MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wkladanie paluszkow do buzi u niemowlaka

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 14

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

jaremka

Post #1 Ocena: 0

2009-01-25 16:33:31 (15 lat temu)

jaremka

Posty: 127

Kobieta

Z nami od: 30-07-2008

Skąd: Manchester

Witajcie dziewczyny

Moj juz prawie czteromiesieczny synek ostatnio bardzo sie slini i wpycha sobie do buzi kciuk i piastke tak gleboko ze czasem ma odruch wymiotny zastanawiam sie czy moze kupic mu jakis gryzaczek,
nie wiem czy to przejsciowe bo powoli beda wychodzily mu zabki czy tez to jakis jego nowy nawyk jak go od tego odzwyczaic?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

yacoob

Post #2 Ocena: 0

2009-01-25 17:31:43 (15 lat temu)

yacoob

Posty: 320

Mężczyzna

Z nami od: 16-10-2008

Skąd: dorset

Na pocieszenie mogę ci powiedzieć że piąstka to dopiero początek. Poczekaj jak zacznie raczkować. Ja swoich maluchów nazywałem odkurzaczami bo wszystko co na podłodze trafiało do buzi. Myślę że powinnaś je po prostu pilnować. No i nie wykluczyłbym ząbkowania. podobno to bardzo swędzi.;-);-);-);-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

tamarka

Post #3 Ocena: 0

2009-01-25 17:46:40 (15 lat temu)

tamarka

Posty: 61

Kobieta

Z nami od: 10-07-2008

Skąd: Nottingham

jeremka-twoj maluszek zwyczajnie szuka zabkow. takie pchanie paluszkow do buzi to normalka, mozesz mu kupic gryzak albo poczestowac skorka badz pietka z chleba. pilnuj tylko zeby nie lyknol duzego kawaleczka.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2009-01-25 17:55:12 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

reivilo

Post #5 Ocena: 0

2009-01-25 18:29:58 (15 lat temu)

reivilo

Posty: 2314

Kobieta

Z nami od: 09-09-2007

Skąd: inąd

wkadanie raczek do buzi a potem wszystkiego innego to etap rozwojowy kazdego dziecka ....niemowle poznaje przez buzie dopiero pozniej przyjdzie etap poznawania przez oczy , dotyk czy uszy
Ludzie myślcie ....to nie boli !!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #6 Ocena: 0

2009-01-25 21:35:25 (15 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

Cytat:

2009-01-25 17:46:40, tamarka napisał(a):
jeremka-twoj maluszek zwyczajnie szuka zabkow. takie pchanie paluszkow do buzi to normalka, mozesz mu kupic gryzak albo poczestowac skorka badz pietka z chleba. pilnuj tylko zeby nie lyknol duzego kawaleczka.


To chyba nie jest najlepszy pomysł z ta skórka od chleba.Nie daj Boże,zeby sie zakrztusiło i jak ona ma upilnowac? Siedziec cały czas przy dziecku?
Są takie specjalne gryzaki gumowe.Czasem lekarze zalecaja by trzymac je w lodówce i dawać dziecku zimne jako okład na dziąsełka.
Wkładanie łapki,piąstki to normalna rzecz.Napewno rączka nie zadławi sie:-)
4miesiące to normalny wiek na ząbki.Niedługo bedzie się ślinić po sam pepęk;-)
Co bys nie dała,to i tak do buzi bedzie pchało.Tak więc z dala od maskotek-pluszaków z długim włosiem,ostrymi zabawkami.
Będzie ok.MOże płakać,goraczka nawet do 39st.Ostatnio córka mojej sasiadki miała 39st.Mały katarek tez dziewczynka dostała.Zastanawiałysmy się czy nie jechac do lekarza ale po 3 dniach wyrżnął sie w koncu ząbek i wszystko ustało.
Dziecko może miec biegunkę-to normalne.
Wszystko bedzie ok.Powiem jeszcze,że taki okres typu-noce niespokojne,łapki w buzi,slinienie,może potrwac nawet 3mies.
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2009-01-26 09:08:59 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

evasta4

Post #8 Ocena: 0

2009-01-26 09:28:22 (15 lat temu)

evasta4

Posty: 1948

Kobieta

Z nami od: 12-06-2008

Skąd: Hampshire

Moja corka ma dwa lata dalej ssie palec-szczegolnie zasypiajac,nigdy co pradwa nie uzywala smoczka(nie chciala) i tez nie wiem jak sobie z tym poradzic.Przeciez nie bede jej zakazywac:-?Znajoma wystarszyla mnie ostatnio,ze ona ssala tak palec do 11roku zycia...
"(...)Ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie,parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę(...)".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #9 Ocena: 0

2009-01-26 09:30:15 (15 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

MOja córka ma prawie 4 lata i gdy zasypia sssie róg.Róg kołdy,poduszki.Mam pogryzione wszystkie 4 rogi ale..mam na nia krzyczeć? Bez sensu.Fajne to bo czasem częstuje nas swoim rogiem.
To się nazywa ofiara:-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tamarka

Post #10 Ocena: 0

2009-01-26 10:40:54 (15 lat temu)

tamarka

Posty: 61

Kobieta

Z nami od: 10-07-2008

Skąd: Nottingham

do ewymilk. wyobraz sobie kobieto ze dawanie skorki od chleba to stary sposob na ulzenie dzieciatku w bolesnym zabkowaniu.4-ro miesieczne dziecka nie odgryzie kawalka chleba i nie zakrztusi sie napewno. trzeba tylko pilnowac aby zabrac skorke jak bedzie rozmiekczona slina. a drugie twoje pytanie... dzieci trzeba pilnowac caly czas!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,