MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Polnocny Londyn- nie mamy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

adka222

Post #1 Ocena: 0

2009-05-08 14:59:13 (15 lat temu)

adka222

Posty: 57

Kobieta

Z nami od: 18-03-2009

Skąd: londyn

nie:-(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anna69

Post #2 Ocena: 0

2009-05-08 15:06:04 (15 lat temu)

anna69

Posty: 6324

Kobieta

Z nami od: 06-08-2008

Skąd: W Yorkshire

a ja takze nie widze wiekszej roznicy pomiedzy matkami a nie-matkami...

ale wydaje mi sie ze autorce postu chodzilo o to zeby to nie byl kojeny temat...czy sa jakies mamusie z.....

tylko czy sa kibity ktore chca sie spotkach i pogdac o ksiazkach, o filmach, o pogodzie i modzie...a nie o dzieciach a przynajmniej ja go tak zrozumialam...

sama nie mam pociech jeszcze a wiele moich kolezanake tak...i sa tekie co pogadaja o wszystkim a sa takie co to tylko zdjecia na komorce nwej minki maluch pokazuja...co jest urocze ale nie caly czas i na okraglo...

i chyba chodzilo o to zeby zebrac te co nie beda chcialy tego robic...

pozdrawiam...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

miamru

Post #3 Ocena: 0

2009-05-08 15:17:02 (15 lat temu)

miamru

Posty: 13

Kobieta

Z nami od: 14-10-2008

Skąd: Londyn

tez mi sie tak wydaje. tak naprawde trudno jest znalezc kobiete-matke ktora nie chce rozmawiac o swoich pociechach i potrzebuje odpoczynku od nich. kazda matka zwsze bedzie sie chciala podzielic nowosciami z zycia dzieciaczkow ze znajomymi. nie wszyscy to lubia...
Jeżeli spadochron się nie otworzył, postaraj się rozkoszować pięknem lotu - drugiej takiej możliwości już nie będziesz miał.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #4 Ocena: 0

2009-05-08 15:34:46 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Psyche13

Post #5 Ocena: 0

2009-05-08 15:45:06 (15 lat temu)

Psyche13

Posty: 302

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 20-11-2008

Skąd: Londyn- Harrow

Moze macie racje..dziewczyny ale dochodzimy do paradoksu..
Reasumujac :
Jestem w domu i strasznie mi sie nudzi....daje ogloszenie ze szukam dziewczyn,kobiet z mojej najblizszej okolicy, do wspolnych wypadow czy pogawedek...ale zglaszaja sie dwie mamy,ktore z miejsca dyskwalifikuje...bo sa matkami i pewnie nie potrafia gadac o "normalnych" sprawach (jakby nigdy nie byly nie-mamami ;-))
Dalej wiec siedze sama w domu i sie nudze..bo w okolicy nie ma nikogo kto by byl wart mojej uwagi (wg moich przekonan). a po co sprawdzac co soba reprezentuja te co sie zglosily? Przeciez to tylko mamy..:-(
Nie wiem co lepsze?No coz..ale kazdy robi jak uwaza...

Pozdrawiam..

[ Ostatnio edytowany przez: Psyche13 08-05-2009 15:47 ]

Zawsze wysoko sobie cenię trafne riposty, które dużo bardziej niż stek bluzg trafiają "pod siódme żebro".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anna69

Post #6 Ocena: 0

2009-05-08 15:45:24 (15 lat temu)

anna69

Posty: 6324

Kobieta

Z nami od: 06-08-2008

Skąd: W Yorkshire

dokladnie....zeby sie odbic..

a temat tak zatytuwany moim zdaniem zeby nie byl to kolejny, jak juz pisalam, z serii szukam mam z...albo czy sa tu mamy...albo bede mama...

bo kobitki nie mamy sa troche dyskryminowane na tym forum...bardzo duzo pisze sie o kobitkach z dziecmi a zapimina o tym ze sa tez takei co ich nie posiadaj...one nie maja odrebnego watku....(watkow)...a jak jedna zalozyla to sie bidula przestraszyla..

tu chodzilo bardziej o podreslenie tego ze my plec piekna potrafimy rozmawiac o czyms wiecej niz dzieciach...

i czy mamy czy nie-mamy...sa zapewne mile widziane ale bez pociech i 100 zdjec i anegdot z ich zycia...;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Krystian79

Post #7 Ocena: 0

2009-05-08 15:46:14 (15 lat temu)

Krystian79

Posty: 72

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 28-04-2009

Skąd: Londyn

Tak, kawalerowie z kawalerami bo mala wspolne interesy, tutaj akurat znalezienie sobie kobiety.
Wiec lepiej im chodzic razem do pubow itd na lowy, niz z zonatymi mezczyznami.
Tak samo kobieta nie-matka, nie bedaca w zwiazku, nie bedzie sie spotykac z kobieta matka, bo po pierwsze taka kobieta rzadziej bedzie wychodzic (dzieci...) a po drugie dzieci dzialaja odstraszajaco na mezczyzn (podswiadomie).
Kobieta nie-matka z kobieta-matka nie poplotkuje sobie o chlopakach itd. bo kobieta matka najczesciej juz ma stare wiadomosci z przed paru lat, wiec rozne rady i doswiadczenia sa malo przydatne, bo swiat sie zmienia.

edycja:

Jeszcze dodam, ze pisze o przykladach z zycia, bo wiem jak ludzie sie zmieniaja kiedy sie pojawia dziecko, jakie sa tematy. Nie kazdemu to odpowiada. Po prostu tacy ludzie staja sie nudni.


[ Ostatnio edytowany przez: Krystian79 08-05-2009 15:48 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Psyche13

Post #8 Ocena: 0

2009-05-08 15:50:56 (15 lat temu)

Psyche13

Posty: 302

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 20-11-2008

Skąd: Londyn- Harrow

:-]:-]
Cytat:

bo kobieta matka najczesciej juz ma stare wiadomosci z przed paru lat, wiec rozne rady i doswiadczenia sa malo przydatne, bo swiat sie zmienia

..no tos mnie teraz rozbawil..:-]:-]a ja glupia myslalam , ze jak swiat swiatem - zawsze chodzi o to samo..;-)

:-]:-]
Tylko co Ty biedny zrobisz jak wszyscy Twoi znajomi.../kawalerka/ sie pozenia?Z kim wtedy bedziesz te "wypady na dziewczyny" robil?

[ Ostatnio edytowany przez: Psyche13 08-05-2009 15:55 ]

Zawsze wysoko sobie cenię trafne riposty, które dużo bardziej niż stek bluzg trafiają "pod siódme żebro".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Krystian79

Post #9 Ocena: 0

2009-05-08 16:00:59 (15 lat temu)

Krystian79

Posty: 72

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 28-04-2009

Skąd: Londyn

Nie martw sie, mam sporo znajomych, ktorym to nie w glowie.
A jesli nawet, to beda nowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Psyche13

Post #10 Ocena: 0

2009-05-08 16:03:47 (15 lat temu)

Psyche13

Posty: 302

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 20-11-2008

Skąd: Londyn- Harrow

...no moze i beda..ale Ty juz nie bedziesz spelnial ich kryterii..bedziesz za stary.
Bo przeciez mlodzi z mlodymi..itd...
Zawsze wysoko sobie cenię trafne riposty, które dużo bardziej niż stek bluzg trafiają "pod siódme żebro".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,