MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 3 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

krakn

Post #1 Ocena: 0

2009-01-04 16:58:25 (15 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

tak na poważnie to chodzi o to ze zostaje uszkodzona wierzchnia skóra, skóra właściwa, jako żywa tkanka jest pod spodem i chodzi o to żeby zerwać to co z wierzchu i zadbać o to co pod spodem, dlatego te tarcia i klepania :P
laski ale my was i tak kochamy 8-):-]
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

KINGMASTERKA

Post #2 Ocena: 0

2009-01-04 17:00:31 (15 lat temu)

KINGMASTERKA

Posty: 561

Kobieta

Z nami od: 22-09-2008

Skąd: London

Cytat:

2009-01-04 16:58:25, krakn napisał(a):
tak na poważnie to chodzi o to ze zostaje uszkodzona wierzchnia skóra, skóra właściwa, jako żywa tkanka jest pod spodem i chodzi o to żeby zerwać to co z wierzchu i zadbać o to co pod spodem, dlatego te tarcia i klepania :P
laski ale my was i tak kochamy 8-):-]


wam to tylko pozazdrościć braku takich problemów..:-Y

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

userka24

Post #3 Ocena: 0

2009-01-04 22:43:20 (15 lat temu)

userka24

Posty: 124

Kobieta

Z nami od: 23-08-2008

Skąd: Londyn,Harrow

Hej Dziewuszki!
Ja tez mam problem ze swoim brzuchem(po ciazy,nie chce za cholere spasc)
Zaczelam juz biegac nawet,
Chcialabym robic brzuszki tylko nie wiem czy mi nie zaszkodza,poniewaz mam lekko skrzywiony kregoslup i nie chce pogorszyc sytuacjii!Co sadzicie?
Mama niedlugo z Polski przywiezie mi Abgymnic(pas na brzuch-drgajacy)czy ktoras z Was miala takie urzadzenie?
Jezeli tak to prosze napiszcie czy to cos dziala.
Z gory dziekuje i zycze wytrwalosci w cwiczeniach!
Pozdrawiam:):-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Post #4 Ocena: 0

2009-01-05 02:02:42 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KINGMASTERKA

Post #5 Ocena: 0

2009-01-05 02:10:02 (15 lat temu)

KINGMASTERKA

Posty: 561

Kobieta

Z nami od: 22-09-2008

Skąd: London

Cytat:

2009-01-05 02:02:42, BarbieGirl napisał(a):
Na rozstepy najlepszy jest Bio Oil, a na zwisajacy brzuch proponuje tabletki na wydalenie szkieletu :-]:-]:-]


..z miła chęcia oddam kilka zeber ,ktore mi go zbytnio wypełniaja-:))ale jakos zadne tabletki nie dzialaja na ich wydalenie hehe

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

Post #6 Ocena: 0

2009-01-05 11:41:11 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KINGMASTERKA

Post #7 Ocena: 0

2009-01-05 12:03:19 (15 lat temu)

KINGMASTERKA

Posty: 561

Kobieta

Z nami od: 22-09-2008

Skąd: London

..jesli juz mam cos polecic ,to zwykly pas uciskowy ,ktory najlepiej nosic jak najdluzej ..kiedy go dopwiednio sciagniesz ,zaczynasz uczyc chodzic sie z wciagnietym brzuszkiem ,spinasz go ,dlatego Twoje miesnie sie napijaja i brzuszek staje sie bardziej opięty..dodatkowo pomaga robienie okladow z zelu odchudzajacego ,owijajac sie folia przezroczysta i zakladajac na to rowniez pas..takie zabiegi przez okres tygodnia moga spowodowac naprawde dobre efekty ..wiem cos o tym bo sprawdzilam na sobie..;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

Post #8 Ocena: 0

2009-01-05 12:21:07 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KINGMASTERKA

Post #9 Ocena: 0

2009-01-05 12:32:32 (15 lat temu)

KINGMASTERKA

Posty: 561

Kobieta

Z nami od: 22-09-2008

Skąd: London

Cytat:

2009-01-05 12:21:07, tondekaga napisał(a):
dodatkowo pomaga robienie okladow z zelu odchudzajacego ,owijajac sie folia przezroczysta i zakladajac na to rowniez pas..takie zabiegi przez okres tygodnia moga spowodowac naprawde dobre efekty ..wiem cos o tym bo sprawdzilam na sobie..;-)

hej bardzo ciekawe ale napisz rowniez kiedy sie zaklada ta folie na dzien czy na noc, czy tez moze wtedy kiedy sie cwiczy lub czy tez mozna nosic przez wieksza czesc dnia. i czy moze byc folia aluminiowa.
dziekuje za wszelka pomoc:-)


powiem Ci tak ,ja zakupuje zazwyczaj w Polsce kilka balsamow wyszczuplajacych na bazie imbiru ,ktory rozgrzewa jednoczesnie cialo ,spalajac tkanke tluszczowa i wygladzajac skore..kiedy tylko mam czas robie po kapieli smarujac sie od kolan w gore..czyli uda,brzusio i pupa..potem owijam cialo folia,i zakladam akurat ja cale takie gumowe rajtki ,gdzies dodatkowo sciskam je w okolicy brzucha pasem ..tak chodze po domu robiac wszystko ...czasem jak mnie wezmie na intensywniejsze odchudzanie ,robie tak rowniez na noc..wczesniejkiedy nie mialam takich rajtek ,sciskalam wszystko bandazem elastycznym ..i tak kladlam sie spac ..niczy mumia..heheh..

ale przyznaje ,ze po robieniu takiego zabiegu przez tydzien poprostu w tych okolicach kilka cm mniej a skora gladziutka jak pupcia niemowlaka..naprawde polecam..;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

reivilo

Post #10 Ocena: 0

2009-01-05 12:37:28 (15 lat temu)

reivilo

Posty: 2314

Kobieta

Z nami od: 09-09-2007

Skąd: inąd

brzuszki robione w lezeniu- spinanie brzucha - a nie podnoszenie do siadu nie sa przeciwskazane przy skrzywieniu kregoslupa - wrecz odwrotnie - zalecane
Ludzie myślcie ....to nie boli !!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,