MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Opuszczenie tabletek....

« poprzednia strona

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 6 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Saszaa88

Post #1 Ocena: 0

2009-01-11 22:37:48 (15 lat temu)

Saszaa88

Posty: 11

Kobieta

Z nami od: 09-01-2009

no widocznie troche sobie napaskudziłąm w organizmie z kuli tych tabletek ale jak pójde do lekarza to sie wszystko dokładnie wypytam i już niebede tak sobie że tak powiem"żonglować tabletkami" nio była to głupota toc o zrobiłam ale przynajmniej czegoś mnie to naucyzło wkoncu kazdy człowiek uczy sie na błędach:):p

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2009-01-11 22:38:40 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #3 Ocena: 0

2009-01-11 23:02:26 (15 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

Kochana ja byłam.To tylko pobierają krew i to wszystko.
A wiesz dlaczego nie wypisuja skierowania? Cos mi mówi,że byłas w przychodni,tak? Oni nie wypisuja bo nie mają wtym biznesu a nawet dopłacają do tego.Nie umiem tego teraz wytłumaczyć ale cos chodzi o kase chorych.To tak jak u nas w szpitalnej przychodni lekarz może przyjąć dziennie tylko 12pacjentek bo za tyle ma płacone i chociaz obrobi je w 3 godz,a póxniej siedzi,to nie przyjmie ani jednej.
Kiedyś byłam u pani ginekolog,co nawet nie chciała mi przepisac lekarstwa,tylko prywatnie sobie kupić.
Mój wieloletni ginekolog skierował mnie na badanie hormonu tarczycy,próby wątrobowe(bardzo ważne przy antykoncepcji)OB,krzepliwośc krwi(baaardzo ważne,by nie było zatoru,zakrzepicy)i tradycyjnie morfologia.Widocznie zapomniał o badaniu hormonalnym,bo miałam tych skerowan kupa.Co prawda ja szłam prywatnie,to i badania prywatnie ale wszystko wyniosło mnie ok 60zł.
Moja siostrzenica miała strasznie paskudną twarz.Ona sliczna ale cera....pryszcze,tłusta,czerwona...
Poszła do jak sie nie myle-endokrynologa(ten od krwi,hormonów).Skierował ja na badanie hormonalne ogólne.Okazało sie,że ma za duzo testosteronu ba,nawet bardzo duzo.Lekarz przepisał jej DIANE35 jako lekarstwo.Teraz ma cudna cere ale musi to brac cały czas.
Sa lekarze o specjalizacji endokrynolog-ginekolog.zalecam i polecam
Acha,badanie hormonelne jest..drogie.Kosztuj 250zł ale powiem Wam,ze warto raz na kilka lat zrobić badanie.To tylko 50funtów

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

refleksja

Post #4 Ocena: 0

2009-01-12 00:02:03 (15 lat temu)

refleksja

Posty: 378

Kobieta

Z nami od: 13-09-2008

Skąd: Londyn

Tak lekarz, który się tym zajmuje to ginekolog-endokrynolog.
Rzeczywiście, na takie schorzenia zapisuje się Diane35, ale ten lek ma limitowany czas jaki można go brać. Ja brałam baaardzo długo, w międzyczasie lekarz mi zrobił badania na sprawdzenie czy nie mam negatywnej reakcji (chyba ze strony wątroby), a po jeszcze jakimś czasie zmienił mi je na zwykłą antykoncepcję, która jest mniejszą bombą hormonalną i nic negatywnego się nie podziało.
Warto dodac, że niektóre kobiety źle reagują na Diane35 i baaardzo tyją. Koleżanka mojej koleżanki podobno 15 kg się na tym dorobiła. Mnie przeciwnie, było dużo łatwiej utrzymać wagę, taką jaką chciałam.
Co do badań hormonalnych to ceny są różne. W większych miastach robią je za opłatą przychodnie, do tego laboratoria i kliniki. Ja przed badaniami zazwyczaj staram się lokalizować gdzie się bardziej opłaca - nie dlatego, żeby miało dla mnie znaczenie 50 gr, ale w Krakowie kiedyś między jakimś podstawowym hormonem były różnice ok 15 zł :|

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2009-02-04 15:21:49 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2009-02-04 16:49:44 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,