MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

 

Postów: 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Anna_ja

Post #1 Ocena: 0

2019-01-01 13:33:04 (5 lat temu)

Anna_ja

Posty: 14

Kobieta

Z nami od: 01-01-2019

Skąd: Yeovil

Witam, czuje sie bardzo samotna. Popelnilam wielki blad i dla faceta zrezygnowalam z przyjaciol, poklicilam z rodzina itd.. W tej chwili jestem totalnie sama. Czy jest tu ktos kto tez tak jak ja czuje sie samotny?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #2 Ocena: 0

2019-01-01 14:31:59 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Okres swiateczny, to taki dosc specyficzny czas.
Ale, jako, ze swieto, to moze warto wybrac sie do kosciola odprawiajacego polskie msze, polskich sklepow, poszukac info o spotkaniach?
Moze polska szkola i wolontariat pozwola poznac nowych ludzi?
A moze po prostu rozne grupy zainteresowan, wolontariaty niekoniecznie w ramach Polakow, pozwola sie odnalezc?
Dobrego Nowego Roku :).

PS. Nie widzialam drugiego watku.
Moze jednak warto przy Nowym Roku wyciagnac reke, porozumiec sie z rodzina, poukladac relacje.
Przydadza sie Tobie, przydadza sie dzieciom.
Teraz to chyba najwazniejsze, by poukladac dzieciakom swiat i bezpieczenstwo, a przy okazji, zlapac kontakty/nowych znajomych w ramach szkoly, dzieciecych zajec?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anna_ja

Post #3 Ocena: 0

2019-01-01 17:01:35 (5 lat temu)

Anna_ja

Posty: 14

Kobieta

Z nami od: 01-01-2019

Skąd: Yeovil

Dzieciaki sa obecnie w pl u ojca. A ja mialam odbudowywac wiezi z ,,moim ukochanym" ktory okazal sie byc najwieksza pomylka w moim zyciu. Nie mam sily nawet jesc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Trzydziestoparo

Post #4 Ocena: 0

2019-01-08 04:43:43 (5 lat temu)

Trzydziestoparolatek

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 08-01-2019

Skąd: Lincolnshire

Przezyłem jakis czas temu podobną historie. Oczywiscie nie porownuje ale tez bylo rozstanie, wyjazd syna do Polski, uswiadomienie sobie ze budujac cos tutaj stracilem cala rodzine ''tam''. Wspołczuje i jesli mogłbym pomoc chociaz wymieniajac pisane wiadomosci to prosze sie nie krepowac. Najtrudniejsze to pozostanie z tym wszystkim samemu.

Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

evangelina

Post #5 Ocena: 0

2019-01-08 18:33:31 (5 lat temu)

evangelina

Posty: 198

Kobieta

Z nami od: 09-12-2014

Skąd: waterfall

mieszkam obok yeovil, jak cos to pisz, moze jakas kawa, detale na priv.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anna_ja

Post #6 Ocena: 0

2019-01-08 18:47:05 (5 lat temu)

Anna_ja

Posty: 14

Kobieta

Z nami od: 01-01-2019

Skąd: Yeovil

Dziękuję za odpowiedzi. U mnie troszke lepiej, staram sie jakos to sobie poukładać, poki co widze jakas szanse na pozbieranie sie. Mam nadzieje ze teraz bedzie coraz lepiej, chociaz ciagle praktycznie co noc placze w poduszkę. Przeraza mnie wizja pozostania samej z dwojka dzieci w obcym kraju, ale dzieci chca tu zyc, wiec dla nich musze sie pozbierać. Wyciagnelam reke do rodziny, wyjaśnilismy sobie co nie co wiec mysle ze bedzie ok. Tylko skad brac sile by sie podniesc. Jak udawac przed dziecmi ze wszystko jest ok? Kiedy wystarczy jeden impuls i ja stoje zaplakana. To nie tak ze placze za facetem. Zal mi ze one tak go lubily, ze razem bylo nam tak fajnie- wspolne wieczory, gotoeanie, wypady. Szkoda ze juz tego nie ma, a teraz nie mam sily by ruszyc du.e z domu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,