MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Suknia, biala suknia to blad?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

refleksja

Post #1 Ocena: 0

2009-03-23 09:00:35 (15 lat temu)

refleksja

Posty: 378

Kobieta

Z nami od: 13-09-2008

Skąd: Londyn

Pytanie też jak się podchodzi do ślubu. Informuję, że dla niektórych ten dzień jest ważny, ale nie najważniejszy.
Kswestia charakteru, poglądów i gustu.
Z mojej strony mogę dodać, że od zawsze w zasadzie wiedziałam, że nie chcę iść w białej sukni ślubnej. Było to dla mnie oczywiste, że takiej nie założę.
Chciałam całą karmazynową, póki nie zobaczyłam tej, w której pójdę.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Motylek_x3

Post #2 Ocena: 0

2009-03-23 09:21:57 (15 lat temu)

Motylek_x3

Posty: 62

Kobieta

Z nami od: 16-11-2008

Skąd: Londyn

http://www.christinak.co.uk/index2.php W każdą środę zapewniają obsługę w języku polskim.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

roksana82

Post #3 Ocena: 0

2009-03-23 10:29:47 (15 lat temu)

roksana82

Posty: 403

Kobieta

Z nami od: 15-09-2008

zgadzam sie z toba anna69!:-D
wazne zeby panna mloda czula sie w sukni dobrze i wyjatkowo.zawsze znajdzie sie ktos kto to skrytykuje-taka ludzka mentalnosc!
no ale ja dalej szukam tej jednej jedynej sukni.... ludziska dajcie namiary na jakies sklepy, adresy, str. internetowe...;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

roksana82

Post #4 Ocena: 0

2009-03-23 10:31:05 (15 lat temu)

roksana82

Posty: 403

Kobieta

Z nami od: 15-09-2008

Cytat:

2009-03-23 09:21:57, Motylek_x3 napisał(a):
http://www.christinak.co.uk/index2.php W każdą środę zapewniają obsługę w języku polskim.
dzieki, zaraz zobacze co maja ciekawego!:-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

anna69

Post #5 Ocena: 0

2009-03-23 11:06:36 (15 lat temu)

anna69

Posty: 6324

Kobieta

Z nami od: 06-08-2008

Skąd: W Yorkshire

dla mnie slub jest bardzo wazny, ale nie powiem ze najwazniejszy w zyci...w danej chwili mojego zycia tak najwazniejszy...jest to zlozenie przysiegi drugiej osobie ze zawsze nie wazne co sie stanie chce byc z nia, w kazdej sytuacji zyciowej a kazdej chwili...to nie jest dla mnie podpisanie jakiegos swistka..jest to bardzo przemyslana i wazna decyzja, nie kierowana pierwszym zauroczeniem ani tm ze przeciez tak dlugo juz jestesmy razem...to nie jest tylko swistek papieru dla mnie tylko cos co ma trwac cale zycie...dlatego chce to prawdziwie uczcic, chce zeby swiadkami tego byly wszytkie moje najblizsze osoby i chce zeby ten dzien byl jak najbardziej wyjatkowy i inny niz wszytkie inne, nie zwykla kolacja jak na imieniny i suknia jak na sywestra...bo to moze sie powtrorzyc nie raz a slub nie...ale kazdy ma swoje podescie i nikogo za to nie potepiam...

i takze szukam idealnej sukni...narazie te wszytko co widzlam to nie bylo to...przewaznie sa zbyt koronkowe lub dziwaczne lub wrecz zwyczjne...mam w domu mnustow gazet i nic...moj kochany mowi ze w takim tepie to moze na 50rocznice znajde ta jedyna i wymazona suknie:) a najlepsze jest to ze ja w sumie nie wiem jaka chce, moje kuzybnka mowi ze jak ja zobacze to bede wiedziala ze to wlasnie ta...i ze nie mam sie martwic..ale jak macie jakiesc fajne stronki to podrzuccie:-)
a i jeszcze jedno jak bede brac slub w pl to suknie tu kupic czy w pl?? bo sama sie nad tym zastanawiam....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

refleksja

Post #6 Ocena: 0

2009-03-23 13:19:04 (15 lat temu)

refleksja

Posty: 378

Kobieta

Z nami od: 13-09-2008

Skąd: Londyn

Cytat:

2009-03-23 11:06:36, anna69 napisał(a):
dla mnie slub jest bardzo wazny, ale nie powiem ze najwazniejszy w zyci...w danej chwili mojego zycia tak najwazniejszy...jest to zlozenie przysiegi drugiej osobie ze zawsze nie wazne co sie stanie chce byc z nia, w kazdej sytuacji zyciowej a kazdej chwili...to nie jest dla mnie podpisanie jakiegos swistka..jest to bardzo przemyslana i wazna decyzja, nie kierowana pierwszym zauroczeniem ani tm ze przeciez tak dlugo juz jestesmy razem...to nie jest tylko swistek papieru dla mnie tylko cos co ma trwac cale zycie...dlatego chce to prawdziwie uczcic, chce zeby swiadkami tego byly wszytkie moje najblizsze osoby i chce zeby ten dzien byl jak najbardziej wyjatkowy i inny niz wszytkie inne, nie zwykla kolacja jak na imieniny i suknia jak na sywestra...bo to moze sie powtrorzyc nie raz a slub nie...ale kazdy ma swoje podescie i nikogo za to nie potepiam...

i takze szukam idealnej sukni...narazie te wszytko co widzlam to nie bylo to...przewaznie sa zbyt koronkowe lub dziwaczne lub wrecz zwyczjne...mam w domu mnustow gazet i nic...moj kochany mowi ze w takim tepie to moze na 50rocznice znajde ta jedyna i wymazona suknie:) a najlepsze jest to ze ja w sumie nie wiem jaka chce, moje kuzybnka mowi ze jak ja zobacze to bede wiedziala ze to wlasnie ta...i ze nie mam sie martwic..ale jak macie jakiesc fajne stronki to podrzuccie:-)
a i jeszcze jedno jak bede brac slub w pl to suknie tu kupic czy w pl?? bo sama sie nad tym zastanawiam....


ja też wiedziałam, że ta to ta!
Może warto iść do stylistki, albo wybrać wśród koleżanek tą, która ma najlepszy gust i z nią połazić.

Co do tego gdzie, to moge tylko powiedzieć jak u mnie było.
Ta, która mnie się spodobała była w PL, tylko w salonie w Warszawie i kosztwała w mojej ocenie bajońską sumę 3 900 <w życiu bym tyle za kieckę ślubną nie dała>. Ale moja koleżanka dał mi numer telefonu do krawcowej, która szyje dla salonu jednego i prywatnie także się tym zajmuje. W BN poszłam pierwszy raz - ze zdjęciem sukienki. Zdjęła miarę. W marcu byłam na przymiarce, i w maju już tylko po odbiór idę - kilka dni przed ślubem, żeby mogła jeszcze poprawki wprowadzić. Szyje ją z materiałami za 1 200, więc 3 razy taniej! A uważam, że jest jak ze zdjęcia, a w mojej ocenie nawet lepsza, bo nie chciałam trenu <jak w oryginale>, więc mogę własne modyfikacje powprowadzać.
Więc jakbyś mieszkała w okolicach Krakowa, to bardzo polecam tą krawcową, mogę mieć też namiar na jedną z okolic Poznania. W innych regionach nie znam - ale bardzo polecam. Wychodzi znacznie taniej, a można powydziwiać, pozmieniać itp.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2009-03-23 13:32:38 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anna69

Post #8 Ocena: 0

2009-03-23 14:14:50 (15 lat temu)

anna69

Posty: 6324

Kobieta

Z nami od: 06-08-2008

Skąd: W Yorkshire

refleksja dzieki, ale w polsce to ja mieszkam w 3miescie wiec ani Krakow ani Poznan mnie nie ratuje...
Slub juz za rok...:-) a nie mam pomyslu na sukienke...szczerze mowic jeszce nigdy zadnej nawet nie przymiezalam...

a jak to wyglada cenowo?? gdzie wychodzi taniej?? i czy modele sa porwonywalne??

a jesli w pl to czy wystarczy czasu an przymiarki,..odrazu mowie ze nie moge latac do pl co 3miesiace ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

skibiki

Post #9 Ocena: 0

2009-03-23 14:18:44 (15 lat temu)

skibiki

Posty: 432

Kobieta

Z nami od: 27-12-2006

Skąd: Liverpool

No u mnie to do ślubu jeszcze trochę;-)ale.......tez chciałabym iść do ślubu cywilnego w białej sukni.Moj partner jest kawalerem a ja już po rozwodzie,on marzy o odświętnym ślubie i hucznym weselu a ja nie chce mu tych marzeń zabijać.Wydaje mi się ze nie mam prawa zabierać mu tego mimo ze ja już raz to przeszłam.Ta wiec,odświętny garnitur,biała suknia a potem z Urzędu Stanu Cywilnego na wesele :-]
[url=][img][/img][/url]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

refleksja

Post #10 Ocena: 0

2009-03-23 14:22:45 (15 lat temu)

refleksja

Posty: 378

Kobieta

Z nami od: 13-09-2008

Skąd: Londyn

Cytat:

2009-03-23 14:14:50, anna69 napisał(a):
a jesli w pl to czy wystarczy czasu an przymiarki,..odrazu mowie ze nie moge latac do pl co 3miesiace ...


No to mówię Ci, że u mnie było tak.
24 grudnia poszłam do krawcowej ze zdjęciem - zdjęła miarę i powiedziała ile będzie kosztowało. Powiedziałam jej, że będę 5 marca, a później dopiero na ślub, ale jeśli ma potrzebę, to przylecę w międzyczasie. Powiedziała, że nie trzeba. Zatem 5 marca miałam przymiarkę.
Ślub mam 30 maja. Wybieram się do niej 27 maja. Jesli będzie grało, to wezmę ją wtedy, a jak nie to poproszę o poprawki do piątku. Więc nie ma co robić wielkiego halo:)) Organizacja ślubu zdalna u mnie przebiega całkiem bezproblemowo i szybko.
Aha.... garnitur kupujemy tutaj.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,