MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kawa, herbata w Dunmow i okolicy (Essex)

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2010-07-31 21:52:57 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Agata0

Post #2 Ocena: 0

2010-08-01 17:45:10 (14 lat temu)

Agata0

Posty: 7

Z nami od: 02-01-2007

Ja nie mowilam tu o podpitych panach tylko o normalnych ludzich, a swoja droga nie tylko polacy lubia piwo. Jestem tu juz kilka lat i nigdy zaden Polak na ulicy mnie nie zaczepil, a nieraz juz bylam zaczepiana.

Myslisz, ze tylko polacy obgaduja swoich szefow, zadaja pytania itd? Moze twoje kolezanki z pracy nie liczyly na taryfe ulgowa tylko taka narodowa solidarnosc. Czy mi sie wydaje czy tylko my Polacy jestesmy tacy dla siebie? Inne nacje trzymaja sie razem pomagaja sobie, a my? Odcinamy sie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2010-08-01 23:05:17 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SiwyZmc

Post #4 Ocena: 0

2010-08-02 07:22:19 (14 lat temu)

SiwyZmc

Posty: 1109

Mężczyzna

Z nami od: 06-02-2008

Skąd: Polska

Leonka.... musze przyznac Ci racje w kilku sprawach.

Polacy oczekuja zbyt wiele od drugiego nie oferujac zazwyczaj nic w zamian.... ciesze sie ze jestem wyjatkiem od reguly i to ja raczej mysle ze jestem w stanie pomoc innemu a nie oczekuje od niego pomocy po pierwszym spotkaniu. Ciezko nawiazuje nowe przyjaznie...ba... znajomosci bo jakos chyba jestem odludkiem tak naprawde ale ludzi wartosciowych potrafie rozpoznac po jednym spotkaniu. Mam kilka darow, ktore pozwalaja mi operowac tak jak do tej pory, nie mam na co nazekac, ciesze sie zdrowiem rodzina itd itp wiec zakoncze to piszac ze jestem wyjatkiem od reguly ze kazdy Polak zawistny, zazdrosny i spoufala sie jak moze i ile moze.

Czasami moze trzeba sie otworzyc na nowe znajomosci i nowych ludzi ale w wiekszosci niestety okazuje sie to po prostu nowym kontaktem, ktory dzwoni jak cos potrzebuje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2010-08-02 10:20:53 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2010-08-02 10:22:26 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SiwyZmc

Post #7 Ocena: 0

2010-08-02 18:24:17 (14 lat temu)

SiwyZmc

Posty: 1109

Mężczyzna

Z nami od: 06-02-2008

Skąd: Polska

yyy.... wieksze zgrupowanie Polakow w jednym i do tego publicznym miejscu moze spowodowac spekulacje o ataku terrorystycznym :-D Jesli cos ktos wymysli...bylbym pewnie w stanie sie przejechac i zobaczyc co i jak wyglada. Narazie ku temu warunki sprzyjajace bo i lato mamy i pogoda nie najgorsza ;-)

Jesli bedzie cicho w temacie to za jakis czas sam sie wezme za zorganizowanie czegos... ciekawe ile osob chetnych by sie znalazlo ?!
pozdrowienia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2010-08-03 15:36:57 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SiwyZmc

Post #9 Ocena: 0

2010-08-03 17:41:00 (14 lat temu)

SiwyZmc

Posty: 1109

Mężczyzna

Z nami od: 06-02-2008

Skąd: Polska

Skoro tak to ja sie pisze.... najlepiej pasowaloby jakis dzien w tygodniu zeby uniknac tlumow (choc naprawde nie wiem czego mozna sie spodziewac po tym lokalu) i moze spotkanie bardziej integracyjne w postaci rodzinnego zjazdu?? Ja zona i moje pociechy napewno bysmy sie pisali... jesli plany beda inne to postaram sie dostosowac :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SiwyZmc

Post #10 Ocena: 0

2010-08-03 17:43:22 (14 lat temu)

SiwyZmc

Posty: 1109

Mężczyzna

Z nami od: 06-02-2008

Skąd: Polska

Mam problem z wyedytowaniem mojego posta wiec napisze jeszcze raz spamujac... zbliza sie bank holiday... moze wtedy?? A jesli nie to moze ZOO w Colchester bo i tak planuje tam wyjazd?!:-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,