MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Płacz niemowlaka

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 23

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

wiolonczela

Post #1 Ocena: 0

2008-07-18 15:09:55 (16 lat temu)

wiolonczela

Posty: 107

Kobieta

Z nami od: 19-04-2008

witam ! Dziewczyny jak tu nie zwariowac od płaczu dziecka! Mój synek ma już 6 tygodni, na początku nie płakał prawie wcale tylko marudził, a teraz...na rękach źle, i w takiej pozycji źle i w innej tez niedobrze. Wprawdzie uspokaja się po jakimś czasie i znowu zaczyna. Nie jest to kolka (brak objawów wskazujących na to.
Pytanie do doświadczonych mam - czy dzieci płaczą zupełnie bez powodu? dla mnie to wygląda na walkę ze snem, ale nie jestem pewna.
A jak wy sobie radzicie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dodziunia

Post #2 Ocena: 0

2008-07-18 15:22:13 (16 lat temu)

Dodziunia

Posty: 3662

Kobieta

Z nami od: 02-05-2007

Skąd: Derby

spróbuj właczyc odkurzacz. bardzo duzo dzieci uspokaja wlasnie jego doglos. a próbowalas spacerow??? bo mojej kolezanki synek nie plakal tylko na dworze. trwalo to 8 miesiecy.. masakra.. zycze ci wytrwalosci i duzo cierpliwosci pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

wiolonczela

Post #3 Ocena: 0

2008-07-18 15:32:05 (16 lat temu)

wiolonczela

Posty: 107

Kobieta

Z nami od: 19-04-2008

8 miesięcy!!!! I ludzie ciągle decydują się na dzieci!! hihih, ale bez żartów, to nie jest przyjemny stan! Odkurzacz dzisiaj włączaliśmy, słuchał wirowania pralki, podziałało, ale dziwi mnie to ,ze dopiero teraz zaczął byc taki płaczliwy? To normalne czy Ja coś źle zrobiłam?
I mam jeszcze jedno pytanie czy któraś z was jest mamą "nerwowego niemowlaka"? Czytałam o tym i wydaje mi sie, że moje jest właśnie małym nerwuskiem.
Pozdrowienia i powodzenia dla wszystkich w podobnej sytuacji

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #4 Ocena: 0

2008-07-18 15:33:24 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

generalnie taki mały nie może ci jeszcze wygarnąć i to jedyny sposób by dać ci znać ze coś w relacjach miedzy wami nie teges, zanim pójdziecie do psychoanalityka, to zastanów się nad podstawowymi rzeczami, czyli
mały oprócz jedzenia i czystych pampersów w sumie potrzebuje tylko żeby mu było dobrze, skoro te pierwsze warunki są spełnione to możne mu jest ... nie dobrze??
a własciwe to możne go brzuch napiernicza, albo kolka albo rozdęcie, ja się nie znam nie wiele pamiętam z tamtych czasów, ale jak mama poje i popije niezbyt zdrowego jedzenia, albo jabłek albo kapusty, to malucha nie ma wyjścia napiernicza to co mame, tyle że mama już przyzwyczajona a dzieciak musi sobie dopiero to przyswoić.
a tak na poważnie bez jaj, prawdopodobnie karmisz dziecko piersią musisz uważać co jesz, wraz z mlekiem idzie wszystko co ty jesz i pijesz, o alkoholu i fajach nie wspomnę.
sprawdź swój jadłospis, czy są tam ciężkostrawne lub niezbyt łatwe do strawienia dania??
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #5 Ocena: 0

2008-07-18 15:54:28 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vitek

Post #6 Ocena: 0

2008-07-18 16:00:45 (16 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Pamiętam że zwłaszcza moje 1sze dziecko non stop się darło, ale gdy tylko wsadziło się ją do wózka i wyjechało na dwór natychmiast się uciszała i zasypiała jak nomen omen niemowlę. Więc zapierniczaliśmy z tym wózkiem po mieście na zmianę z żoną...
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

kasiamartins

Post #7 Ocena: 0

2008-07-18 16:13:46 (16 lat temu)

kasiamartins

Posty: 442

Kobieta

Z nami od: 21-07-2007

Moja coreczka byla akurat aniolkiem (i jest do tej pory) ale moja kolezanka ma 2miesiecznego synka ktory rowniez bardzo duzo placze. Poszla do polskiego lekarza i przepisal jej jakies krople na zgage dla niemowlakow. Mowola ze troche pomoglo. Ostatnio przyjechala do nas w odwiedziny i tak jak zaobserwowalam to mi sie wydaje ze on czuje jej stres bo jak ja go wzielam albo moj maz to przestal plakac. Drogie mamy wiem ze to trudne ale mimo placzu dziecka postarajcie sie byc spokojne bo to male serduszko wszystko czuje. Wiec skoro Wy sie denerwujece to malenstwo rowniez.
Moze metka przy ubraniach je gryzie, moze musi im sie odbic, za cieplo, za zimno, odparzenia, zapalenie uszu. Ciezko powiedziec. Ja poobcinalam wszystkie metki przy ubraniach mojej coreczki bo slyszalam ze to czesty powod placzu. Uszka moga bolec nie tylko jak dziecko przewieje ale rowniez od placzu (tak powiedzial mi lekarz). Jezeli nic nie podziala radzilabym przejsc sie do przychodni. Moze oni pomoga.
Powodzenia wszystkim Mamom

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Post #8 Ocena: 0

2008-07-18 16:32:00 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AGALON

Post #9 Ocena: 0

2008-07-18 16:42:14 (16 lat temu)

AGALON

Posty: n/a

Konto usunięte

wiolonczela czy uzywasz jakichkolwiek perfum, antyperspirantow zapachowych, odswiezaczy itp???

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wiolonczela

Post #10 Ocena: 0

2008-07-18 17:24:40 (16 lat temu)

wiolonczela

Posty: 107

Kobieta

Z nami od: 19-04-2008

Nie jem mięsa, ni palę, ni piję i nie używam żadnych perfumowanych kosmetyków. PODEJRZEWAMY< ŻE TO INFEKCJA USZKA (objawy pasują), dzwonię właśnie do przychodni i zobaczymy bo to dziwne, żeby dziecko nagle stało się płaczliwe.
Dzieki za porady

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,