MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 17

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

tunelka

Post #1 Ocena: 0

2014-09-13 23:15:49 (10 lat temu)

tunelka

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 13-09-2014

Skąd: Halstead

Witam

Czy są tutaj jakieś mamy z dziećmi mieszkające w Halstead? Słyszałam, ze jest nas tam mało i mam obawy aby tam pojechać, a muszę podjąć decyzję w tydzień ;-((


pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź
Marta

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tunelka

Post #2 Ocena: 0

2014-09-15 08:21:04 (10 lat temu)

tunelka

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 13-09-2014

Skąd: Halstead

halo, halo

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #3 Ocena: 0

2014-09-15 09:17:45 (10 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Decyzje o emigracji podejmujesz na zasadzie ilosci Polakow mieszkajacych w miejscowosci i udzielajacych sie na forum?
Podstawowa kwestia powinna byc praca, koszty utrzymania, ewentualnie oferta dla dzieci (jesli migruje rodzina), tak moim zdaniem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tunelka

Post #4 Ocena: 0

2014-09-15 15:32:19 (10 lat temu)

tunelka

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 13-09-2014

Skąd: Halstead

Wszystko mam załatwione. Czemu pytam bo mam wybór albo do Halstead teraz albo poczekać i jechać do Maidstone. Czemu czekać? Bo ciężko znaleźć kogoś kto wynajmie dom zgadzajac się na dwa psy. My mamy akurat dwa psy i w Halstead mamy po kosztach super dom po znajomości z możliwością zabrania dwóch psów bez problemu. Szukam tutaj kontaktu, chodzi mi o mamy mieszkające tam z dziećmi aby zapoznać się i aby dziecko miało łatwiej po tym jak pójdzie do szkoły angielskiej nie znając języka. Praca, koszta to już jest przegadane i wszystko obcykane ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2014-09-15 15:44:45 (10 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Przy 11 tys. mieszkancow Polakow moze byc dosc niewielka populacja, a tych na forum - jeszcze mniej ;).
Pewnie polskie towarzystwo znajdziesz dopiero, jak bedziesz na miejscu, chociaz teraz mozna rozejrzec sie za polska szkola w okolicy.
Dziecku najbardziej ulatwi aklimatyzacje zaangazowanie w zajecia pozaszkolne i towarzystwo anglojezyczne, przygotowanie pod katem przynajmniej podstaw jezyka.
Polska odskocznie bedzie mialo w domu :).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tunelka

Post #6 Ocena: 0

2014-09-15 15:57:51 (10 lat temu)

tunelka

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 13-09-2014

Skąd: Halstead

Tylko w sumie o niego się martwię;-) Liczę na to, ze spotkam jakąś mamę z dzieckiem w podobnym wieku, zawsze to będzie raźniej ;-)

dzięki za wsparcie ;-) Pozdrawiam!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Sawanna

Post #7 Ocena: 0

2014-09-15 18:48:40 (10 lat temu)

Sawanna

Posty: 1261

Kobieta

Z nami od: 24-05-2011

Skąd: z Kosmosu

Hej! Ja co prawda nie mam malutkich dzieci ale mieszkam w Halstead więc miło będzie Cię poznać. (jeśli nie przestraszysz się starszej pani :-D)
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanic'a profesjonaliści...*THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

tunelka

Post #8 Ocena: 0

2014-09-17 22:17:03 (10 lat temu)

tunelka

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 13-09-2014

Skąd: Halstead

Witam ;-)

nie przestraszę się ;-)Bardzo mi miło.
Nasz znajomy, który będzie nam wynajmował mieszkanie śmieje się, że jak wyjdę na ulicę to ludzie będą się mnie bali bo mam dwa psy. Tam to podobno rzadkość ;-=)A my mamy dwa boksery - kochane faflaki z nich;-)

może wiesz gdzie można kupić w miarę tanio meble? :-):-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Sawanna

Post #9 Ocena: 0

2014-09-18 21:40:24 (10 lat temu)

Sawanna

Posty: 1261

Kobieta

Z nami od: 24-05-2011

Skąd: z Kosmosu

Nie będzie tak źle... w Halstead jest sporo psów i ich właścicieli :-D. A co do mebli - to zależy co Cię interesuje... jeśli używane to czasem trafi się coś w dobrej cenie w charity shop`ie, możesz też zajrzeć na Hedingham Road na przeciwko agencji mieszkaniowej - tam mają stare i nowoczesne meble. A duży wybór używanych mebli jest w sklepie w Colchester przy głównej ulicy.
Ja osobiście zaczynałam od mebli z Argosa i muszę powiedzieć, że przetrzymały już 2 przeprowadzki więc nie jest źle. A dopóki mieszkam na wynajmie to nie inwestuję w nic porządnego bo nigdy nie wiadomo kiedy znowu się trzeba przeprowadzać.
A z Argosa przychodzą meble w paczkach więc nie ma problemu z wniesieniem przez te wąskie angielskie korytarzyki.
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanic'a profesjonaliści...*THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

tunelka

Post #10 Ocena: 0

2014-09-19 21:26:56 (10 lat temu)

tunelka

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 13-09-2014

Skąd: Halstead

Sawanna,

bardzo Ci dziękuję za wyczerpująca odpowiedź;-)
Doczekać się nie mogę już jak dojedziemy;-) Mam nadzieję, ze nie boisz się psów - bo Zapraszam z góry na spacer ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,