MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 36 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 34 | 35 | 36 ] - Skocz do strony

Postów: 355

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

WhiteDaisy

Post #1 Ocena: 0

2012-06-16 15:02:14 (12 lat temu)

WhiteDaisy

Posty: 369

Kobieta

Z nami od: 31-03-2012

Skąd: Reading

Zastanawiam sie ilu Polakow ma takie same odczucia co ja. Kila dni temu wrocilam z krotkiego odpoczynku w Polsce. Kazdy taki powrot kosztuje mnie bardzo wiele, nie moge dojsc psychicznie do siebie. Czuje sie w tym kraju bardzo samotna, wyjezdzajac z Polski mam gardlo scisniete i wyc mi sie chce. Tu mam prace i nic poza tym, zero znajomych, przyjaciol...Nie daje sobie rady. Jest sobota, a ja siedze sama w domu i nawet nie mam do kogo wyjsc.
Zastanawiam sie, co ze mna musi byc nie tak, ze nie moge znalezc w PL pracy. Fakt nie mam koneksji, nie mam w rodzinie nikogo kto by byl postawiony wysoko, ale przeciez tylu ludzi tam zyje, pracuje, daja sobie rade:-[
Kto za­pom­ni o swoich korze­niach ten spędzi życie w cieniu ob­cych drzew.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

OKidoki444

Post #2 Ocena: 0

2012-06-16 15:11:16 (12 lat temu)

OKidoki444

Posty: 1237

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 10-06-2012

Skąd: kettering

Idz na spacer albo do kina,jest duza szansa ze jak sie bedziesz usmiechac do ludzi to ktos do Ciebie zagada,tak samo w pubie ja poszlam raz sama i ciagle sie do mnie przysiadali i gadalismy -odwagi a bedzie dobrze:)))

W Polsce zyje duzo magikow zarabiaja 2-3tys a wydaja 7...
[url=][img][/img][/url]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Samurajka

Post #3 Ocena: 0

2012-06-16 15:12:44 (12 lat temu)

Samurajka

Posty: 3554

Kobieta

Z nami od: 14-08-2010

Skąd: Marden

Nie wiem,czy Cię to pocieszy ale ja mm takie samo uczucie.Do Polski wyjezdzam cała w skowronkach,a po paru dniaach tu w UK i depresja...:-(
Chociaz ludzi w koło wielu,kazdy patrzy tylko siebie i swojej pracy.
Co do pracy to ostatnio traktuja mnie jak wroga (ale to juz inna i długa historia)...
Szkoda,ze mam do Ciebie daleko,bo zawsze mozna by było wyskoczyc na kawe i od razu swiat jakos wydaje sie lepszy,mimo wszystko nie ma rzeczy niemozliwych ;-)
Nadzieja, to matka tych, którzy nie boją się rzucać myśli w daleką przyszłość. :*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

epsilon

Post #4 Ocena: 0

2012-06-16 15:16:54 (12 lat temu)

epsilon

Posty: 503

Kobieta

Z nami od: 29-03-2012

Skąd: samotnia

Cytat:

2012-06-16 15:02:14, WhiteDaisy napisał(a):
Zastanawiam sie ilu Polakow ma takie same odczucia co ja. Kila dni temu wrocilam z krotkiego odpoczynku w Polsce. Kazdy taki powrot kosztuje mnie bardzo wiele, nie moge dojsc psychicznie do siebie. Czuje sie w tym kraju bardzo samotna, wyjezdzajac z Polski mam gardlo scisniete i wyc mi sie chce. Tu mam prace i nic poza tym, zero znajomych, przyjaciol...Nie daje sobie rady. Jest sobota, a ja siedze sama w domu i nawet nie mam do kogo wyjsc.
Zastanawiam sie, co ze mna musi byc nie tak, ze nie moge znalezc w PL pracy. Fakt nie mam koneksji, nie mam w rodzinie nikogo kto by byl postawiony wysoko, ale przeciez tylu ludzi tam zyje, pracuje, daja sobie rade:-[


Zmień nastawienie. Twoje wieje strasznym pesymizmem. Ja uciekam od takich ludzi jak najdalej. Po godzinie spędzonej z kimś smutnym, narzekającym sama mam ochotę usiąść i płakać.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Samurajka

Post #5 Ocena: 0

2012-06-16 15:24:44 (12 lat temu)

Samurajka

Posty: 3554

Kobieta

Z nami od: 14-08-2010

Skąd: Marden

W sumie racja,ale ludzie potrzebuja czasem wlasnie kogos,przy kim mogliby usiasc i popłakac ;)
Nadzieja, to matka tych, którzy nie boją się rzucać myśli w daleką przyszłość. :*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

myfreedom

Post #6 Ocena: 0

2012-06-16 15:28:57 (12 lat temu)

myfreedom

Posty: 656

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2008

Skąd: Kent

to ja mam zupelnie odwrotnie, za kazdym razem nie moge doczekac sie kiedy wysiade na lotnisku angielskim bo dopiero tu czuje sie bezpiecznie, tu pracuje, tu mam pieniadze, tu mi pomoga, dowioza do szpitala w piec minut gdy cos zlego mi sie przytrafi, tu mam dobre, tanie jedzenie, tu caly swiat stoi otwarty i czeka..
tu ludzie powiedza przepraszam i dziekuje, tu wszyscy usmiechaja sie do mnie, tu jest czysto i ladnie
pewnie, ze brakuje mi kilku rzeczy (ogorkow z beczki, kapustki) ale nie zamienie tego zycia na zadne inne
czuc sie samotnym w UK to porazka, poszukaj dobrych ludzi w swoim otoczeniu, moze najpierw praca, miejsce zamieszkania, Polacy, Anglicy bez znaczenia..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

epsilon

Post #7 Ocena: 0

2012-06-16 15:29:26 (12 lat temu)

epsilon

Posty: 503

Kobieta

Z nami od: 29-03-2012

Skąd: samotnia

Cytat:

2012-06-16 15:24:44, Samurajka napisał(a):
W sumie racja,ale ludzie potrzebuja czasem wlasnie kogos,przy kim mogliby usiasc i popłakac ;)

Zdecydowanie polecam usiąść i się razem z czegoś pośmiać.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Fisolka

Post #8 Ocena: 0

2012-06-16 15:30:39 (12 lat temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

A ja mam totalnie odwrotne doswiadczenia...

Po moim ostatnim wyjezdzie do Polski zbieralam sie jakies 2 tygodnie, czulam sie tam obco i nijak nie moglam zrozumiec tamtej rzeczywistosci...

Tutaj czas strasznie szybko umyka i zwyczajnie brakuje czasu na spedzanie czas z przyjaciolmi lub znajomymi.
Niemniej jednak mozna tu poznac nieprzecietnie ciekawych ludzi, trzeba tylko troche sie otworzyc 8-)
,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Samurajka

Post #9 Ocena: 0

2012-06-16 15:35:20 (12 lat temu)

Samurajka

Posty: 3554

Kobieta

Z nami od: 14-08-2010

Skąd: Marden

Cytat:

2012-06-16 15:28:57, myfreedom napisał(a):
to ja mam zupelnie odwrotnie, za kazdym razem nie moge doczekac sie kiedy wysiade na lotnisku angielskim bo dopiero tu czuje sie bezpiecznie, tu pracuje, tu mam pieniadze, tu mi pomoga, dowioza do szpitala w piec minut gdy cos zlego mi sie przytrafi, tu mam dobre, tanie jedzenie, tu caly swiat stoi otwarty i czeka..
tu ludzie powiedza przepraszam i dziekuje, tu wszyscy usmiechaja sie do mnie, tu jest czysto i ladnie
pewnie, ze brakuje mi kilku rzeczy (ogorkow z beczki, kapustki) ale nie zamienie tego zycia na zadne inne
czuc sie samotnym w UK to porazka, poszukaj dobrych ludzi w swoim otoczeniu, moze najpierw praca, miejsce zamieszkania, Polacy, Anglicy bez znaczenia..


Z tym mogłabym się sprzeczać ;-)
Nadzieja, to matka tych, którzy nie boją się rzucać myśli w daleką przyszłość. :*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

madagaskar3

Post #10 Ocena: 0

2012-06-16 15:35:54 (12 lat temu)

madagaskar3

Posty: 890

Kobieta

Z nami od: 01-02-2009

Skąd: berkshire

Ja tez sie czuje samotna,ale nie dlatego,ze jestem w UK ,ale to juz inny temat.

Widze,ze mieszkasz blisko,wiec moze napisz na priva:-)
[url=][img][/img][/url]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 36 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 34 | 35 | 36 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,