MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Swieta na "smutno" ??

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Postów: 65

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

akimek

Post #1 Ocena: 0

2007-11-07 20:47 (16 lat temu)

akimek

Posty: 2

Z nami od: 06-11-2007

Skąd: London

Witam wszystkich

mam pytanko jak u was beda wygladaly tegoroczne swieta? napewno sporo was jedzie do Polski i tym wlasnie bardzo zazdroszcze i pewnie bede z nimi myslami...

moze ktos mi podpowie/doradzi jak sobie poradzic z pierwszymi swietami spedzanymi samotnie i to jeszcze w UK?

prosze piszcie, bede mogl sie cieszyc waszym szczesciem ...

pozdrawiam ;(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

myha77

Post #2 Ocena: 0

2007-11-07 21:08 (16 lat temu)

myha77

Posty: 756

Kobieta

Z nami od: 09-10-2007

Skąd: Londyn

ja pierwsze moje swieta tutaj tez spedzilam samotnie, tzn. z dzieciaczkami, bez choinki, bez tradycyjnych potraw, obiecalam sobie ze nigdy wiecej, tym bardziej ze w polsce zawsze zapraszalam do siebie rodzinke i zawsze byl gwar i smiech, na drugie swieta polecialam do polski, trzecie tegoroczne spedzimy w UK w gronie znajomych. Bedzie wszystko jak nalezy chioneczka i zarelko. Wydaje mi sie ze powinienes zrobic wszystko zeby nie siedziec samotnie w swieta, podczep sie do jakichs znajomych, zawsze razem jest o niebo razniej.
pozytywnych wibracji zycze i nos do gory, napewno cos wymyslisz
do swiat jeszcze sporo czasu
miej cierpliwosc nad wątpliwościami twojego serca...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2007-11-07 21:38 (16 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

A moze jakies wyjscie gdzies ze znajomymi? Jeszcze lepsza opcja to wyjazd na mini wakacje w czasie swiat. Wtedy zapomina sie, ze sa swieta. Oczywiscie, jesli taki wyjazd jest mozliwy.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

grazka1

Post #4 Ocena: 0

2007-11-07 21:47 (16 lat temu)

grazka1

Posty: 26

Kobieta

Z nami od: 28-01-2007

Skąd: anglia

witam ja z meżem i synkiem terz spedzilam swieta w UK ,i powiedzialam sobie nigdy wiecej teraz co roku jezdzimy do polski.Dla mnie to byly smutne swieta , nie ma jak w polsce tam bynajmiej sie czoje atmosfere swiat.:-P:-P:-P:-P:-P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Bartecky

Post #5 Ocena: 0

2007-11-08 14:31 (16 lat temu)

Bartecky

Posty: 4

Z nami od: 06-11-2007

Skąd: Southend on Sea

Akimek - witam w klubie - co do mnie to takze beda pierwsze Swieta poza krajem i nie wydaje mi sie bym spedzil je nawet w gronie rodakow, a szkoda... Z drugiej strony nigdy nie nalezalem do osob specjalnie przywiazanych do tradycji swiatecznych wiec mi osobiscie bedzie chyba lzej...Fajnie by jednak bylo nie siedziec w domu przy dvd i nie daj Boze tak popularnych tu frytkach ;-) Jest jeszcze troche czasu na szczescie ....czas wlasnie pokaze, a wszystko sie moze zdarzyc

pozdrowienia z Southend-on Sea

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2007-11-08 14:43 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

paulinkah1987

Post #7 Ocena: 0

2007-11-08 14:52 (16 lat temu)

paulinkah1987

Posty: 19

Kobieta

Z nami od: 27-09-2007

Skąd: Bicester

To beda takze moje pierwsze swieta w Anglii bez rodziny... Bede je spedzac z chlopakiem, ale co ztego...Boze Narodzenie to Swieta rodzinne...juz teraz wiem i czuje ze bedzie mi smutno jak cholera....Dlatego przyzekam sobie jak tu jeszcze zostane to na nastepne Swieta pojde do Polski chocbym miala na glowie stanac :-Y

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

123siwa

Post #8 Ocena: 0

2007-11-08 15:39 (16 lat temu)

123siwa

Posty: 39

Z nami od: 30-06-2007

witam wszystkich mieszkam w londynie 9 lat tylko raz swieta spedzilam w londynie bylam wtedy w 8 miesiacu ciazy troche sie balam leciec ,to byly najgorsze swieta w moim zyciu nie wiem jakos nie moglam sie odnalesc pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bajeczka

Post #9 Ocena: 0

2007-11-08 15:53 (16 lat temu)

bajeczka

Posty: 352

Kobieta

Z nami od: 24-10-2007

Skąd: londyn

niestety ja tez spędze swieta tu w londynie i to beda moje pierwsze święta tutaj. Tyle dobrze ze jestem z mężem i synkiem i jakos razem damy rade. Choc wiemy wszyscy ze nie ma jak u mamy...
bez śniegu, bez rodziców i rodziny to nie to samo. Pozdrawiam wszystkich spędzajacych świeta poraz pierwszy w UK.

[ Ostatnio edytowany przez: bajeczka 08-11-2007 17:11 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Andrew_Bird

Post #10 Ocena: 0

2007-11-08 19:24 (16 lat temu)

Andrew_Bird

Posty: 217

Z nami od: 01-11-2007

Ja na święta jadę do Berlina - tam jest Jarmark Świąteczny - Weinachtsmarkt - i można kolędę "Ciacha Noc" posłuchać w niemieckim oryginale ("Stille Nacht";), dobre piwko, grzane winko z ziołami - (Gluehwein) :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,