MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 15

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Monika69

Post #1 Ocena: 0

2008-07-30 16:00:49 (16 lat temu)

Monika69

Posty: 6

Kobieta

Z nami od: 29-07-2008

Skąd: Coventry

prosze mi pomoc bylam w czwartym miesiacu ciazy i poronilam jestem pewna ze to byla wina lekarzy bo zaniedbali moje sprawy jezdzilam do szpitala z krwotokami i bolami co drugi dzien i mowilam zeby mie zbadali bo cos sie dzieje a oni mnie odsylali do domu z tabetkami przeciw bolowymi nie wiem gdzie mam sie udac i co moge zrobic. Za Odpowiedzi z gory dziekuje
dmochowska

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ajronka

Post #2 Ocena: 0

2008-07-30 17:18:16 (16 lat temu)

ajronka

Posty: 97

Kobieta

Z nami od: 21-08-2007

Skąd: londyn

Bardzo Ci wspolczuje,ale z lekarzami to chyba nie wygrasz.Udowodnic im wine to nie jest takie proste chyba ze mas duzo kasy na dobrego adwokata-pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

redbulla

Post #3 Ocena: 0

2008-07-30 17:24:00 (16 lat temu)

redbulla

Posty: 72

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 09-06-2008

Przykro slyszec co sie stalo. Nie wiem czy jest to mozliwe aby udowodnic im cokolwiek. Mozesz sprobowac jesli masz jakies dokumenty ze chodzilas do szpitala i dawali ci srodki przciwbolowe np jakas karte szpitalna lub cos podobnego. Jak bylas w ciazy to mialas taka ksiazke przebiegu ciazy. WpisywaLI tam Twoje wizyty???

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Monika69

Post #4 Ocena: 0

2008-08-01 10:35:44 (16 lat temu)

Monika69

Posty: 6

Kobieta

Z nami od: 29-07-2008

Skąd: Coventry

tak wszystko mam przy sobie chcieli mi zabrac ale powiedzialam ze nie zostawie bo sa mi bardzo potrzebne wiec mi zwrocili jest tylko jeden prolem ze nie wiem gdzie moge uderzyc tzn gdzie i do kogo mam sie zglosic zeby cos zrobic w tej sprawie
dmochowska

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

benjamin33

Post #5 Ocena: 0

2008-08-01 11:10:41 (16 lat temu)

benjamin33

Posty: 48

Kobieta

Z nami od: 17-10-2007

Skąd: Devon

Mozesz pojsc do CAB, oni w Twoim imieniu zloza zazalenie do NHS.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Anka007

Post #6 Ocena: 0

2008-08-01 11:22:37 (16 lat temu)

Anka007

Posty: 24

Kobieta

Z nami od: 31-07-2008

Skąd: West Yorkshire

bardzo wspolczuje...
takze bym radzila udac sie do CAB, tam pomoga znalesc ci prawnika podpowiedza co dalej robic itp...a bylas juz po 15tyg?? jesli tak to powinnas wygrac bo po 15 tyg ciazy maja obowiazek ratowac dziecko wszelkimi sposobami...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Monika69

Post #7 Ocena: 0

2008-08-01 12:20:30 (16 lat temu)

Monika69

Posty: 6

Kobieta

Z nami od: 29-07-2008

Skąd: Coventry

tak to co sie stalo to byl 16 tydzien od konca 14 tygodnia zaczely sie bole i krwotoki.podejzewam ze jakby wczesniej mnie zbadali to by bylo wszystko dobrze ale dopiero po poltoraj tygodnia jak sie poplaklam i zaczelam ich wyzywac i mowic od czego oni tu sa ze nie wiedza czemu tak sie dzieje ze krwawie to dopiero mnie zbadali od srodka i stwierdzil ze mam grozna infekcje w macicy. dostalam recepte z antybiotykiem i poszlam go wykupic a po pieciu dniach zadzwonili ze szpitala i powiedziali ze mam sie zglosic po antybiotyk pojechalam do szpitala i co sie okazalo ze oni chcieli mi dac dopiero ten sam antybiotyk co juz kaczylam. ale skoro juz tam zajchalam to poprosilam zeby zbadali mnie czy jest ok z dzieckiem wiec sprawdzili mi tetno plodu ktore dlamnie bylo strasznie slabe wiec zapytalam sie lekarza czy napewno jest w porzadku stwierdzil ze tak i wyslal mnie do domu co po dwoch godzinach zaczely sie regularne skurcze takie jak parcia i pochwili zaczol sie jak moge pozwolic sobie na takie okreslenie przedwczeny porod. Jestem bardzo zawiedziona i rozczarowana taka opieka lekarska w uk.Wiec jezeli bede miala wiec informacji gdzie mam sie udac i ze moge cos z tym zrobic to obiecuje ze nie podaruje im tego. jestem pewna zeby tak nie bylo zebym byla w tym momencie w polsce pod opieka polskich lekarz teraz mam do siebie zal ze jestem tutaj w uk a nie w polsce.
dmochowska

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

julpitanek

Post #8 Ocena: 0

2008-08-01 12:37:52 (16 lat temu)

julpitanek

Posty: 92

Kobieta

Z nami od: 31-07-2008

Skąd: manchester

Boze to straszne!Naprawde strasznie Ci wspolczuje...Trzymam kciuki zebys udowodnila im wine.Powodzenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anka007

Post #9 Ocena: 0

2008-08-01 12:37:55 (16 lat temu)

Anka007

Posty: 24

Kobieta

Z nami od: 31-07-2008

Skąd: West Yorkshire

z tego co mowisz ewidentne nie chcieli nic robic przed 15 tygodniem ciazy(d tego czasu tu sie dziecka nie ratuje niestety)a pozniej to bylo ich zwykle zaniedbanie. Naprawde umow sie do CBA (Citizen bureau advise) jak w piszesz w googl ta nazwe to ci wyskoczy ich strona a tam poszukaj najblizszeg sobie centrum i umow sie na spotkanie.
zycze powodzenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Monika69

Post #10 Ocena: 0

2008-08-01 12:41:20 (16 lat temu)

Monika69

Posty: 6

Kobieta

Z nami od: 29-07-2008

Skąd: Coventry

po raz pierwszy jak dostalam krwotoku zadzwonilam po karetke zabrali mnie ale w szpitalu na lekarza czekalam i lezalam w izbie przyjec przez ok 3 godziny poniewz nie bylo lekarza po czym przyszedl i stwierdzil ze nic narazie sie nie dzieje ale ze moge poronic poniewaz otworzyla sie macica nastepnie polozyli mie na patologie i dopiero na nastepny dzien zrobili mi usg plodu poczym stwierdzili ze z plodem jest wszystko w porzadku i nie wiedza dlaczego krwawie dali mi tabletki przeciw bolowe i poscili do domu z nakazem lezenia przestrzegalam i lezalam macica sie zamknela ale nadal krwawilam cierpialam i plakala bo stwierdzilam ze tabletkami przeciw bolowymi nie zatrzymam krwawienia i bolu caly czas krwawilam ale za kazdym razem kiedy jezdzilam do lekarza to nie badali mnie konkretnie tylko robili tetno podu i pobierali krew i mocz i to wszystko co robili po czymstwirdzali ze z plodem jest ok i nie wiedza dlaczego krwawie. Dlatego jestem pewna ze mozna bylo jakos zapobiec tej tragedii i ze lekarze zaniedbali moje prosby. Jednym slowem przyjmowali mnie na odczepnego
dmochowska

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,