MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

moniunia

Post #1 Ocena: 0

2009-05-09 12:10:29 (15 lat temu)

moniunia

Posty: 434

Kobieta

Z nami od: 16-02-2008

Joanna, tak jestem zadowolona, w razie gdybym nie była mój dr robi bezpłatną poprawkę. Na końcowy efekt musze jeszcze poczekać, bo noski formują się długo, ale i tak jestem przeszczęśliwa że mam w końcu ładny, prosty nos a nie garbaty kutafon:-D
Miesiąc spokojnie Ci wystarczy, ja doszłam do siebie bardzo szybko, nie miałam żadnych skutków ubocznych, w dniu ściągnięcia gipsu(9dni po operacji) nie miałam już żadnych śladów po operacji, siniaków opuchlizny etc, tylko nos puchnie troszke z rana ale po chwili robi sie normalny.Niektóre dziewczyny maja długo siniaki ale tak po ok 3 tygodniach zazwyczaj wszystkie dochodza do siebie.
Operował mnie dr Łątkowski z Polanicy i to do niego wybiore się również na ewentualną operację piersi;-)
A jeśli chodzi o zauważenie zmiany to Ci co wiedzieli mówią że wyglądam pięknie i zachwycają się nowym noskiem, a Ci co nie wiedzieli, to nic nie zauważają tylko mówią że wyładniałam ale za cholere nie wiedzą przez co;-) Czyli to dobrze bo operacje robiłam dla siebie a nie dla innych, żeby wszyscy wiedzieli

[ Ostatnio edytowany przez: moniunia 09-05-2009 12:13 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2009-05-09 12:41:05 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

katemoss150

Post #3 Ocena: 0

2009-05-09 13:26:41 (15 lat temu)

katemoss150

Posty: 51

Kobieta

Z nami od: 03-04-2009

Skąd: londyn

Mojej siostry przyjaciółka robiła sobie operacje miesiąc temu, ale w Polsce ( chyba w Gdańsku). Więc z pierwszej ręki wiem że wszystko poszło dobrze koszty to 15tys zł ( wliczony specjalny biustonosz i konsultacje przed operacją)jeżeli chcesz to zadzwonię i poproszę o więcej informacji. Wiem że w Anglii będą przeprowadzać powiększanie piersi ( pobierają tłuszcz z twojego ciała uda, brzuch )ale to nowa metoda i niewiadomo jak to dalej się rozwinie.Myślę że najlepiej jak zrobisz to u lekarza u którego jakaś kobieta powiększała sobie biust, najważniejsze żeby był sprawdzony.Życzę powodzenia bo naprawdę niełatwa decyzja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

moniunia

Post #4 Ocena: 0

2009-05-09 15:08:41 (15 lat temu)

moniunia

Posty: 434

Kobieta

Z nami od: 16-02-2008

Płaciłam 8 tys za całkowitą korektę nosa. Dr za konsultacje przed op bierze 100 zł ale ode mnie nie wziął nic. Chyba dlatego że już miałam umówiony termin i potwierdzony. Po op zostaje się u niego w klinice przez noc i jest to wliczone w koszty op. Potem przebywa się w pensjonacie, są 2 do wyboru za 60 albo 90 zł
Dr Szczyt też ma dobrą opinię. Pamiętaj że wybór nalęży tylko i wyłączni8e do Ciebie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #5 Ocena: 0

2009-05-09 16:31:14 (15 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

ja moge oddac ze 2 rozmiary za darmo:-]:-]:-]:-]
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2009-05-09 17:22:53 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

moniunia

Post #7 Ocena: 0

2009-05-09 19:06:22 (15 lat temu)

moniunia

Posty: 434

Kobieta

Z nami od: 16-02-2008

Kochana, badania zrobiłam u siebie w ośrodku zdrowia w PL, tylko że prywatnie i zapłaciłam 36 zł za wszystkie badania krwi, tylko bez grupy bo mam w książeczce a to koszt niespełna 20 zł no i EKG z opisem 50 zł, badania robiłam dzień przed operacją i w dni op je odebrałam. Szczepienie ptrzeciw żółtaczce już miałam więc nie robiłam, ale to spokojnie można zrobić tu w UK. W sumie badania krwi też można, musisz poprosić GP o skierowanie. Badanie to ważne jest przez 30 dni więc ok.Więc myślę,że 2 tygodnie urlopu spokojnie Ci wystarczy. O szczepieniach musisz poczytać gdzieś bo to jest jakiś tam odpowiedni czas kiedy musisz przyjąć następną dawkę po tej pierwszej a ja się nie orjętuje bo tak jak pisałam, miałam szczepienie jeszcze waz ze szkoły. To wszystko załatwiałam w kolejności takiej: termin operacji(bo byłam pewna wyboru dr i dlatego nie poszłam na konsultacje wcześniej i do innych lekarzy, kilka dnie przed op konsultacja,żeby ustalić z dr co będziemy robić i jaki nadać noskowi kształt, no i wyniki badań tuż przed położeniem się na stół:-D
kik1976 chętnie przyjmę Twój dar w postaci 2 rozmiarów. Swoich nie mam jakiś bardzo małych ale po wykarmieniu córeczki nie są już takie jędrne i z chęcią bym je również powiększyła, a co;-)

[ Ostatnio edytowany przez: moniunia 09-05-2009 19:16 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,