MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 3 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

KINGMASTERKA

Post #1 Ocena: 0

2008-09-24 10:04:24 (16 lat temu)

KINGMASTERKA

Posty: 561

Kobieta

Z nami od: 22-09-2008

Skąd: London

..moze ktos z Twojej rodziny ,w Polsce zapyta sie w roznych aptekach i moze dostanie dla Ciebie te tabletki ..
..jesli nie ,to naprawde polecam te zabiegi ,o ktorych pisalam wyżej..ja poprostu po takich zabiegach mam od razu kilka cm mniej w obwodzie,a do tego organizm sie oczyszcza z wszelkich toksyn..

..rowniez tutaj w Londynie mialam problemy ...poniewaz jest tu bardziej siedzacy tryb zycia a jak juz gdzies sie jedzie ,to zazwyczaj autem..wiec nie ma gdzie nawet wychodzic sie ,jak to mialam zazwyczaj w Polsce..dlatego tez uwazam na to co jem...nawet zaczełam sama piec chlebek ..bo mam dosc jedzenia tego ,ktory jest nafaszerowany konserwantami i po zjedzeniu kanapki poprostu człowiek puchnie..rowniez mialam tu problemy z cera..na szczescie juz z tego wychodzę..

polecam rowniez tą herbatke ,o ktorej pisałam wyżej ,jest tania ale naprawde dobrze działa..jeszcze dobre rowniez maja produkty chinczycy ..jest troszke tych herbatek i innych specyfikow..mozna rowniez tego sprobowac..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

djprezes

Post #2 Ocena: 0

2008-09-24 14:22:36 (16 lat temu)

djprezes

Posty: 337

Mężczyzna

Z nami od: 01-10-2007

Skąd: Huddersfield

polecam 14dniowa kuracje nocna oriflame :)
wiecej informacji pod djprezes@o2.pl
Omnia ad maiorem Dei gloriam!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer AIMNumer gadu-gadu

malgosia1984

Post #3 Ocena: 0

2008-09-24 16:39:44 (16 lat temu)

malgosia1984

Posty: 43

Kobieta

Z nami od: 06-04-2008

Skąd: gainsborough

witam wszystkich:)
jestem dietetyczka z zawodu przebywajaca na obczyznie:))
celulit to niestety "choroba" jakby to mozna bylo nazwac choroba cywilizacyjna, rozwija sie pod wplywem pozywienia jakie jest do organizmu dostraczane, duzy wplyw ma pozywienie wyskoprzetworzone, napoje gazowne itp... moznaby bylo pisac troche wiecej na ten temat.
a co do celulitu to moj sposob na niego jest nastepujacy: przede wszystkim dieta, sauna, zel na celulit ( soraya- pomaranczowy stosoany 3-4 razy w tygodniu) oraz codzienny raz zimny, raz cieply prysznic partii dotknietych celulitem. w przypadku mojej osoby dziala, w razie jakichkolwiek pytan sluze swoja pomoga i wiedza na temat diet i spraw zwiazanych z zywieniem:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KINGMASTERKA

Post #4 Ocena: 0

2008-09-25 12:23:03 (16 lat temu)

KINGMASTERKA

Posty: 561

Kobieta

Z nami od: 22-09-2008

Skąd: London

mam do Ciebie małe pytanie..jakie produkty zarówno spożywcze ,jak i ziołowe są najlepsze aby zadbac o swoja wątrobę...i ja troszke podleczyć..odtruć..

..pozdrawiam..Kinia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

mysiapysia

Post #5 Ocena: 0

2009-01-12 21:50:09 (15 lat temu)

mysiapysia

Posty: n/a

Konto usunięte

jestem autorka tego postu i widze ze znow byl poruszony temat nadwagi , korzystajac z uwag pragne wszystkim przekazac ze sie udalo... pare miesiecy temu na wstepie pisalam ze bede walczyc z nadwaga i cellulit i dopielam swego... w 3 miesiace zgubilam 10 kg - dieta i wspomagalam sie tabletkami z zielonej cherbaty, ponadto codziennie jezdzilam na rowerze stacjonarnym 20 km, bralam prysznic na koniec lejac na siebie zimna wode, nastepnie krem i ... efekty sa! 10 kg mniej i zero cellulitu :) wkonc osiagnelam to o czym marzylam i nigdy nie sadzilam ze sie uda, wiara i przede wszystkim silna wola... a jesli chodzi o diete to jadlam to co do tej pory tylko nie pozniej niz o godzinie 19 i polowe, w mniejszej ilosci... dumna jestem z siebie i wiem ze jak sie chce to sie da... powodzenia tym co walcza !!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Motylek_x3

Post #6 Ocena: 0

2009-01-13 15:23:06 (15 lat temu)

Motylek_x3

Posty: 62

Kobieta

Z nami od: 16-11-2008

Skąd: Londyn

ja tez polecam picie czerwonej herbaty http://sklep.bio-active.pl/ znajdziesz ja w każdym polskim sklepie,moze nie działa jak jakieś tabletki" cud" ale przy regularnym piciu oczyszcza organizm i poprawia przemianę materii,co do cellulitu to używam Nivea i jak dotąd nie narzekam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2010-05-24 17:49:09 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2010-05-24 17:53:52 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2010-05-24 17:58:02 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

czarnulla

Post #10 Ocena: 0

2010-05-24 18:00:47 (14 lat temu)

czarnulla

Posty: 110

Kobieta

Z nami od: 22-05-2010

Skąd: Brent Cross

Ania78 ;-)no odkurzacza nie stosowalam w ogole jakos smiesznie to brzmi nie wiem w jaki sposob ma to pomoc,wybieram sie na zabieg bedac w Pl zobaczymy co z tego wyjdzie mi tam zadne kremy ni pomagaja,cwicze i nic z tych cwiczen:-(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,