MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Integracja dzieci, zorganizowane spotkania, zyczliwosc, pomysly.

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 24

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

marcintata

Post #1 Ocena: 0

2009-03-15 08:47:56 (15 lat temu)

marcintata

Posty: 10

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2009

Skąd: stanford le hope

Mam 14-letnia corke. Przyjechala do mnie na stale w polowie stycznia. Jak kazde nasze dziecko czuje sie tutaj samotnie. Jezeli sa osoby ktore maja jakies pomysly, porady czy informacje jak moge pomoc jej przejsc ten najtrudniejszy poczatkowy okres. Moze zorganizowalibysmy dla dzieciakow jakis piknik, wycieczke. Oczekuje odpowiedzi wylacznie z dobrymi intencjami. Jak wiekszosc z nas mam juz dosc zawisci i rozliczania rodakow przez rodakow. Mimo to wierze w nas Polakow. Pozdrawiam internautow i zycze nutki optymizmu wraz z nadchodzaca wiosna.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anthrax

Post #2 Ocena: 0

2009-03-16 03:59:19 (15 lat temu)

Anthrax

Posty: 1594

Z nami od: 31-01-2009

nie rozumiem wstawki o zawisci i rozliczaniu, ale mniejsza o to

14 letnia panna chyba chodzi do szkoly i ma inne pozaszkolne zaintereswania?

zeby zaciesnic kontakty, ktore dzieci nawiazuja w szkole typowo mlodziez zaprasza kolege lub kolezanke z klasy do siebie albo wybieraja sie do kina albo na pizze

corka powinna byc w szkole sredniej - niech przylaczy sie do kolka zainteresowan, choru, czy druzyny sportowej

zapisz ja na jakies grupowe zajecia w sports centre w miescie, do szkoly tanca, klubu fotograficznego, do skautow - wszystko zalezy co ja kreci.........
-----------.Bee alive!!..: w w w. s a v e o u r b e e s. o r g. u k --------------------- Support Bacteria - It's The Only Culture Some People Have

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

marcintata

Post #3 Ocena: 0

2009-03-16 08:57:24 (15 lat temu)

marcintata

Posty: 10

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2009

Skąd: stanford le hope

Dzieki za odpowiedz. To co napisales to wszystko juz zrobilem. Chodzi na tance, zabieramy ja w rozne miejsca. Cala otoczke z naszej strony. Problem jest w tym, ze ona nie cierpi angoli. Potrzebuje po prostu pogadac z kims po polsku poprzebywac z rowiesnikami. Na sile tez nie chce nikogo szukac. Szukam jakis rozwiazan. Dlatego napisalem. Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anthrax

Post #4 Ocena: 0

2009-03-16 09:11:54 (15 lat temu)

Anthrax

Posty: 1594

Z nami od: 31-01-2009

Cytat:

2009-03-16 08:57:24, marcintata napisał(a):
Dzieki za odpowiedz. To co napisales to wszystko juz zrobilem. Chodzi na tance, zabieramy ja w rozne miejsca. Cala otoczke z naszej strony. Problem jest w tym, ze ona nie cierpi angoli. Potrzebuje po prostu pogadac z kims po polsku poprzebywac z rowiesnikami. Na sile tez nie chce nikogo szukac. Szukam jakis rozwiazan. Dlatego napisalem. Pozdrawiam.


:-o :-o :-o a dlaczego nie cierpi 'angoli'?
-----------.Bee alive!!..: w w w. s a v e o u r b e e s. o r g. u k --------------------- Support Bacteria - It's The Only Culture Some People Have

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Psyche13

Post #5 Ocena: 0

2009-03-16 09:47:41 (15 lat temu)

Psyche13

Posty: 302

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 20-11-2008

Skąd: Londyn- Harrow

Moze sprobuj ja zapisac do polskiej sobotniej szkoly/czy tez jakiejs dzialajacej w poblizu organizacji polonijnej/?
Pozna rowiesnikow-Polakow a przy okazji/w szkole/ - zdobedzie dodatkowy stopien na swiadectwie /GCSE - polski jako dodatkowy jezyk obcy a pozniej GCE AS level i GCE A2 level/ ;-)
Zawsze wysoko sobie cenię trafne riposty, które dużo bardziej niż stek bluzg trafiają "pod siódme żebro".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

reivilo

Post #6 Ocena: 0

2009-03-16 09:58:06 (15 lat temu)

reivilo

Posty: 2314

Kobieta

Z nami od: 09-09-2007

Skąd: inąd

a` moze zacznijcie od terapi.... bo 'angol' to taki sam czlowiek...o tu chyba macie oboje problem
Ludzie myślcie ....to nie boli !!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2009-03-16 10:10:28 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Psyche13

Post #8 Ocena: 0

2009-03-16 10:14:55 (15 lat temu)

Psyche13

Posty: 302

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 20-11-2008

Skąd: Londyn- Harrow

Cytat:

2009-03-16 09:58:06, reivilo napisał(a):
a` moze zacznijcie od terapi.... bo 'angol' to taki sam czlowiek...o tu chyba macie oboje problem

..ech..nie zaczynajmy "kasac" od razu ;-)
Mysle, ze marcintata - po prostu zle sie wyrazil..moze chodzilo o to,ze dziewczyna nie potrafi odnalezc sie w tym nowym srodowisku?
Jest tu dopiero 2 miesiace,wyrwana z otoczenia w ktorym /w tym wieku/ miala juz dobranych "starych" przyjaciol i znajomych a tutaj-zaczyna od zera i niestety ale potrzebuje czasu..;-)
Wiem jak przezywal to moj najstarszy syn kiedy tu zostalismy...mial 17 lat - i pretensje do nas /rodzicow/ ze "zmarnowalismy mu zycie" :-]
Minelo troche czasu ...i teraz nie wyobraza sobie zycia w Polsce.Oczywiscie ma dalej kolegow ,znajomych ba, nawet kilku przyjaciol w Polsce,ktorych w miare mozliwosci odwiedza a tak na codzien - utrzymuje kontakt poprzez wszystkie dostepne "cuda techniki";-)
Tak,ze glowa do gory - corka i tutaj znajdzie mnostwo kolezanek i kolegow...ale na to trzeba troche czasu ;-)

Pozdrawiam
Zawsze wysoko sobie cenię trafne riposty, które dużo bardziej niż stek bluzg trafiają "pod siódme żebro".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcintata

Post #9 Ocena: 0

2009-03-16 10:20:47 (15 lat temu)

marcintata

Posty: 10

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2009

Skąd: stanford le hope

Widze, ze nie znasz realiow tutejszych szkol. Dziecko, ktore chodzi jako jedna Polka nie znajac dobrze angielskiego napotykajac sie na inna kulture brytyjska. Zapytalem o mozliwosci a nie diagnoze. Moze Ciebie myslenie nie boli lecz jestes daleko od zrozumienia tematu. Pare dni temu w szkole 15-letnia Polka zostala zaatakowana przez grupe 9-ciu brytyjek. Gdyby to bylo Twoje dziecko pewnie rozmowa bylaby inna. Moja intenca to stworzenie jak najlepszego klimatu do prawidlowego rozwoju mojej corki. Chce zapobiegac nie leczyc. Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcintata

Post #10 Ocena: 0

2009-03-16 10:26:27 (15 lat temu)

marcintata

Posty: 10

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2009

Skąd: stanford le hope

Dziekuje Psyche za zrozumienie. Zle sie wyrazilem. Szanuje wszystkie dzieci. Jestem samotnie wychowujacym ojcem. Bardzo dziekuje rozmowa bardzo pouczajaca. Przeciez moge czegos nie rozumiec. Nie badzmy zgorzkniali.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,