MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 2 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2009-01-04 09:53:20 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

reivilo

Post #2 Ocena: 0

2009-01-04 11:03:41 (15 lat temu)

reivilo

Posty: 2314

Kobieta

Z nami od: 09-09-2007

Skąd: inąd

na zwiotczala skore tylko cwiczenie - wystarcza takie brzuszki bez odrywania tulowia od podlogi - tylko spinanie brzucha ale miesniami brzucha a nie glowy
do prostych brzuszkow - dodac trzeba koniecznie brzuszki skosne.
Warto dodac tez inne cwieczenia - powiem za da sie to zrobic. Pierwszy raz jak zrzucilam wage po ciazach brzuc wisial ....drugi raz jak zrzucalam - bardzo ostro ciwczylam - pzrez 3 miesiace codziennie - po 3-4 godziny dziennie - zero wiszacego brzucha - piekny plaski kaloryferek jak u 18 a mialam ponad 30 -ale to naprawde wymaga SYTEMATYCZNOSCI.
A na rozstepny - nie mam rady - zostaja na zawsze ale jak bedziesz cwiczyc stana sie mniej widoczne.
Ludzie myślcie ....to nie boli !!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

aisab

Post #3 Ocena: 0

2009-01-04 13:05:38 (15 lat temu)

aisab

Posty: 489

Kobieta

Z nami od: 03-05-2007

A ja na rozstepy stosowalam masc na blizny Cepan. Pomoglo, ale przyznaje mialam to szczescie ze nie mialam ich zbyt wiele i byly male. Ta masc jest rewelacyjna na blizny, okropnie smierdzi, ale czego sie nie robi by byc pieknym?;-);-)Kupilam ja w Polsce.
jest dobrze :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

piekar10

Post #4 Ocena: 0

2009-01-04 13:38:56 (15 lat temu)

piekar10

Posty: 1861

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-06-2006

Skąd: Moja Wyspa

mojej zonie po drugim dziecku tez wisial brzuch , znalazlem na to sposób - obecnie jest w ciazy poraz trzeci , i powiem wam nic nie wisi , brzuszek fajnie opiety.
juz nie moge sie doczekac kiedy znowu jej zacznie zwisac:-]
1) Prawdziwi fceci nie jedzą miodu , prawdziwi faceci żują pszczoły ............2) Ponosze pełną odpowiedzialność za porady udzielane przez Richmond.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #5 Ocena: 0

2009-01-04 16:08:23 (15 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

MOja siostra,ktora urodziła trojaczki(!) ma się rozumiec,że miała rozstępy.Ona jest mała,filigranowa 160cm wzrostu z wieeelkim brzuchem.Może nawet i niższa jest.
Pytałam ją dlaczego nie ma rozstepów.Powiedziała mi,że miała i to sporo ale je zlikwidowała.Nacierała uda i brzuch zwykłym kremem nivea i tarła ciało szorstka rękawicą.Po kilku miesiącach wszystko zlikwidowała.Pamiętam,ze i mi kazała to robić.Miałam rozstepy na nogach poniewważ bardzo szybko rosłam.Kremem to sie nacierałam ale rękawica.....darłam jadaczkę:-] kto nie ma rekawicy może i szorstka gąbką.
Ja uzywałam żel Clarins i owijałam się folią.Cos tam zeszło,to fakt ale na udach,na biodrach-nic

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #6 Ocena: 0

2009-01-04 16:23:53 (15 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

na brzuch najlepsze jest częste trzymanie nóg w górze, na rozstępy klepanie, najlepiej przez swojego chłopa, klepanie wg uznania i upodobań :-P:-]
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

aisab

Post #7 Ocena: 0

2009-01-04 16:25:30 (15 lat temu)

aisab

Posty: 489

Kobieta

Z nami od: 03-05-2007

hmm, dziwne to na logike, bo rozstepy to popekana skora, wiec w czym pomaga tarcie skory:-?:-? Ale skoro pomaga to trzeba sprobowac i tego:-):-)
jest dobrze :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #8 Ocena: 0

2009-01-04 16:47:47 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KINGMASTERKA

Post #9 Ocena: 0

2009-01-04 16:54:19 (15 lat temu)

KINGMASTERKA

Posty: 561

Kobieta

Z nami od: 22-09-2008

Skąd: London

rozstęp jest to uszkodzona skóra..dlatego nie chce mi sie wierzyc ,ze komuś ot tak znikły,,.oczywiscie poprzez rozne kremy mozna je splycic ,ze sa mnie widoczne i skora jest troszke gładsza ..ale osobiscie nie slyszalam aby jakis krem je zlikwodował..
czytałam gdzies jedynie ..ze mozna je usunac laserowo ..ale to juz mała ingerencja plastyczna..na skorze robia sie w tym miejscu strupki ..jednym slowem ta skora zostaje gleboko usuwana a powstaje nowa ,dlatego jest to dluzszy proces gojenia ..

..jesli chodzi o powstawanie ich .naprawde nie wiem co doradzic..jedynie ciagle nawilzanie skory odpowiednimi kosmetykami ..jednak z drugiej strony to tez uwarunkowania genetyczne za tym ida..

pozdrawiam ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

piekar10

Post #10 Ocena: 0

2009-01-04 16:55:36 (15 lat temu)

piekar10

Posty: 1861

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-06-2006

Skąd: Moja Wyspa

Cytat:

2009-01-04 16:47:47, tondekaga napisał(a):
Cytat:

2009-01-04 13:38:56, piekar10 napisał(a):
mojej zonie po drugim dziecku tez wisial brzuch , znalazlem na to sposób - obecnie jest w ciazy poraz trzeci , i powiem wam nic nie wisi , brzuszek fajnie opiety.
juz nie moge sie doczekac kiedy znowu jej zacznie zwisac:-]


Gratulacje dla tatusia !!!:-) duzo szczescia zycze w nowym roku dla dla zony szczesliweo rozwiazania ;-)


dziekuje za zyczenia;-)

a tak wogóle to sluze pomoca w zwisajacych brzuchach, cala przyjemnosc po mojej stronie:-]
1) Prawdziwi fceci nie jedzą miodu , prawdziwi faceci żują pszczoły ............2) Ponosze pełną odpowiedzialność za porady udzielane przez Richmond.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,