MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pragne bardzo a nie moge :(

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Postów: 46

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kasieksss

Post #1 Ocena: 0

2009-02-04 21:42:41 (15 lat temu)

kasieksss

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 28-01-2009

Zdaje sobie sprawe ze to moze nazbyt osobiste ale bardzo potzrebuje wsparcia dziewczyn ktore sa w podobnej sytuacji, bardzo staramy sie z mezem o dzidzie....ale jakos nie wychodzi...
bardzo czesto mam zmiany nastrojow, poranne mdlosci(w ierwszym miesiacu???!!!!????) i inne objawy a potem sie okazuje falszywy alarm, co doprowadza mnie do wscieklosci
To jest moj apel do wszystkich dziewczyn gdziekolwiek sa....Dominika i Marzena dolaczcie do mnie :)))
Dajcie znac jezeli jestescie w podobnej sytuacji
pozdrawiam goraco:-)

Uwaga moderatora: Temat przeniesiony do odpowiedniego dzialu przez moderatora forum.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #2 Ocena: 0

2009-02-04 21:53:17 (15 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Jezeli staracie sie od conajmniej roku czasu,to moze warto odwiedzic GP..On Was wtedy pokieruje na odpowiednie badania.Byc moze tez jest tak,ze chcecie tak bardzo dziecka,ze macie blokade psychiczna i sie nie udaje.Czasami warto sobie odpuscic starania na kilka miesiécy,wyluzowac a wtedy zdarza sie niespodzianka:-]
Zycze powodzenia...
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

julpitanek

Post #3 Ocena: 0

2009-02-04 22:18:38 (15 lat temu)

julpitanek

Posty: 92

Kobieta

Z nami od: 31-07-2008

Skąd: manchester

Domslam sie co przezywaz bo moja przyjaciolka i kuzynka przechodzily przez to samo.Moja przyjaciolka po roku staran zrobila wszelkie badania jakie tylko mozna w tym kierunku,wszystko bylo ok u niej i u meza.Lekarz powiedzial ze nie moze ciagle o tym myslecc,musi sie wyluzowac,wyjechac gdzies.Kiedy z nia rozmawialam mowila mi o tym ze to niemozliwe ,jak ma sie wyluzowac jak ona marzy o tym Dziecku .Po pewnym czasie udalo sie;-)))Dzis ma slicznego synka.Musisz byc cierpliwa napewno Wam tez sie uda ;-)))Trzymam kciuki i czekamy jak niedlugo zaczniesz nowy temat:bede mama:-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Veilchen

Post #4 Ocena: 0

2009-02-04 22:35:06 (15 lat temu)

Veilchen

Posty: 185

Z nami od: 01-03-2007

Skąd: Luton

A ile już czasu się staracie? Ja musiałam czekać 10 miesięcy (wiem, to pewnie nie jest długo). Pamiętam tą nadzieję jaką miałąm każdego nowego miesiąca, pamiętam objawy, które co miesiąc rzekomo potwierdzały ciązę, a potem ten ból, żal i łzy. No a teraz? Cudny 6miesięczny synuś śpi koło mnie, czego z całego serca Tobie życzę.
ps Bardzo ciężko jest wycelować w ten odpowiedni moment w cyklu, może to tylko kwestia tego? Polecam wybrać się do lekarza, on pomoże określic owulację i na pewno doradzi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasieksss

Post #5 Ocena: 0

2009-02-04 23:55:21 (15 lat temu)

kasieksss

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 28-01-2009

dziekuje za slowa otuchy, staramy sie od maja, wiem ze moze to niedlugo, bo ja 16 lat bralam tabletki.... ale kazdy koniec miesiac mnie dobija, wiem, wiem wszyscy pisza i mowia wyluzuj, racuje po 12 godz dziennie zeby zapomniec, nie myslec, ...nie dziala...co zrobic zeby wyluzowac??? o to jest pytanie, prosze o proozycje....................................

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2009-02-05 06:54:23 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anielka

Post #7 Ocena: 0

2009-02-05 07:10:59 (15 lat temu)

anielka

Posty: 1113

Kobieta

Z nami od: 13-08-2007

Skąd: Londyn/Hanwell

Mam kolezanke, ktora przez dwa lata nie mogla zajsc w ciaze.
Szalala z rozpaczy.Wraz z mezem biegali od lekarza do lekarza, badania itp.Niby wszystko bylo dobrze a dzidziusia dalej nie bylo.
W koncu jakis lekarz stwierdzil, ze problem lezy w jej psychice i nie moze o tym stale myslec.Zaproponowal im aby wyjechali na wakacje(2 tyg),zmienili klimat(to byla zima wiec cieple kraje).
Tak jak mowil tak zrobili i juz chyba po miesiacy byla w ciazy.

Pamietam jak mi opowiadala ze na wczasach(byl to Egipt) odciela sie od tego problemu bo bylo tyle zwiedzania, nurkowania itp.ze po prostu czasu nie miala:-]
Moze wiec to jest sposob.

Zycze powodzenia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

beata76

Post #8 Ocena: 0

2009-02-05 07:15:08 (15 lat temu)

beata76

Posty: 1206

Kobieta

Z nami od: 13-03-2007

Skąd: Londyn

Ja po poronieniu,staralam sie przez 18 miesiecy,po roku staran bylam gp i powiedzieli zeby czekac,nigdzie mnie nie skierowali.
Kazdy dzien opozniajacej sie miesiaczki byl wielka nadzieja ze to moze juz,nawet pare testow robilam,najbardziej oczekiwany dzien przyszedl dopiero po tak dlugim czasie, a niunia ma juz prawie 9 miesiecy
Kobieta piękna, lecz pozbawiona bystrości umysłu, nie daje kochankowi nic poza fizycznym delektowaniem się jej urodą. Brzydka, ale mądra może do tego stopnia rozkochać mężczyznę w swojej inteligencji, że nie pragnie on niczego ponadto.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SiwyZmc

Post #9 Ocena: 0

2009-02-05 07:38:33 (15 lat temu)

SiwyZmc

Posty: 1109

Mężczyzna

Z nami od: 06-02-2008

Skąd: Polska

najgorsze jest to jak sie starasz. kiedys moj przyjaciel staral sie zeby zrobic sobie potomka i przez rok czasu nie wychodzilo mu nic. doszedl do wniosku ze albo on albo jego zona sa bezplodni i praktycznie zaprzestal wierzyc ze w koncu to sie stanie. porozmawialem z nim mowiac ze ja sie nie staralem wcale i nagle ciaza, co polecilem i jemu....miesiac pozniej napisal do mnie smsa do UK z Polski "moja zona w ciazy!!"....oczom moim nie moglem uwierzyc wlasnie dlatego ze przez tak dlugi czas staran i nic a tu nagle bez wielkich wysilkow jest. Przestan sie starac i stresowac a zobaczysz ze wszystko bedzie ok.
Swoja droga to za kazdym razem jak ja podchodze do swojej zony to sie boje ze final bedzie na porodowce z dzieckiem nr3.....czego sie boje. Pozdrowienia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

asiorek7

Post #10 Ocena: 0

2009-02-05 09:40:21 (15 lat temu)

asiorek7

Posty: 64

Kobieta

Z nami od: 28-09-2008

Ja też staram się o dzidzie bardzo długo i to napewno jest za długo.
Każdego miesiąca przechodzę małą żałobę i chyba straciłam już nadzieję że kiedykolwiek mi się uda.
Napewno się nie poddam i dokąd mi sił wystarczy będe walczyć aby mieć mała kruszynkę obok siebie czego i Tobie życze.
Najważniejsze to pozytywne myślenie choć czasem już sił brak.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,