MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Praca z domu a przerwy w dostawach prądu

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 25

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

rafald

Post #1 Ocena: 0

2022-08-29 14:15:02 (2 lata temu)

rafald

Posty: 1351

Mężczyzna

Z nami od: 04-01-2008

Skąd: Londyn

Sporo się ostatnio pisze o możliwych przerwach w dostawach prądu w nadchodzących miesiącach.
Czy jeżeli pracujecie całkowicie bądź częściowo z domu - podejmujecie (bądź Wasze firmy) jakieś kroki aby zabezpieczyć się przed ewentualnymi sytuacjami, kiedy z powodu braku prądu, internetu - praca z domu będzie utrudniona, np. w określonych godzinach?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Antyszczepan

Post #2 Ocena: 0

2022-08-29 14:22:51 (2 lata temu)

Antyszczepan

Posty: 458

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 18-07-2022

Skąd: Essex

Kup laptopa, z 3x baterie do niego, powerbanki które go laduja, internet z telefonu ustaw jako "personal hotspot" i podlacz przez wifi...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rafald

Post #3 Ocena: 0

2022-08-29 14:44:09 (2 lata temu)

rafald

Posty: 1351

Mężczyzna

Z nami od: 04-01-2008

Skąd: Londyn

W moim przypadku internet, a konkretnie sieć O2, którą mamy w pracy ze względu na darmowy roaming w EU, jest chyba największym problemem. Ostatnio podczas jakichś prac konserwatorskich przy lokalnej skrzynce Virgin Broadband miałem okazję przetestować i sygnału praktycznie nie ma. A booster wymaga do działania internetu, czyli odpada jako rozwiązanie przydatne w sytuacji awaryjnej. Sprawdziłem przed chwilą syna Vodafone i jest lepiej. Zobaczę jak z EE i 3 i chyba po prostu kupię parę kart pay as you go na wszelki wypadek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2022-08-29 14:50:52 (2 lata temu)

Richmond

Posty: 28894

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ja jestem przygotowana. Mam dwie powerstations i do tego powerbanki, ktorymi można ładować laptopa. Obie sieci komórkowe, ktore mam, działają dobrze w domu.

A jak będzie słońce, to jeszcze panele słoneczne i można ładować powerstations i inne urządzenia.

Jackery Explorer 1000 jest teraz w malej promocji na Amazonie. W zeszlym roku byl 100 funtów tańszy podczas promocji, tyle że teraz cena wyjściowa jest wyższa. Ewentualnie sa mniejsze modele lub urządzenia innych firm.

Ten sam zestaw stosuje na na kampingach do pracy zdalnej.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #5 Ocena: 0

2022-08-29 15:28:12 (2 lata temu)

galadriel

Posty: 14734

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Jesli beda przerwy w dostawach pradu to nie tylko w racy z domu, w biurach tez wszystko siadzie.

My niedawno mielismy taka sytuacje w pracy. Wszyscy sie cieszyli, ze bedziemy luzny dzien, ale niestety szybko to naprawili: / :8
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Antyszczepan

Post #6 Ocena: 0

2022-08-29 15:31:53 (2 lata temu)

Antyszczepan

Posty: 458

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 18-07-2022

Skąd: Essex

Gorzej jak serwery z pracy siada jak pracujecie zdalnie i UPS nie pociagna jak bedzie dluzsza przerwa…

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2022-08-29 15:39:44 (2 lata temu)

Richmond

Posty: 28894

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jak nie można połączyć się do pracy z powodu awarii po stronie firmy, to juz nie nasz problem.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #8 Ocena: 0

2022-08-29 15:59:42 (2 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Obrazek

Na przełomie pierwszego tysiąclecia ludzie masowo nie obsiewali pól bo miał być koniec świata i nie było sensu. Od tamtej pory naliczono ponad 800 końców świata, pojawienie się masowej dziennikarki zwiększyło częstotliwość. Nie dawać się krzykliwym tytułom szmatławców i wariatów w aluminiowych czapeczkach. To będzie zwykła zima, bez większych problemów.

[ Ostatnio edytowany przez: sqlserver 29-08-2022 16:00 ]

moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Antyszczepan

Post #9 Ocena: 0

2022-08-29 16:01:18 (2 lata temu)

Antyszczepan

Posty: 458

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 18-07-2022

Skąd: Essex

Jest nasza ostoja spokoju jak dobrze sql ze jestes bez ciebie nie dalismy bysmy rady i twoich cennych rad!

Normalna zima z normalnymi cenami za gas, prad, paliwo, jedzenie! Jeszcze nigdy nie bylo tak tanio !:) badzcie spokojni wszystko bedzie dobrze!:-]

Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: Antyszczepan 29-08-2022 16:09 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #10 Ocena: 0

2022-08-29 16:42:17 (2 lata temu)

Richmond

Posty: 28894

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Nie pierwszy raz jest wysoka inflacja, droga energia czy problemy z dostawami, itp. To moze byc nowe dla mlodszych osob, ktore jeszcze tego nie przezyly na wlasnym utrzymaniu. Trzeba to przetrwac (jak covid) i tyle. Czytanie wiadomosci moze doprowadzic do depresji. Rok temu tez pojawialy sie wiadomosci, ze moga byc blackouts, bylo o tym nawet w watku o Covid. A to bylo przed konfliktem na Ukrainie.

Moje przygotowanie na brak pradu nie wynika z obawy, ze beda go wylaczac z braku energii, tylko raczej na wypadek awarii czy pracy "off the grid".
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,