MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Płacz niemowlaka

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

wiolonczela

Post #1 Ocena: 0

2008-07-18 18:10:25 (16 lat temu)

wiolonczela

Posty: 107

Kobieta

Z nami od: 19-04-2008

Wróciliśmy od lekarza, uszka czyste, płucka czyste, gardełko ok., temperatury nie ma. Problemem może byc zatkany nosek i przepisał nam krople - woda z solą. Wypróbuje i zobaczymy
Wszyscy rodzice powinni iśc do nieba!!!!
wychowanie dziecka to najcięższe zadanie jakiego można się podjąc w życiu;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2008-07-18 18:28:57 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nycza

Post #3 Ocena: 0

2008-07-18 18:47:45 (16 lat temu)

Nycza

Posty: 191

Kobieta

Z nami od: 25-01-2007

Skąd: Londyn

hey dziewczyny
moja Emmcia ma juz 13 m-cy ale pamietam kiedy byla naprawde malutka tez plakala czesto wyszlo na to ze ma przepukline i ze nie toleruje laktozy. po tych doswiadczeniach stwierdzilam ze 90% dzieci ktore placza maja jednak jakis powod. wiem tez ze naprawde trodno czasami ustalic powod placzu. zycze powodzenia
pozdrawiamy
Magda&Emma

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #4 Ocena: 0

2008-07-18 22:53:25 (16 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

Mojej znajomej cały czas dziecko płakało.Jadło i dalej płakało,w nocy płakało,w dzien płakało.Miala apetyt i dalej płakała.I tak do 2-go mies życia.
w koncu znajoma poszła z dzieckiem do lekarza na kontrole.Cały czas myślała,że to kolka.Dawaa koperek,okłady,sama tez piła koperek.
W końcu na kontroli okazało się,że mała za mało przybiera na wadze.
Wróciły razem do domu.Mała nanapiła się mleka z piersi,póxniej z butelki.Zasnęła.I jeszcze tak pare razy.
Okazało się,że mała cały czas była głodna.Mama miała mleko ale ta malutka cały czas była głodna.Teraz minęły 3 tyg i mała spi,gaworzy i nie ryczy,bo jest najedzona.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

uliana

Post #5 Ocena: 0

2008-07-18 23:02:51 (16 lat temu)

uliana

Posty: 13

Kobieta

Z nami od: 23-06-2006

Skąd: London

:-Dwitam Cie.Prawdopodobnie jest zakarzony jakims pasozytem,czy ty go karmisz pieresia.Noszenie i inne cuda tu nie pomoga.Spacery owszem na swiezym powietrzu.Przedzwon do mnie 07729968769 moze pomoge tobie i twojemu synkowi.Musisz zwrocic uwage na twoje otoczenie :czy mieszkanie nie jest zagrzybione,czesto wietrzyc ,dobrze jest na odkurzony dywan,wykladzine posypac gruba sola morska jadalna.
Sol wchlania srodki chemiczne ktore sie ulatniaja ,roznego rodzaju bakterie i grzyby.
Urszula Renska

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer MSN Messenger

daisy77

Post #6 Ocena: 0

2008-07-18 23:09:23 (16 lat temu)

daisy77

Posty: 156

Kobieta

Z nami od: 03-05-2008

Skąd: Manchester

Boże wiem co czujesz.Moja córka miała to samo,a byłam wtedy bardzo młodą mama.Oj to było nie do zniesienia.Po trzech jak ręką odjoł.Nie wiem co to było myśle,że kolka.Teraz moja corcia ma 12lat.Nie poddawaj się,czasami chyba coś tym dzieciom dolega albo czuja sie zle,a my na to nie mamy wpływu.Bądz dobrej myśli.Pozdrawiam:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kasia_

Post #7 Ocena: 0

2008-07-18 23:51:09 (16 lat temu)

Kasia_

Posty: 217

Kobieta

Z nami od: 22-06-2008

Ja powiem tak, kazde dziecko jest inne.. ale tylko rodzice potrafia je rozszyfrowac :-)
Nie wiem czy twoje malenstwo ma jakas rutyne, ale dzieciaczki to lubia..
Z mojego doswiadczenia wynika, ze 6cio tygodniowe niemowle, wiecej spi niz szaleje...
Sprobuj po karmienu 10 - 15 min aktywnosci, tzn zabawy z karuzela, maskotka, czymkolwiek dzidzia sie interesuje.
Czasem wystarczy pospacerowac po domu i objasnic malenstwu co jest czym itd...
przy pierwszym, drugim ziewnieciu postaraj sie malenstwo polozyc... 3 dni rutyny i bedzie jak w zegarku :-)

Jezeli malenstwo ma kolki, polecam herbatki Hipp z koperku, od 1go miesiaca.

Trzymam kciuki, i sie nie zrazaj, bo jezeli dziecko placze, tzn cos mu nie pasuje, boli itd. Malenstwa nie placza, zeby nam zrobic na zlosc :-)

Pzdrawiam:-D:-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wiolonczela

Post #8 Ocena: 0

2008-07-19 08:39:12 (16 lat temu)

wiolonczela

Posty: 107

Kobieta

Z nami od: 19-04-2008

Na razie kropelki do nosa zadziałały!!!!!! Rano wstał dobrym humorze, jak zwykle nóżki i rączki latały w powietrzu, obserwował wszystko (strasznie aktywne i nadpobudliwe dziecko mam, później na ręce i obchód mieszkania, karmienie i zasnął! zobaczymy jak będzie dalej, ale problemem był raczej zablokowany nosek.
pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kasia_

Post #9 Ocena: 0

2008-07-19 10:45:45 (16 lat temu)

Kasia_

Posty: 217

Kobieta

Z nami od: 22-06-2008

Dziecko nie jest nadpobudliwe :-)

Szescio miesieczny maluszek macha nozkami i raczkami, to tak naprawde jedyna aktywnosc na jaka w danej chwili moze sobie pozwolic :-)

Powodzenia :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wiolonczela

Post #10 Ocena: 0

2008-07-19 11:15:19 (16 lat temu)

wiolonczela

Posty: 107

Kobieta

Z nami od: 19-04-2008

Mówię, że jest nadpobudliwe, ponieważ dzieci mam które znałam, były karmione, przebierane, zabawiane i uspokajane przez 10 minut i zasypiały, a mój piękny od jednego do drugiego odlotu w sen ok. 2- 2.30 godziny i międzyczasie ciągle się wierci, rusza, kręci, trzeba często mu zmieniac pozycje i nosic z miejsca na miejsce! co jest dobre uważam!
Juz pierwszego dnia zamiast od razu przyssac się do piersi to wlepił gałki w scianę i studiował ja z uwagą i dopiero wtedy zabrałsię za jedzenie. Taki typ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,