MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Szukam nowych znajomosci w Southampton (tylko)

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

anne93

Post #1 Ocena: 0

2017-09-09 13:22:57 (7 lat temu)

anne93

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 09-09-2017

Skąd: southampton

Cześć, na wstępie chciałabym zaznaczyć, że nie interesują mnie żadne oferty matrymonialne ani wiadomości w stylu "poszukuję dyskretnej kochanki" gdyż tym gardzę jak nie wiem.. :)

No to do rzeczy :D
estem sympatyczną dziewczyną w wieku 24 lat ale czuję się na o wiele mniej. Szukam koleżanki choćby lekko zakręconej jak ja i w wieku zbliżonym do mojego lub młodszej. Przykro mi, ale nie jestem zainteresowana rozmowami o dzieciach (jeszcze nie posiadam). Chętnie wybiorę się na imprezę rockową etc lub do polskiego klubu w So'ton.
Moje hobby to rysowanie i malowanie, fechtunek, praca w drewnie. Z przyjemnością zagram w RPG na pc/ps lub papierowe ale najlepiej w towarzystwie w realu.
Nie jestem nikim specjalnym, po prostu chciałabym poszerzyć swoje skromne grono znajomych.
Lubię jeździć na rowerze, chodzić na siłownię. Napisz jeśli jesteś zainteresowana znajomością lub znasz kogoś kto chciałby pogadać na podobne tematy, chętnie umówię się na kawę lub koncert :) - nie gryzę!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Sout30

Post #2 Ocena: 0

2018-04-08 06:54:32 (6 lat temu)

Sout30

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 08-04-2018

Skąd: Southampton

Witam. Nadal szukasz znajomych? Ja lubię jeździć rowerem i aktywowanie spędzać czas. Jak byś miała ochotę się przyłączyć. Zapraszam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,