MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kłucie z prawej strony brzucha w ciazy

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

dominika-essex

Post #1 Ocena: 0

2008-10-30 08:45:39 (16 lat temu)

dominika-essex

Posty: 1274

Kobieta

Z nami od: 19-10-2007

Skąd: Basildon

Martynka, czasem takie bole w pierwszych tygodniach ciazy sa calkowicie normalne. Oczywiscie sa to bole do wytrzymania.
Ja mialam je w pierwszej ciazy jak i teraz, jestem w 9 tygodniu. Twoja macica sie rozciaga a jesli masz dosc wrazliwe cialo to bedziesz to czula. Jesli nie masz krwawienia lub obfitych zabarwionych krwia uplawow, wszystko powinno byc ok.
Jednak udaj sie do lekarza jak najszybciej. Powiedz, ze juz wczesniej poronilas i teraz doswiadczasz dyskomfortu.
On powinien wyslac cie na wczesne usg. Staraj sie myslec pozytywnie i nie denerwowac sie.
Zycze Ci zdrowych i radosnych 9 miesiecy ciazy.
Pozdrawiam i gratuluje :-)

[ Ostatnio edytowany przez: dominika-essex 30-10-2008 17:11 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

dominikana

Post #2 Ocena: 0

2009-07-24 09:13:31 (15 lat temu)

dominikana

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 24-07-2009

Skąd: watford

:)
ja mam dokladnie ten sam problem i bardzo sie martwie... klucie z prawej strony towarzyszy mi od tygodnia...martwie sie:(
Siedem lat temu poronilam, teraz jestem w 7 tygodniu ciazy i boliiiii, caly czas, starm sie myslec pozytywnie....ale strach jest silniejszy, mialam juz skan i mam miec 2-gi za dwa tygodnie, niby bylo wszystko oki, ale ja caly czas biegam do toalety i sprawdzam czy krew mi nie poleciala, jeny jaki eto wszystko ciezkie:((((

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,