MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pragne bardzo a nie moge :(

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 2 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

julpitanek

Post #1 Ocena: 0

2009-02-05 10:05:37 (15 lat temu)

julpitanek

Posty: 92

Kobieta

Z nami od: 31-07-2008

Skąd: manchester

Anielka ma racje wyjazd w cieple kraje to dobry pomysl:-)Ja z moim(wtedy jeszcze)chlopakiem wyjechalismy na wakacje do pray do Wloch.Po trzech miesiacach kiedy zakonczylismy prace, nasz pracodwca zaproponowal ze mozemy sobie zostac troche dluzej i sie zrelaksowac:-)Ten ,,relaks"przywiozlam do Polski;-)Dzis ma 6lat hehe

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

goya26

Post #2 Ocena: 0

2009-02-05 10:10:58 (15 lat temu)

goya26

Posty: 49

Z nami od: 11-01-2007

Skąd: ASHTON-under-LYNE

Witam.
Mamy 10 letniego syna , kiedy Dominik miał 3 latka , zapragnęliśmy drugiego dziecka. Wszelkie badania , zawsze wychodziły z małym ale, problemem była poprzednia ciąża a właściwie poród i lekarz który bardzo się spieszył do następnego porodu , ale tej traumy nie warto wspominać. Miałam kilka zabiegów ale nadal nic , mimo tego usilnie " staraliśmy " się o ciąże.Kiedy tak bardzo chciałam , ciągle była rozpacz ze się nie udało . Po 5 latach odpuściłam , powoli godziłam się z myślą ze mamy jedno dziecko. I tu zaskoczenie moja jak by to nazwać " niepłodność " właśnie mnie ugryzła :-] Mamy śliczną psotnice Emilkę która właśnie skończyła roczek.
Dlatego podzielam zdanie innych , trzeba przestać się starać , a po prostu oddać się chwili.:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gabi100

Post #3 Ocena: 0

2009-02-05 10:13:02 (15 lat temu)

gabi100

Posty: 90

Kobieta

Z nami od: 02-12-2007

Skąd: Mansfield

Kochani, szczęście jest jak motyl; im bardziej za nim gonisz tym bardziej ci sie wymyka... lecz gdy uwagę swą zwrocisz ku rzeczom innym wtedy niespodziewanie sfrunie i usiadzie ci na ramieniu...

Wiem co przeżywają te wszystkie pary które bezskutecznie staraja sie o dziecko- przed wychowawczym pracowałam w szpitalu i mieliśmy na oddziale mnóstwo takich sytuacji.
Na pewno stres i determinacja nie sprzyjają prokreacji,czasami są tez przyczyny medyczne np brak owulacji czy słabe plemniki- to można łatwo zdiagnozować i wyleczyć.
Myślę,ze w tym przypadku to moze być własnie to,że za bardzo chcecie i dlatego nie wychodzi.. Jestem przekonana,ze jak na jakiś czas wyznaczycie sobie inny cel niż dziecko to wkrotce bedzie tego brzemienny efekt ;-) Może zapiszecie sie do jakiegoś klubu,szkoły,może jakieś kursy,dodatkowe ineresujące zajęcia-cokolwiek co sprawi,że przestaniesz ciągle liczyć jaki dziś dzień cyklu i co w związku z tym trzeba robić.
No i najważniejsze to nie zamatrwiać się tym, trzymam kciuki za Was i powodzenia życzę!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2009-02-05 10:23:54 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #5 Ocena: 0

2009-02-05 10:35:12 (15 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

wiecie co... ten temat już był tyle razy.
Tak to już jest z bocianem że jak się zagląda w gniazdo to nigdy nie przyleci. :-]
to przecież bez sensu takie... termometr ... na rozkaz robimy!
Ludzie sex to przyjemność, a nie robota, bawcie się często, rano i wieczorem :))) a nie kiedy termometr pokaże.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

27majka

Post #6 Ocena: 0

2009-02-05 11:09:44 (15 lat temu)

27majka

Posty: 63

Kobieta

Z nami od: 23-08-2007

Skąd: scarborough

No cóż, trudno się nie zgodzić z tym, co krakn powyżej napisał. Tak to już działa i nie ma na to rady, pewnie, że trzeba robić badania i sprawdzić, czy wszystko OK ale najważniejsze, to nie pozwolić, żeby to pragnienie posiadania dziecka zdominowało nasze życie. W moim przypadku tak się właśnie stało, staramy się od ponad dwóch lat i było już tak, że co miesiąc nic, tylko płacz i łzy. Ja miałam dosyć, mój mąż też i w niczym to nie pomagało. Teraz staram się o tym po prostu nie myśleć, cieszyć się chwilą i zobaczymy co będzie. Trafiliśmy na w miarę rozsądnego lekarza, który stara się wykluczyć przeszkody natury medycznej, żeby nas trochę uspokoić i ja wierzę, że będzie OK. Co do starań, to wakacje są bardzo dobrym pomysłem;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

frelcia

Post #7 Ocena: 0

2009-02-05 12:27:48 (15 lat temu)

frelcia

Posty: 9482

Kobieta

Z nami od: 01-05-2007

Skąd: ~Skelmersdale~

Doskonale rozumiem co przezywaja osoby ktore "chca" a nie "moga jeszcze miec". Trzeba odczekac i przestac o tym myslec. Bedzie kiedy bedzie mialo byc. Ja moja pierwsza corcie mialam wtedy kiedy chcialam a synusia musialam "majsterkowac" 4 miesiace:-P:-P

Ale takie jest zycie i niestety nie mamy na to wpywu. ZYcze wszystkim ktorzy "chca" aby to sie spelnialo jak najszybciej.:-P:-P
:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2009-02-05 13:36:53 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasieksss

Post #9 Ocena: 0

2009-02-05 15:57:32 (15 lat temu)

kasieksss

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 28-01-2009

strasznie mi sie podoba ten pomysl do gory nogami :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gabi100

Post #10 Ocena: 0

2009-02-05 16:10:27 (15 lat temu)

gabi100

Posty: 90

Kobieta

Z nami od: 02-12-2007

Skąd: Mansfield

Nie musi to byc akrobatyczny sex z nogami pod takim czy innym kątem;-) wystarczy,ze "po" poleżycie 15 min z poduszką pod pupą..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,