym tak gdyby tylko flirtował z Tobą na gg bo od tego do zdrady jeszcze daleko choc i tak pewnie byłoby to dla Ciebie przykre,ale skoro chcę sie spotkać no to sory ale jak dla mnie facet nie myśli o Tobie poważnie co z racji planowanego ślubu jest trochę dziwne.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcheweczka

Post #5 Ocena: 0

2009-02-11 10:31:30 (15 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

pamietaj,ze mezczyzna zawsze mowi i pisze,to co kobieta chce uslyszec badź przeczytac....ty zaczepilas,ty prowokowalas,ty sprowadzalas temat do goracej granic a on zapewne mial niezly ubaw przed kompem i swietnie sie bawil kokietujac Cię i myslal zapewne,ze jestes naiwna.....jakby mial zdradzic,to zdradzilby juz teraz przed slubem....skoro data wyznaczona,to chyba juz go troszke znasz,wiec nie ma co sie zamartwiac....glowa do gory i nie rob wiecej takich numerow...kiedys napiszesz jedno slowo za duzo i pozna,ze to Ty a wtedy to on straci do Ciebie zaufanie
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

anna69

Post #6 Ocena: 0

2009-02-11 10:32:48 (15 lat temu)

anna69

Posty: 6324

Kobieta

Z nami od: 06-08-2008

Skąd: W Yorkshire

Cytat:

2009-02-11 10:17:41, mala24 napisał(a):
no i mam co chcialam!slub tuz tuz plany ze ho ho ale jednak kobieca dociekliwosc zwyciezyla.podszylam sie za kogos innego i zaczelam pisac z nim na gg wyslalam zdjecia itp.cel?skoro tak kocha co zrobi?wiem,jestem wredna...ale chce sie spotkac wiecie?rozmowa byla z podtekstami o seksie.teraz tylko zastanawiam sie czy gdybym sama go nie wepchala w to czy sam by szukal na necie innej.dodam ze ja go zaczepilam na gg.i w polowie ja sprowadzilam temat na goretszy.juz nie wiem co mam myslec...kobietki pomozcie!mezczyzni rowniez:)


ja to bym na jego miejscu cie rzucia gdybym sie dowiedziala ze to ty!! najwieksza glupota jaka moglas zrobic....a moze on by wcale nie szukal zadnych znajomosci...a skoro ty mu pokazalas ze to fajne to on teraz moze zaczac naparwde sam szukac....

aj szkoda slow...jakie my kobity czasem glupie jestesmy!!

jak bedze chcial to zdradzi czy ty go do tego popchniesz czy nie!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

mala24

Post #7 Ocena: 0

2009-02-11 10:50:37 (15 lat temu)

mala24

Posty: 1415

Kobieta

Z nami od: 12-01-2009

Skąd: uk

zaufanie mialam.bylam pewna ale jakis czas temu to sie zmienilo.nie wiem skad ten pomysl sie narodzil.nie marnujcie czasu na ocenianie mnie bo ja to wiem tylko nie wiem co teraz mam zrobic?przyznac sie czy zapomniec.my sie poznalismy na necie moze dlatego...a niedawno odkrylam ze jest zapisany gdzies gdzie mezczyzna szuka kobiety do seksu i na odwrot tyle ze nie wiem czy nadal tam sie loguje czy to stare jest.dlatego zwatpilam,kazda by zwatpila.wlasnie dostalam od niego wiadomosc ze czeka az sie odezwe,smutne nie?nie chce po raz trzeci byc oszukiwana.kazdy ma swoje metody ale nie kazdy sie przyzna.a baba jak to baba:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kinga77

Post #8 Ocena: 0

2009-02-11 10:52:17 (15 lat temu)

kinga77

Posty: 1783

Kobieta

Z nami od: 04-08-2008

Skąd: UK

Raczej to głupie co zrobiłaś i pomyśl jak on by się poczuł gdyby sie dowiedział,ze to Ty????A z jego strony to może byc tylko zabawa,a baby to sobie zaraz niewiadomo co wyobrażają.Sama jestem babą i wiem jak się nie raz coś wyolbrzymia.A Ty z góry założyłaś,że on Cię zdradzi?.Może zastanów się czy TO TY chcesz rzeczywiście z nim byc,jak na zapas czegoś się doszukujesz.
Pozdrawiam i życzę powodzenia na nowej drodze życia;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kinga77

Post #9 Ocena: 0

2009-02-11 10:54:26 (15 lat temu)

kinga77

Posty: 1783

Kobieta

Z nami od: 04-08-2008

Skąd: UK

Cytat:

2009-02-11 10:50:37, mala24 napisał(a):
zaufanie mialam.bylam pewna ale jakis czas temu to sie zmienilo.nie wiem skad ten pomysl sie narodzil.nie marnujcie czasu na ocenianie mnie bo ja to wiem tylko nie wiem co teraz mam zrobic?przyznac sie czy zapomniec.my sie poznalismy na necie moze dlatego...a niedawno odkrylam ze jest zapisany gdzies gdzie mezczyzna szuka kobiety do seksu i na odwrot tyle ze nie wiem czy nadal tam sie loguje czy to stare jest.dlatego zwatpilam,kazda by zwatpila.wlasnie dostalam od niego wiadomosc ze czeka az sie odezwe,smutne nie?nie chce po raz trzeci byc oszukiwana.kazdy ma swoje metody ale nie kazdy sie przyzna.a baba jak to baba:)

Właśnie dopiero to przeczytałam.NIe napisałas odrazu,że o to chodzi i dlatego wszyscy Cię oceniają

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mala24

Post #10 Ocena: 0

2009-02-11 10:55:27 (15 lat temu)

mala24

Posty: 1415

Kobieta

Z nami od: 12-01-2009

Skąd: uk

ide sie utopic w rzece:(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,