MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Swieta na "smutno" ??

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 3 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Dodziunia

Post #1 Ocena: 0

2007-11-15 13:39 (16 lat temu)

Dodziunia

Posty: 3662

Kobieta

Z nami od: 02-05-2007

Skąd: Derby

to beda moje pierwsze swieta tu, przez dwa poprzednie lata latalismy do Polski-do domu, rodziny. nie wiem jak to bedzie tu wygladac-ale choinka bedzie na pewno, i w miare moich mozliwosci-swiateczne potrawy tez. To beda pierwsze Swieta z naszym synkiem. na pewno bedzie smuto i teskno za domem, ale coz takie zycie. wiec Wesolych Swiat wam zycze.!!!1

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Marta_Dartford

Post #2 Ocena: 0

2007-11-16 08:57 (16 lat temu)

Marta_Dartford

Posty: 15

Z nami od: 14-11-2007

Skąd: Dartford

hej:)

to beda moje drugie swieta tutaj, nie bardzo smutne bo jestem tu z mezem dzieckiem i bratem. Ale na pewno nie ma tego klimatu i ciepla co swieta w PL, juz niestety nie mozna mamy czy taty odwiedzic :(
Smutne jak sie czlowiek nad tym zamysli...na szczescie jestem osoba szczesliwa tu w Uk i staram sie o tym nie myslec ze my tu oni tam.. takie zycie.. taka cena emigracji... :-?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dzastusia21

Post #3 Ocena: 0

2007-11-22 21:54 (16 lat temu)

dzastusia21

Posty: 2

Z nami od: 22-11-2007

czesc ja tez spedzilam swieta w angli ale wspominam je wspaniale mielismy cudowna wigilie i szalowy sylwester najlepsza rada to taka aby podczas swiat ze znajomymi starac sie choc troche nie myslec o domu wiem ze to trudne ale pomaga wyobraz sobie ze to beda fajne swieta i staraj sie w to wierzyc:-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

prycz

Post #4 Ocena: 0

2007-11-22 22:16 (16 lat temu)

prycz

Posty: 177

Kobieta

Z nami od: 18-08-2007

Skąd: liverpool

czesc to moje drugie swieta tu ale zeszloroczne to byly tylko 3 tygodnie u meza i powrot z dziecmi do polski a teraz jestesmy tu na stale - chyba w tym roku przyjezdzaja rodzice do nas wiec bedzie weselej i rodzinniej beda u nas caly miesiac zeszloroczne swieta byly nudne brak rodziny dobijal ale teraz juz bedzie ok ale takie zycie choinka kupiona ozdoby tez juz czekaja zarcie polskie doleci z kraju wiec bedzie ok wszystkim zycze wesolych swiat i radujcie sie w te swieta bo to taki piekny czas
kundzia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #5 Ocena: 0

2007-11-22 22:38 (16 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

A ja sobie postanowiłam że chociaż nie wiem co by sie działo to moje święta muszą być wesołe.To jakie bedą zalezy przede wszystkim od nas samych.Klimat świąteczny to dla mnie jest ubieranie choinki,niepowtarzalny zapach pieczonego ciasta i gotowanych potraw,to śpiewanie kolęd itp..Wiem że bez najblizszych dla niektórych bedzie ciężko.Będe święta bede spędzała tutaj w Angli.Rok temu prawie na święta zmarl mi tata.Od tej pory postanowiłam że juz nigdy więcej nie chce płakać w święta.Stane nawet na rzęsach żeby moja rodzinka czuła się wyjatkowo ,tym bardziej że to bedą pierwsze święta dla mojego synka.
Chciałabym żeby choc jedna osoba,która napisała że nie jedzie do Polski i spedzi tutaj swieta z żalem,po swiętach powiedziała-to były moje cudowne swięta-Tego wam wszystkim życzę.WESOŁYCH ŚWIĄT
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

lady2912

Post #6 Ocena: 0

2007-12-01 15:35 (16 lat temu)

lady2912

Posty: 307

Kobieta

Z nami od: 29-11-2007

Skąd: Sutton Green

Gosian az mi sie lzej na sercu zrobilo:-) jestem tu z mezem od niedawna i po raz pierwszy bedziemy spedzac swieta poza domem(tzn nie w polsce). Czulam sie z tym fatalnie. Bez rodziny, przyjaciol, polskich potraw, dwoje wyrzutkow:-[ ale po przeczytaniu Twojego postu postanowilam, ze zrobie wszystko zeby te swieta byly jak najlepsze. Bedzie choinka, bedzie barszcz z uszkami(chociaz nigdy uszek nie robilam..) i odswietne ubranie. Najwazniejsze ze mozemy byc razem!!bedzie ciezko bez oplatka i sniegu ale damy rade!! Kochani zycze wszystkim WESOLYCH I SPOKOJNYCH SWIAT!Dzieki za to, ze jestescie:-D:-D
Cos, podobnie jak nic, moze zdarzyc sie wszedzie....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

skibiki

Post #7 Ocena: 0

2007-12-01 20:47 (16 lat temu)

skibiki

Posty: 432

Kobieta

Z nami od: 27-12-2006

Skąd: Liverpool

Cytat:

2007-11-08 19:24, Andrew_Bird napisał(a):
Ja na święta jadę do Berlina - tam jest Jarmark Świąteczny - Weinachtsmarkt - i można kolędę "Ciacha Noc" posłuchać w niemieckim oryginale ("Stille Nacht";), dobre piwko, grzane winko z ziołami - (Gluehwein) :-D
Pozazdroscic:-D
[url=][img][/img][/url]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anneczka

Post #8 Ocena: 0

2007-12-01 22:13 (16 lat temu)

anneczka

Posty: 1505

Kobieta

Z nami od: 20-09-2007

Skąd: Staffordshire

A to moje drugie święta w UK, zeszłoroczne nie przypominały tradycyjnej domowej WIGILII ale tym razem mam siostre blisko wiec zrobimy Świeta razem:) Dla mnie jedyną przykrą sprawą jest to, że ukochany nie jest Chrześcijaninem i nie podzieli się opłatkiem ale cóż, każdy ma prawo wyboru swojego wyznania, ważne że się kochamy i w Świeta bedzie ze mną, naszym synkiem i..... córeczką która już niebawem dołączy do NAS :) Bedziemy mieć wspaniały prezet na Świeta:) A ty??nie masz znajomych polaków??? nikogo?? moze ktoś cię jeszcze zaprosi?? Nie martw sie napewno coś jeszcze wymyślisz;) Pozdrowionka
W czym Ja kuleje TY możesz być ASEM.....i na odwrót:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

gosian

Post #9 Ocena: 0

2007-12-01 22:19 (16 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Cytat:

2007-12-01 15:35, lady2912 napisał(a):
Gosian az mi sie lzej na sercu zrobilo:-) jestem tu z mezem od niedawna i po raz pierwszy bedziemy spedzac swieta poza domem(tzn nie w polsce). Czulam sie z tym fatalnie. Bez rodziny, przyjaciol, polskich potraw, dwoje wyrzutkow:-[ ale po przeczytaniu Twojego postu postanowilam, ze zrobie wszystko zeby te swieta byly jak najlepsze. Bedzie choinka, bedzie barszcz z uszkami(chociaz nigdy uszek nie robilam..) i odswietne ubranie. Najwazniejsze ze mozemy byc razem!!bedzie ciezko bez oplatka i sniegu ale damy rade!! Kochani zycze wszystkim WESOLYCH I SPOKOJNYCH SWIAT!Dzieki za to, ze jestescie:-D:-D


Bardzo sie ciesze że mogłam pomóc ci spojrzeć inaczej na święta.A co do opłatka to moze ktoś ci przysłać z Polski opłatek w liście albo jak masz blisko kościól polski to tam też dostaniesz.A jeżeli nie bedziesz miała to można przeciez sie podzielic chlebem.
Zycze Tobie i całej reszcie WESOŁYCH ŚWIĄT.trzymajcie sie cieplutko.:motylki:
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

skibiki

Post #10 Ocena: 0

2007-12-03 22:59 (16 lat temu)

skibiki

Posty: 432

Kobieta

Z nami od: 27-12-2006

Skąd: Liverpool

Cytat:

2007-11-07 20:47, akimek napisał(a):
Witam wszystkich

mam pytanko jak u was beda wygladaly tegoroczne swieta? napewno sporo was jedzie do Polski i tym wlasnie bardzo zazdroszcze i pewnie bede z nimi myslami...

moze ktos mi podpowie/doradzi jak sobie poradzic z pierwszymi swietami spedzanymi samotnie i to jeszcze w UK?

prosze piszcie, bede mogl sie cieszyc waszym szczesciem ...

pozdrawiam ;(
Napewno nie bedzie gorzej niz u mnie!!!!!Uwiesz mi,wlasnie maz mnie zostawil z 2malych dzieci na obczyznie a na oslode dodal ze jego wybranka jestUWAGA:moja bratowa!!!!I co ty na to? Swieta zapowiadaja sie rewelacja:-?:-[

[ Ostatnio edytowany przez: skibiki 03-12-2007 23:01 ]

[url=][img][/img][/url]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,