MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Saphirotch

Post #1 Ocena: 0

2021-02-04 00:01:36 (3 lata temu)

Saphirotch

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 03-02-2021

Skąd: Dunstable

Witam Serdecznie,

Piszę do Państwa z zapytaniem gdyż nie wiem czy mogliby mi Państwo pomóc, ale sądzę, że warto spróbować. Postaram się w skrócie opisać moją sytuacje. Niecałe dwa lata temu wniosłem wniosek do sądu na mojego byłego pracodawcy w sprawie dyskryminacja rasowej i złamań warunków umowy tzw unfair dismissal. U tego też pracodawcy przepracowałem ponad dwa lata, żeby jakikolwiek wniosek nie został odrzucony. Od samego początku wszystkie moje ruch konsultowałem z prawnikiem, ale nie sądziłem, że będę do tego stopnia naciągany i obecnie płacąc mu 3000 funtów stanąłem w martwym punkcie bo odczuwam, że jestem tzk nabijanym w butelkę. Obecnie status mojej sprawy jest w punkcie wyznaczony na marzec termin przesłuchania tego głównego, a to przesłuchanie wstępne niedawno się odbyło. Jeżeli chodzi o tego byłego pracodawcę posiadam materiał dowodowy w postaci zdjęć, kopii umowy ze zmianą stanowiska która nigdy nie weszła w życie, nagrań audio wraz napisanymi transkrypcjami do tych też nagrań. Już sam nie wiem czy bronić się samemu czy wziąć może kogoś innego. Mógłbym może liczyć na Pańską pomoc. Z góry dziękuje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

greg3518

Post #2 Ocena: 0

2021-02-22 21:22:34 (3 lata temu)

greg3518

Posty: 27

Mężczyzna

Z nami od: 04-02-2016

Skąd: wolverhampton

A moze warto sprobowac skontaktowac sie z ACAS. Numer do nich jest na ich stronie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,