MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 5 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2010-07-22 18:13:21 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

avon02

Post #2 Ocena: 0

2010-07-22 21:19:32 (14 lat temu)

avon02

Posty: 246

Kobieta

Z nami od: 28-04-2010

Skąd: Gdzieś na końcu świata.

Cytat:

2010-05-24 19:10:13, littleflower napisał(a):
Aniolek a podaj dokladnie jak to zrobic- kawy nie pije ale mam prawie cale 25 dkg i mi tak lezy niepotrzebnie



Zaparz kawę z dużą ilością fusów. Gdy ostygnie, fusy z kawy wymieszaj z wybranym przez siebie składnikiem:

* sól (drobno lub gruboziarnista)
* oliwka dla dzieci lub oliwa
* garść cynamonu

Peeling najlepiej stosować dwa razy w tygodniu, a po jego użyciu dokładnie nasmarować ciało balsamami o działaniu modelującym bądź wyszczuplającym.

Kofeina ma właściwości ujędrniające i wyszczuplające. Peeling z fusów kawy działa anty-cellulitowo i wygładzająco.
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

invisible

Post #3 Ocena: 0

2010-07-23 07:09:58 (14 lat temu)

invisible

Posty: 344

Z nami od: 10-06-2007

witam.Celluit,jest choroba,mozna go zwalczyc do 70%.jesli ktos go ma to juz bedzie mial.W czasach jakich zyjemy ma go prawie kazda kobieta.Oprocz kremow,zabiehow chyba najskuteczniejszym i najtanszym sposobem w walce jest banka chinska.Masaz banka chinska jest bardzo skuteczny,przynosi swietne efekty,jednak nie nalezy do najprzyjemniejszych
Ostatnio w Polse sa popularne gabinety z roolkami do masazu i na podczerwien.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anuna

Post #4 Ocena: 0

2010-07-23 09:55:02 (14 lat temu)

anuna

Posty: 336

Kobieta

Z nami od: 03-08-2007

Skąd: Cheltenham

Tez sie teraz bawie w peeling z kawy:) Jak na razie od 2 tygodni, podobno efekty widac po jakims miesiacu. Ja robie ten peeling co 2 dni.Dam znac jak dziala za jakis czas:-)
Adas 12/5/12

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

avon02

Post #5 Ocena: 0

2010-07-23 11:30:06 (14 lat temu)

avon02

Posty: 246

Kobieta

Z nami od: 28-04-2010

Skąd: Gdzieś na końcu świata.

W dużej mierze głównym winowajcą powstania cellulitu są żeńskie hormony, a konkretniej wyższy poziom estrogenu w stosunku do progesteronu. Estrogeny powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych, w efekcie zwiększenie ich przepuszczalności oraz pojawienie się miejscowego obrzęku, który w następstwie przyczynia się do utworzenia tkanki cellulitowej. To z tego właśnie powodu cellulit najczęściej pojawia się w okresie dojrzewania, stosowania tabletek antykoncepcyjnych, ciąży a nawet menopauzy.
Tworzeniu się pomarańczowej skórki sprzyja na pewno niezdrowy tryb życia, dieta bogata w węglowodany, tłuszcze i sól, nadwaga, brak ruchu, używki. A także długie kąpiele w gorącej wodzie i stres.
Rozpoczynając walkę z cellulitem musimy wprowadzić ruch do naszego życia. Najbardziej odpowiednią jego formą będą ćwiczenia aerobowe, np. aerobik, jazda na rowerze, szybki spacer czy jogging.

W walce z cellulitem sprawdza się także masaż, ponieważ poprawia krążenie krwi.Stosowanie dodatkowo odpowiednich kremów i żeli z pewnością wspomoże cały proces i zapewni lepszy efekt.
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

ragazza

Post #6 Ocena: 0

2010-07-23 11:39:52 (14 lat temu)

ragazza

Posty: 591

Kobieta

Z nami od: 08-07-2010

Skąd: z przytulnego living room'u

Wiecie, ja przed ciaza mialam troche cellulitu, w ciazy rozwinal sie tak, ze wygladalam po prostu obrzydliwie, a teraz? 3 m-ce po porodzie i zniknal calkiem, szok!Nie stosowalam zadnych kremow ani nic. Samo zniknelo. Moze dlatego, ze schudlam duzo, nie wiem sama.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ambitna

Post #7 Ocena: 0

2010-07-23 13:29:23 (14 lat temu)

Ambitna

Posty: 118

Kobieta

Z nami od: 03-12-2007

Skąd: Hereford

ragazza chcialabym aby i mi tak celulit zniknal. Gratuluje:-) Jestem bardzo szczupla osoba a niestety z wiekiem przybywa mi celulitu. Jednym z dobrych metod jakie stosowalam to masazer podaje stronke

http://www.marksandspencer.com/Marks-and-Spencer-Cellulite-Massager/dp/B002ZZH5KG?extid=TP_2_FRO_T_MSF_

Uzywalam go razem z kremami na celulit. Najlepiej poprosic partnera o pomoc, bo w masaz trzeba wlozyc sporo sily by rozbic kulki tluszczu. Powiem szczerze ze jak ma sie wytrwalosc to efekt widac juz po kilku tygodniach. Ja tak zrzucilam troche z tylka, chociaz moim zalozeniem bylo tylko zrzucic celulit a nie kilogramy ;-) w kazdym razie polecam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tala-t4

Post #8 Ocena: 0

2012-05-20 22:05:00 (12 lat temu)

tala-t4

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 18-04-2012

Skąd: hatfield

najlepszy jest masaz banka chinska naprawde polecam!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2012-05-20 22:09:11 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2012-05-26 20:01:16 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,